Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra

25 - 27 lip 2020

Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat
420
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt K M U17
1 POL 56370 ZOFIA KORSAK
KAROLINA CENDROWSKA
MKS "Dwójka" Warszawa 1* 1 1 2.00 1 - -
2 POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
3 9* 2 5.00 2 - -
3 POL 56369 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
2 4* 4 6.00 - 1 -
4 POL 55955 Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 2 15* 10.00 3 - 1
5 POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
Giżycka Grupa Regatowa 4 6 14* 10.00 - 2 -
6 POL 56913 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
OKŻ Junga Olsztyn 6 19* 5 11.00 - 3 -
7 POL 56676 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
Golden Boats Academy 29* 3 10 13.00 - 4 -
8 POL 56000 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "Dwójka" Warszawa
9* 7 6 13.00 - 5 -
9 POL POL 55384 Hanna Jarząbek
Jacek Muszyński
K.S Spójnia - Warszawa 5 13* 9 14.00 - 6 -
10 POL 54956 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo”
UFD* 10 8 18.00 - 7 2
11 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn 17 21* 3 20.00 - 8 -
12 POL 56624 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 14 8 RET* 22.00 4 - -
13 POL 55327 Julia Schmidt
Zuza Figel
YKP Gdynia 11 11 DSQ* 22.00 5 - -
14 POL 55651 Michał Mazurowski
Aleksander Warno
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo” 13 BFD* 12 25.00 - 9 3
15 POL 54407 Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
KSW BALTIC 10 17 DSQ* 27.00 6 - -
16 POL 56146 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
UKS Żegluj Lublin 18 12 DSQ* 30.00 7 - -
17 POL 56378 Ewa LEWANDOWSKA
Maria KONARZEWSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
Giżycka Grupa Regatowa
19 22* 13 32.00 8 - 4
18 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
22* 15 17 32.00 - 10 5
19 POL 5614 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 28 5 DSQ* 33.00 - 11 6
20 POL 56141 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
KS Spójnia Warszawa 24* 23 11 34.00 - 12 -
21 POL 56530 Olga Hanslik
Marianna Gębicka
Golden Boats Academy 21 14 DSQ* 35.00 9 - -
22 POL 55652 Jakub Tomczynski
Kacper Walęga
K.S Spójnia - Warszawa 16 28* 20 36.00 - 13 7
23 POL 1 Jan Macugowski
Jakub Kreft
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 32* 16 21 37.00 - 14 8
24 POL 56628 MAGDALENA SKÓRNÓG
JAN GIERZYŃSKI
Giżycka Grupa Regatowa 15 25 RET* 40.00 - 15 9
25 POL 55653 Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
MKS "Dwójka" Warszawa UFD* 24 16 40.00 - 16 -
26 POL 56805 Maja Kwiek
Gabriela Czapska
KS Spójnia Warszawa 20 20 DNF* 40.00 10 - -
27 POL 56651 Daria Targos
Hanna Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
23 26* 18 41.00 11 - 10
28 POL 55650 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
MKS "Dwójka" Warszawa UFD* BFD 7 49.00 12 - 11
29 POL 53621 Zuzanna Olowiak
Zofia Kucharska
YKP Gdynia
YKP Gdynia
7 BFD* RET 49.00 13 - 12
30 POL 56147 Michał Trafalski
Nadia Burghard
YKP Gdynia 33* 32 19 51.00 - 17 13
31 POL 53608 Adam Ciemiński
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice 30 35* 22 52.00 - 18 14
32 POL 53600 Paweł Koliński
Antoni Szyca
LKS CHARZYKOWY 34* 29 24 53.00 - 19 15
33 POL 54973 Tymon Kosobucki
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia 12 BFD* DSQ 54.00 - 20 16
34 POL 5356 Marcel Wolętek
Maciej Schiele
MKS "Dwójka" Warszawa 35* 34 23 57.00 - 21 17
35 POL 54966 RADOSŁAW PARZYCH
Grzegorz Sitarek
KS "Baza" Mrągowo 27 31 UFD* 58.00 - 22 -
36 POL 56834 Emilia Roszkowska
Julian Gloeh
K.S Spójnia - Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
UFD* 18 DSQ 60.00 - 23 -
37 POL 53108 Jan Borowiak
Michał Szklarz
KSW BALTIC 25 36 DSQ* 61.00 - 24 18
38 POL 6146 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KSW Baltic Dziwnów 36 27 DSQ* 63.00 14 - 19
39 POL 55565 Jan Turczynowicz
Binaka Śledzińska
KS Spójnia Warszawa 31 33 DSQ* 64.00 - 25 -
40 POL 53606 Tymon Wiatrowski
Paweł Werechowski
CHKŻ Chojnice 37 30 RET* 67.00 - 26 20
41 POL 56627 MARTA CHOMIK
Laura Banach
Giżycka Grupa Regatowa 26 BFD* RET 68.00 15 - 21
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt U16K U16M K M
1 POL 166279 Oskar Ponto YKP Gdynia 1 5* 1 2.00 - - - 1
2 POL 207350 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2 17* 2 4.00 - 1 - 2
3 POL 215688 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2 16* 4 6.00 1 - 1 -
4 POL 183128 Aleksander Ponto YKP Gdynia 6 2 7* 8.00 - - - 3
5 POL 191862 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4 4 7* 8.00 - 2 - 4
6 POL 203177 IGOR MIROWSKI AZS UW Warszawa 6 3 26* 9.00 - 3 - 5
7 POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 12* 2 8 10.00 - 4 - 6
8 POL 205180 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 5 6* 5 10.00 - - 2 -
9 POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 1 UFD* 11.00 - 5 - 7
10 POL 170885 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 8 3 9* 11.00 - 6 - 8
11 POL 213209 Karolina Gała K.S. Spojnia - Warszawa 3 8 UFD* 11.00 2 - 3 -
12 POL 209465 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 18* 7 4 11.00 - 7 - 9
13 POL 211879 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 1 11 13* 12.00 - 8 - 10
14 POL 194897 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 19* 7 5 12.00 - 9 - 11
15 POL 208158 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 10* 6 6 12.00 3 - 4 -
16 POL 210007 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 26* 13 1 14.00 - 10 - 12
17 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 7 8 17* 15.00 4 - 5 -
18 GBR 176460 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 18* 1 15 16.00 - 11 - 13
19 POL 204341 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 14 17* 2 16.00 5 - 6 -
20 POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia 3 15* 14 17.00 6 - 7 -
21 POL 211218 Igor Rudek YKP Gdynia 13 4 24* 17.00 - 12 - 14
22 POL 183127 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 16* 5 12 17.00 7 - 8 -
23 POL 179127 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 4 19* 14 18.00 - 13 - 15
24 POL 207572 Kuba Matysik YKP Kraków 23* 9 9 18.00 - 14 - 16
25 POL 215171 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 5 14 27* 19.00 8 - 9 -
26 POL 214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 11 13* 8 19.00 - 15 - 17
27 POL 212046 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 9 10 22* 19.00 9 - 10 -
28 POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 17 25* 3 20.00 10 - 11 -
29 POL 196045 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 7 23* 13 20.00 - 16 - 18
30 POL 209024 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 15 9 UFD* 24.00 11 - 12 -
31 POL 197815 Piotr Hofman KW Garland LOK Gliwice 13 12 35* 25.00 - - - 19
32 POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 38* 16 28.00 - 17 - 20
33 POL 208153 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 9 32* 20 29.00 - 18 - 21
34 POL 195304 Kacper Młodzianowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 24* 10 19 29.00 - 19 - 22
35 POL 214218 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 8 22 28* 30.00 12 - 13 -
36 POL 204311 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 20 22* 10 30.00 - 20 - 23
37 POL 181171 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 21 44* 10 31.00 13 - 14 -
38 POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 41* 20 11 31.00 - 21 - 24
39 POL 209834 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 16 18* 15 31.00 - 22 - 25
40 POL 207586 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 15 23* 16 31.00 - 23 - 26
41 POL 210005 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 31* 26 6 32.00 - 24 - 27
42 POL 198204 Szymon Franecki Pogoń Szczecin DPI*
(42)
31 3 34.00 - - - 28
43 POL 214345 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 11 41* 23 34.00 - 25 - 29
44 POL 191836 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 14 27* 21 35.00 14 - 15 -
45 POL 205216 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 17 21* 19 36.00 - 26 - 30
46 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 25 12 27* 37.00 - 27 - 31
47 POL 208727 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 20* 18 20 38.00 - 28 - 32
48 POL 160831 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 32* 11 30 41.00 15 - 16 -
49 POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 34* 30 12 42.00 - 29 - 33
50 POL 213144 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 24 26* 18 42.00 - 30 - 34
51 POL 216121 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa 33* 33 11 44.00 - 31 - 35
52 POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 27 39* 17 44.00 - 32 - 36
53 POL 192860 Aleksandra Mańkowska TKŻ Toruń 22 24* 23 45.00 16 - 17 -
54 POL 195031 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 30 16 UFD* 46.00 - 33 - 37
55 POL 191839 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 27 19 40* 46.00 - 34 - 38
56 POL 160419 Matylda Ferenc Ts Kuźnia Rybnik 37* 15 32 47.00 17 - 18 -
57 POL 205299 Jakub Pietrzak MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 26 21 28* 47.00 - 35 - 39
58 POL 167806 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 29 20 31* 49.00 - 36 - 40
59 POL 180701 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 28* 25 25 50.00 18 - 19 -
60 POL 140919 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 31* 30 21 51.00 - 37 - 41
61 POL 209471 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 44* 27 24 51.00 - 38 - 42
62 POL 174480 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań 29 24 39* 53.00 - 39 - 43
63 POL 170199 Wiktor Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 19 37* 35 54.00 - 40 - 44
64 POL 178341 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 22 32* 32 54.00 - 41 - 45
65 POL 181845 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 38 46* 18 56.00 19 - 20 -
66 POL 185791 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia 25 48* 31 56.00 - - 21 -
67 POL 207349 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 28 28 UFD* 56.00 20 - 22 -
68 POL 213233 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 21 45* 36 57.00 - 42 - 46
69 POL 178466 Julia Bochenek YKP Kraków 23 35 DNF* 58.00 - - 23 -
70 POL 200987 Wanda Szylińska Centrum Żeglarskie Szczecin 39* 28 30 58.00 21 - 24 -
71 POL 164430 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 45 14 UFD* 59.00 - - - 47
72 POL 201013 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 35* 34 25 59.00 - 43 - 48
73 POL 184592 Agnieszka Klingiert MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 47* 29 33 62.00 - - 25 -
74 POL 197949 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław 34 47* 29 63.00 22 - 26 -
75 POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 35 29 44* 64.00 - 44 - 49
76 POL 193510 Aleksander Kosowski Chojnicki Klub Żeglarski 44* 43 22 65.00 - 45 - 50
77 POL 196962 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 30 36 37* 66.00 - 46 - 51
78 POL 192682 Zofia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 33 34 36* 67.00 23 - 27 -
79 POL 192834 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 46* 42 26 68.00 - 47 - 52
80 POL 212989 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 43* 41 29 70.00 - - - 53
81 POL 207722 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 32 38 47* 70.00 - 48 - 54
82 POL 171303 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 38* 35 38 73.00 - 49 - 55
83 POL 129986 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 40 46* 34 74.00 24 - 28 -
84 POL 166479 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 40* 36 38 74.00 - 50 - 56
85 POL 186218 Oliwia Siedlecka Giżycka Grupa Regatowa 45* 42 33 75.00 25 - 29 -
86 POL 160733 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 43* 33 43 76.00 - 51 - 57
87 POL 191845 Weronika Kocieniewska KST "Elektryk" Grudziądz 36 51* 40 76.00 26 - 30 -
88 POL 174566 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 37 40 UFD* 77.00 - 52 - 58
89 POL 190544 Przemysław Żukowski UKS Żeglarz Wrocław 41 44* 37 78.00 - 53 - 59
90 POL 186834 Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie Szczecin 39 40* 39 78.00 - 54 - 60
91 POL 201018 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 36 43 46* 79.00 - 55 - 61
92 POL 195114 Klara Matysik YKP Kraków UFD* 39 41 80.00 27 - 31 -
93 POL 186831 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 48* 48 34 82.00 - 56 - 62
94 POL 155035 Alicja Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków 46 37 48* 83.00 28 - 32 -
95 POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa BFD* 31 UFD 84.00 29 - 33 -
96 POL 214346 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa UFD* 45 42 87.00 - 57 - 63
97 POL 189552 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 49* 47 43 90.00 - 58 - 64
98 POL 215169 Martyna Twarogowska KST "Elektryk" Grudziądz 51* 50 41 91.00 30 - 34 -
99 POL 213208 Kornelia Klimas UKS Silesia Opty Chełm Śląski 50* 49 42 91.00 31 - 35 -
100 POL 185706 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 47 49* 45 92.00 - 59 - 65
101 POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 42 UFD* UFD 95.00 32 - 36 -
102 POL 186836 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF 106.00 - 60 - 66
102 POL 189348 Patryk Smółka AZS Uniwersytet Warszawski DNF* DNF DNF 106.00 - - - 67
102 POL 214348 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań DNF* DNF DNF 106.00 33 - 37 -
Laser Radial
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt U17K U17M U19K U19M K M
1 POL 207007 Marcelina Korszon MKS "Dwójka" Warszawa 2 31* 1 3.00 - - 1 - 1 -
2 POL 211319 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 1 2 21* 3.00 - - - 1 - 1
3 POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 5* 1 4 5.00 1 - 2 - 2 -
4 POL 212961 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków DPI* 5 2 7.00 - 1 - 2 - 2
5 POL 209036 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 4 16* 3 7.00 - - - 3 - 3
6 POL 209552 Filip Miłoszewski SEJK "Pogoń" Szczecin 3 21* 4 7.00 - - - 4 - 4
7 POL 205645 Jan Krawczyk Chojnicki Klub Żeglarski 3 4 9* 7.00 - 2 - 5 - 5
8 POL 212205 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8 1 15* 9.00 - 3 - 6 - 6
9 POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 4 22* 6 10.00 2 - 3 - 3 -
10 POL 211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 16* 11 1 12.00 - 4 - 7 - 7
11 POL 213531 Maksymilian Burdziej Centrum Żeglarskie Szczecin 9 13* 3 12.00 - - - 8 - 8
12 POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 25* 7 5 12.00 - - - - 4 -
13 POL 210786 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 6* 6 6 12.00 - - - - - 9
14 POL 203021 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 7* 6 7 13.00 - 5 - 9 - 10
15 POL 210947 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 13* 2 13 15.00 3 - 4 - 5 -
16 POL 216936 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 11 4 27* 15.00 - - - - 6 -
17 POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 5 10 20* 15.00 - - - - 7 -
18 POL 208738 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 6 9 42* 15.00 - 6 - 10 - 11
19 POL 210244 Szymon Oleksiuk K.S Spójnia - Warszawa 2 35* 14 16.00 - 7 - 11 - 12
20 POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 20* 7 9 16.00 - - - 12 - 13
21 POL 214228 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 9 8 11* 17.00 - - 5 - 8 -
22 POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 26* 8 11 19.00 - - - 13 - 14
23 POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 33* 3 17 20.00 - 8 - 14 - 15
24 POL 213237 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 17 3 30* 20.00 - 9 - 15 - 16
25 POL 111111 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 17* 13 7 20.00 - - - 16 - 17
26 POL 182288 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 12* 12 8 20.00 - - - - - 18
27 POL 196962 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 29* 12 8 20.00 - - - 17 - 19
28 POL 210221 Kinga Brzóska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12 10 15* 22.00 - - 6 - 9 -
29 POL 215004 Antoni Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 33* 21 2 23.00 - - - 18 - 20
30 POL 201561 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 18 20* 5 23.00 - - 7 - 10 -
31 POL 188235 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 15 9 26* 24.00 - - - - - 21
32 POL 191837 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 16* 14 10 24.00 - 10 - 19 - 22
33 POL 209038 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 20* 14 10 24.00 4 - 8 - 11 -
34 POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 7 19 31* 26.00 - - - - 12 -
35 POL 213355 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 23 5 37* 28.00 - - - 20 - 23
36 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 11 17 33* 28.00 - - - 21 - 24
37 ESP 215529 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 13 15 23* 28.00 - - - 22 - 25
38 POL 214823 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 10 19 20* 29.00 - 11 - 23 - 26
39 POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 19* 18 12 30.00 5 - 9 - 13 -
40 POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 24* 18 12 30.00 - - - 24 - 27
41 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 15 16* 16 31.00 - 12 - 25 - 28
42 POL 178115 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie Szczecin 8 30* 26 34.00 - - - 26 - 29
43 POL 183128 Maciej Iliński YKP Gdynia 10 33* 24 34.00 - 13 - 27 - 30
44 POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 23 11 25* 34.00 - 14 - 28 - 31
45 POL 212638 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 14 36* 23 37.00 6 - 10 - 14 -
46 POL 191862 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 18 20 22* 38.00 7 - 11 - 15 -
47 POL 186220 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 25 26* 14 39.00 - - 12 - 16 -
48 POL 206497 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 22 39* 17 39.00 - - - 29 - 32
49 FIN 210138 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 24* 22 18 40.00 - 15 - 30 - 33
50 POL 173379 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa DSQ* 28 13 41.00 - 16 - 31 - 34
51 POL 191858 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 19 23 28* 42.00 - - - - - 35
52 POL 174480 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 14 35* 29 43.00 - - - 32 - 36
53 POL 208169 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 21 24* 22 43.00 - 17 - 33 - 37
54 POL 195782 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 29 15 31* 44.00 - - 13 - 17 -
55 POL 185782 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 22 23 38* 45.00 - - 14 - 18 -
56 POL 211107 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 31* 26 21 47.00 - 18 - 34 - 38
57 POL 213328 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 1 UFD* UFD 48.00 8 - 15 - 19 -
58 POL 214225 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 21 27 34* 48.00 - - 16 - 20 -
59 POL 212589 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 34 39* 16 50.00 - - 17 - 21 -
60 POL 204311 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 36* 34 18 52.00 - 19 - 35 - 39
61 POL 210571 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 39* 28 24 52.00 - 20 - 36 - 40
62 POL 208652 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 27 31* 25 52.00 - 21 - 37 - 41
63 POL 203114 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 27 27 35* 54.00 - 22 - 38 - 42
64 POL 180729 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 36* 36 19 55.00 - 23 - 39 - 43
65 POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 30 25 34* 55.00 - - - 40 - 44
66 POL 195307 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 39 17 41* 56.00 - 24 - 41 - 45
67 POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 26 30 39* 56.00 9 - 18 - 22 -
68 POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 28 29 38* 57.00 - - 19 - 23 -
69 POL 203177 Antoni Pasich KS Centrum Żeglarskie 32 37* 27 59.00 - 25 - 42 - 46
70 POL 213309 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 31 29 33* 60.00 - 26 - 43 - 47
71 POL 180752 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 41* 25 36 61.00 10 - 20 - 24 -
72 POL 204020 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 44* 43 19 62.00 - 27 - 44 - 48
73 POL 173838 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 35* 32 30 62.00 - - - - - 49
74 POL 214348 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 40* 24 39 63.00 - - - - - 50
75 POL 192834 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 35 42* 29 64.00 - 28 - 45 - 51
76 POL 203062 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 32 34* 32 64.00 - 29 - 46 - 52
77 POL 211258 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 29 44* 37 66.00 - 30 - 47 - 53
78 POL 207585 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 34 40* 32 66.00 11 - 21 - 25 -
79 POL 192860 Julian Podwalski SSW MOS Iława 37* 32 35 67.00 - 31 - 48 - 54
80 POL 210136 Piotr Vogel JKW Poznań 40 41* 28 68.00 - 32 - 49 - 55
81 POL 214216 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 28 40 DNF* 68.00 - - - 50 - 56
82 POL 201835 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 30 38 41* 68.00 12 - 22 - 26 -
83 POL 210956 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 37 38* 36 73.00 13 - 23 - 27 -
84 POL 213292 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 42 33 DNF* 75.00 - 33 - 51 - 57
85 POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 38 37 40* 75.00 - 34 - 52 - 58
86 POL 186836 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 38 41* 40 78.00 - 35 - 53 - 59
87 POL 207572 Szymon Łata Yacht Klub Polski Kraków 41 42* 42 83.00 - - - 54 - 60
88 POL 210943 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin DNF* 43 43 86.00 - 36 - 55 - 61
88 POL 218847 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 43 DNF* 43 86.00 - - - - - 62
90 POL 198207 Katarzyna Kula- Chacińska RKS Lasery Zegrze DNF* DNF DNF 94.00 - - - - 28 -
90 POL 210887 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia DNF* DNF DNF 94.00 - 37 - 56 - 63
90 POL 7 Kacper Fabian Centrum Żeglarskie Szczecin DNF* DNF DNF 94.00 - - - 57 - 64
Laser Standard
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt U19
1 POL 216937 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 1 1 2* 2.00 -
2 POL 215784 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2 3 6* 5.00 -
3 POL 216119 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 10* 5 1 6.00 1
4 POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 4 4 7* 8.00 -
5 POL 214220 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 8 2 9* 10.00 2
6 POL 206817 Kacper Ludwiński UKŻ Wiking Toruń 3 10* 8 11.00 -
7 POL 210943 Michał Maciaszczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 7 18* 4 11.00 -
8 POL 205645 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 5 9 13* 14.00 3
9 POL 207588 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 12 13* 3 15.00 4
10 POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 11 6 14* 17.00 5
11 POL 192583 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 13 19* 5 18.00 6
12 POL 189550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 16* 8 10 18.00 -
13 POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 6 14 17* 20.00 -
14 POL 210945 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 9 11 UFD* 20.00 -
15 POL 214221 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 14 7 UFD* 21.00 7
16 POL 212632 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15 17* 11 26.00 8
17 POL 210946 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie 19* 12 18 30.00 9
18 POL 183484 Krzysztof Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 20* 15 15 30.00 -
19 POL 208654 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21* 20 12 32.00 10
20 POL 206868 Piotr Sakowski Jacht Klub Koszalin 18* 16 16 32.00 -
21 POL 170891 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 17 21 UFD* 38.00 11
22 POL 210088 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn DNF* DNF DNF 48.00 -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.