25 - 27 lip 2020

Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra

Zegrze Południowe, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub
Złota POL POL 166279 Oskar Ponto YKP Gdynia
Złota POL POL 207350 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów
Złota POL POL 215688 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce
Złota POL POL 183128 Aleksander Ponto YKP Gdynia
Złota POL POL 191862 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota POL POL 203177 IGOR MIROWSKI AZS UW Warszawa
Złota POL POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia
Złota POL POL 205180 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Złota POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota POL POL 170885 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Złota POL POL 213209 Karolina Gała K.S. Spojnia - Warszawa
Złota POL POL 209465 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
Złota POL POL 211879 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
Złota POL POL 194897 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
Złota POL POL 208158 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia
Złota POL POL 210007 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Złota GBR GBR 176460 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań
Złota POL POL 204341 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia
Złota POL POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia
Złota POL POL 211218 Igor Rudek YKP Gdynia
Złota POL POL 183127 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa
Złota POL POL 179127 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice
Złota POL POL 207572 Kuba Matysik YKP Kraków
Złota POL POL 215171 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa
Złota POL POL 214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa
Złota POL POL 212046 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota POL POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Złota POL POL 196045 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów
Złota POL POL 209024 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota POL POL 197815 Piotr Hofman KW Garland LOK Gliwice
Złota POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota POL POL 208153 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
Złota POL POL 195304 Kacper Młodzianowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota POL POL 214218 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 204311 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 181171 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań
Złota POL POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 209834 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota POL POL 207586 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń
Złota POL POL 210005 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota POL POL 198204 Szymon Franecki Pogoń Szczecin
Złota POL POL 214345 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa
Złota POL POL 191836 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 205216 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
Złota POL POL 208733 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań
Złota POL POL 208727 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów
Złota POL POL 160831 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Złota POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Złota POL POL 213144 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice
Złota POL POL 216121 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa
Złota POL POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań
Srebrna POL POL 192860 Aleksandra Mańkowska TKŻ Toruń
Srebrna POL POL 195031 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna POL POL 191839 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna POL POL 160419 Matylda Ferenc Ts Kuźnia Rybnik
Srebrna POL POL 205299 Jakub Pietrzak MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Srebrna POL POL 167806 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań
Srebrna POL POL 180701 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik
Srebrna POL POL 140919 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 209471 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań
Srebrna POL POL 174480 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań
Srebrna POL POL 170199 Wiktor Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Srebrna POL POL 178341 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 181845 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 185791 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia
Srebrna POL POL 207349 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 213233 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok
Srebrna POL POL 178466 Julia Bochenek YKP Kraków
Srebrna POL POL 200987 Wanda Szylińska Centrum Żeglarskie Szczecin
Srebrna POL POL 164430 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna POL POL 201013 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań
Srebrna POL POL 184592 Agnieszka Klingiert MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Srebrna POL POL 197949 Emilia Bałdych UKS "Żeglarz" Wrocław
Srebrna POL POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Srebrna POL POL 193510 Aleksander Kosowski CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Srebrna POL POL 196962 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia
Srebrna POL POL 192682 Zofia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik
Srebrna POL POL 192834 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań
Srebrna POL POL 212989 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna POL POL 207722 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław
Srebrna POL POL 171303 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna POL POL 129986 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna POL POL 166479 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna POL POL 186218 Oliwia Siedlecka Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 160733 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna POL POL 191845 Weronika Kocieniewska KST "Elektryk" Grudziądz
Srebrna POL POL 174566 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna POL POL 190544 Przemysław Żukowski UKS "Żeglarz" Wrocław
Srebrna POL POL 186834 Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie Szczecin
Srebrna POL POL 201018 Michał Bortkiewicz UKS "Żeglarz" Wrocław
Srebrna POL POL 195114 Klara Matysik YKP Kraków
Srebrna POL POL 186831 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna POL POL 155035 Alicja Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna POL POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 214346 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 189552 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa
Srebrna POL POL 215169 Martyna Twarogowska KST "Elektryk" Grudziądz
Srebrna POL POL 213208 Kornelia Klimas UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Srebrna POL POL 185706 Ignacy Jabłkowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Srebrna POL POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok
Srebrna POL POL 186836 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 189348 Patryk Smółka AZS Uniwersytet Warszawski
Srebrna POL POL 214348 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań
Grupa Nr Załoga Klub
Złota POL POL 207007 Marcelina Korszon MKS "Dwójka" Warszawa
Złota POL POL 211319 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
Złota POL POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice
Złota POL POL 212961 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
Złota POL POL 209552 Filip Miłoszewski SEJK "Pogoń" Szczecin
Złota POL POL 205645 Jan Krawczyk CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Złota POL POL 212205 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Złota POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
Złota POL POL 211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 213531 Maksymilian Burdziej Centrum Żeglarskie Szczecin
Złota POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz
Złota POL POL 210786 Piotr Malinowski MOS SSW Iława
Złota POL POL 203021 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice
Złota POL POL 210947 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
Złota POL POL 216936 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik
Złota POL POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa
Złota POL POL 208738 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów
Złota POL POL 210244 Szymon Oleksiuk K.S Spójnia - Warszawa
Złota POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota POL POL 214228 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota POL POL 213237 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań
Złota POL POL 111111 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota POL POL 182288 Kacper Stanisławski YKP Gdynia
Złota POL POL 196962 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
Złota POL POL 210221 Kinga Brzóska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Złota POL POL 215004 Antoni Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota POL POL 201561 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota POL POL 188235 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań
Złota POL POL 191837 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa
Złota POL POL 209038 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań
Złota POL POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok
Złota POL POL 213355 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa
Złota POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa
Złota ESP ESP 215529 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
Złota POL POL 214823 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia
Złota POL POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Złota POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań
Złota POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota POL POL 178115 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie Szczecin
Złota POL POL 183128 Maciej Iliński YKP Gdynia
Złota POL POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
Złota POL POL 212638 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik
Złota POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Srebrna POL POL 186220 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa
Srebrna POL POL 206497 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok
Srebrna FIN FIN 210138 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Srebrna POL POL 173379 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa
Srebrna POL POL 191858 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze
Srebrna POL POL 174480 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań
Srebrna POL POL 208169 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna POL POL 195782 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik
Srebrna POL POL 185782 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna POL POL 211107 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin
Srebrna POL POL 213328 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Srebrna POL POL 214225 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 212589 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna POL POL 204311 Paweł Sikora PKM LOK Poznań
Srebrna POL POL 210571 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna POL POL 208652 Patryk Furmanek SSW MOS Iława
Srebrna POL POL 203114 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok
Srebrna POL POL 180729 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna POL POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 195307 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa
Srebrna POL POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia
Srebrna POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce
Srebrna POL POL 203177 Antoni Pasich KS Centrum Żeglarskie
Srebrna POL POL 213309 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Srebrna POL POL 180752 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań
Srebrna POL POL 204020 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna POL POL 173838 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze
Srebrna POL POL 214348 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze
Srebrna POL POL 192834 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań
Srebrna POL POL 203062 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
Srebrna POL POL 211258 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna POL POL 207585 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń
Srebrna POL POL 192860 Julian Podwalski SSW MOS Iława
Srebrna POL POL 210136 Piotr Vogel JKW Poznań
Srebrna POL POL 214216 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 201835 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik
Srebrna POL POL 210956 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn
Srebrna POL POL 213292 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa
Srebrna POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 186836 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna POL POL 207572 Szymon Łata Yacht Klub Polski Kraków
Srebrna POL POL 210943 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin
Srebrna POL POL 218847 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna POL POL 198207 Katarzyna Kula- Chacińska RKS Lasery Zegrze
Srebrna POL POL 210887 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia
Srebrna POL POL 7 Kacper Fabian Centrum Żeglarskie Szczecin