10 - 12 cze 2016

Puchar Polski Centralnej

Zegrze, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 180767 Katarzyna Pic AZS Poznań 1 5 4 2 1 6* 13.00
2 POL POL 150266 Magdalena Czerniewska UKŻ "Wiking" Toruń 7 15* 2 6 6 4 25.00
3 POL POL 186235 Agnieszka Grzesiak KS AZS AWFiS Gdańsk 5 8 7 9* 7 5 32.00
4 POL POL 203096 Agata Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 14 30 DNS* DNS DNS DNS 143.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 197728 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 2 9* 1 1 2 3 9.00
2 POL POL 208733 Wiktoria Lehmann AZS Poznań 6* 1 3 3 3 1 11.00
3 POL POL 191840 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 22* 8 4 5 2 36.00
4 POL POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 13 14 14 22* 17 7 65.00
5 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 8 16 13 17 19* 15 69.00
6 POL POL 178466 Małgorzata Weber UKŻ "Wiking" Toruń 18 27* 5 20 8 22 73.00
7 POL POL 208738 Zuzanna Kaplita UKS FIR Warszawa 20* 10 19 11 14 20 74.00
8 POL POL 205645 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 30* 13 27 8 13 25 86.00
9 POL POL 180701 Karolina Siergiej TS "Kuźnia" Rybnik 31* 12 17 16 28 18 91.00
10 POL POL 146587 Julia Tomaszewska KS AZS AWFiS Gdańsk 12 25 28* 15 21 23 96.00
11 POL POL 201013 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 22 24 22 14 26* 14 96.00
12 POL POL 166302 Natalia Szczepańska KS ENERGETYK Jaworzno 23 11 25* 23 25 17 99.00
13 POL POL 19531 Julia Szymczak MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 19 31* 16 25 15 30 105.00
14 POL POL 19820 Maja Korwin Mike MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 29* 28 23 27 20 24 122.00
15 POL POL 195807 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 32* 23 30 29 23 27 132.00
16 POL POL 13414 Natalia Krajewska UKS FIR Warszawa 27 26 29 DNS* 27 29 138.00
17 POL POL 185701 Amelia Buska MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 28 29 31* 28 30 28 143.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 201940 Karolina Mikulec KŻ "Horn" Kraków 9 3 10 5 10 19* 37.00
2 POL POL 197949 Julia Sieczkowska AZS Poznań 10 2 21* 12 12 8 44.00
3 POL POL 160387 Karolina Błaszak MKŻ Arka Gdynia 4 21* 11 7 9 13 44.00
4 POL POL 207348 Weronika Folmer RKS "Lasery" Zegrze 15* 4 9 13 11 11 48.00
5 POL POL 164430 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 16 17* 12 10 4 16 58.00
6 POL POL 193787 Aleksandra Puzyna AZS Poznań 11 6 24* 18 18 12 65.00
7 POL POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 7 6 21 DNS* DNS 70.00
8 POL POL 186832 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24* 20 15 19 16 10 80.00
9 POL POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 25 19 18 DNS* 29 9 100.00
10 POL POL 192769 Magdalena Smagowicz KŻ "Horn" Kraków 21 32* 20 24 22 21 108.00
11 POL POL 182524 Paulina Perkowska UKŻ "Wiking" Toruń 26* 18 26 26 24 26 120.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 180714 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 24* 1 1 2 1 2 7.00
2 POL POL 198208 Łukasz Machowski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 2 3 6* 4 2 5 16.00
3 POL POL 189349 Piotr Masztalerz UKŻ "Wiking" Toruń 9 2 4 11* 9 7 31.00
4 POL POL 174480 Piotr Jóźwiak AZS Poznań 21* 7 13 3 15 3 41.00
5 POL POL 168354 Danił Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 16 19* 16 8 6 47.00
6 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Horn" Kraków 8 17 20* 1 7 15 48.00
7 POL POL 186834 Mateusz Szymczak SEJK "Pogoń" Szczecin 3 29* 14 25 3 12 57.00
8 POL POL 178293 Maksymilian Michalik KS ENERGETYK Jaworzno 14 18 22* 17 4 4 57.00
9 POL POL 195782 Filip Rajchert MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 19* 6 16 9 17 9 57.00
10 POL POL 201105 Bartek Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 17 9 10 10 27* 13 59.00
11 POL POL 190544 Stefan Borek UKS FIR Warszawa 13 12 11 20* 16 16 68.00
12 POL POL 186837 Daniel Smoliński SEJK "Pogoń" Szczecin 11 27* 17 15 11 17 71.00
13 POL POL 169707 Robin Jastrzebski AZS Poznań 27 30 5 6 UFD* 8 76.00
14 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS ENERGETYK Jaworzno 4 8 29 34* 18 19 78.00
15 POL POL 197725 Piotr Śledziński RKS "Lasery" Zegrze 34* 15 21 23 12 21 92.00
16 POL POL 193512 Sebastian Wałaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 16 26 15 26 30* 11 94.00
17 POL POL 182527 Jędrzej Bering SEJK "Pogoń" Szczecin 12 19 26 UFD* 14 28 99.00
18 POL POL 9 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 35 11 7 21 28 DNS* 102.00
19 POL POL 204386 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 10 13 27 29 36* 24 103.00
20 POL POL 165720 Baranowski Przemysław UKŻ "Wiking" Toruń 18 35* 35 19 20 18 110.00
21 POL POL 201561 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 33* 28 28 28 13 22 119.00
22 POL POL 166749 Maurycy Robakowski AZS Poznań 29 24 24 24 25 32* 126.00
23 POL POL 185706 Mateusz Bartuś MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 20 41 25 31 UFD* 30 147.00
24 POL POL 20 Michał Dobrowolski SEJK "Pogoń" Szczecin 23 37 41* 30 24 33 147.00
25 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 37 33 31 39* 21 26 148.00
26 POL POL 19181 Wiktor Kozerski UKŻ "Wiking" Toruń 45* 36 32 41 32 23 164.00
27 POL POL 150262 Stanisław Podwojski KS ENERGETYK Jaworzno 32 39* 37 32 33 39 173.00
28 POL POL 159482 Jędrzej Marciniak AZS Poznań 39 34 40 33 31 42* 177.00
29 POL POL 136727 Maciej Wróblewski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 43* 38 34 40 34 35 181.00
30 POL POL 185443 Dominik Wałaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 15 44 UFD* 38 UFD 40 185.00
31 POL POL 166479 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 36 43* 38 36 41 34 185.00
32 POL POL 97728 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 42* 32 42 35 40 37 186.00
33 POL POL 166237 Jędrzej Kąsinowski AZS Poznań DNS* 40 43 37 38 36 194.00
34 POL POL 188234 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 41 45 36 UFD* 37 38 197.00
35 POL POL 183127 Kacper Radzikowski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 38 42 39 DNS* 39 41 199.00
36 POL POL 184166 Jakub Szuchniewicz MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 44 46* 44 43 42 45 218.00
37 POL POL 1825 Grzegorz Kiersnowski UKŻ "Wiking" Toruń DNS* DNS DNS DNS DNS DNS 240.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 205651 Łukasz Bocheński UKS FIR Warszawa 5 5 2 5 6* 1 18.00
2 POL POL 197541 Seweryn Łangowski CHKŻ Chojnice 6 10 12 8 5 44* 41.00
3 POL POL 204911 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 7 23* 9 13 19 14 62.00
4 POL POL 155035 Dominik Lewandowski KŻ "Horn" Kraków 26 4 30* 14 26 10 80.00
5 POL POL 199074 Jakub Kopec CHKŻ Chojnice 25 21 3 7 29* 25 81.00
6 POL POL 1680 Oskar Sawicki CHKŻ Chojnice 40 14 UFD* 18 10 20 102.00
7 POL POL 178292 Bartosz Kowalczyk AZS Poznań 22 20 18 22 23 29* 105.00
8 POL POL 160733 Jan Okularczyk KW LOK "Garland" Gliwice 30 25 8 27 22 31* 112.00
9 POL POL 191839 Mateusz Wiche KŻ "Horn" Kraków 28 22 23 12 UFD* 27 112.00
10 POL POL 183368 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 31 31 33 42 35 43* 172.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 161696 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 5 3 2 1 1 6* 12.00
2 POL POL 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6* 6 1 3 2 2 14.00
3 POL POL 208662 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 8 7 18* 2 18 1 36.00
4 POL POL 192832 Sebastian Mazurek KS AZS AWFiS Gdańsk 36* 12 3 7 3 13 38.00
5 POL POL 192682 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 3 8 10 15 4 21* 40.00
6 POL POL 184168 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 20* 1 9 11 16 5 42.00
7 POL POL 207586 Szymon Kowalski UKŻ "Wiking" Toruń 18* 9 11 8 7 8 43.00
8 POL POL 194841 Natalia Stawiarska KS AZS AWFiS Gdańsk 9 10 21* 4 14 7 44.00
9 POL POL 1 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 17 5 9 6 14 51.00
10 POL POL 202445 Tobiasz Pikor KS ENERGETYK Jaworzno 16 18 6 5 31* 11 56.00
11 POL POL 205152 Wojciech Kamiński AZS Poznań 17 16 7 13 20* 4 57.00
12 POL POL 195307 Piotr Ostrowski UKS FIR Warszawa 10 2 OCS* 25 13 9 59.00
13 POL POL 195786 Dominik Wostoniak MKŻ Arka Gdynia 7 14 8 RET* 33 3 65.00
14 POL POL 198777 Julia Oleksiuk KS AZS AWFiS Gdańsk 37 15 4 6 10 42* 72.00
15 POL POL 205334 Krzysztof Szot UKS FIR Warszawa 4 26 12 DSQ* 23 12 77.00
16 POL POL 194897 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 15 DSQ* 14 20 19 10 78.00
17 POL POL 193442 Konrad Berezowski Regatowy Klub Sportowy Lasery 11 34* 13 27 12 17 80.00
18 POL POL 188235 Zofia Kotowska AZS Poznań 19 11 26* 14 22 18 84.00
19 POL POL 190828 Hubert Olszak AZS Poznań 28 5 25 12 15 DNS* 85.00
20 POL POL 200986 Jakub Marciniak AZS Poznań 34* 20 15 10 27 15 87.00
21 POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 23 4 29 16 30* 22 94.00
22 POL POL 192834 Michał Zieliński AZS Poznań 25 13 OCS* 30 11 23 102.00
23 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 13 23 22 40* 25 20 103.00
24 POL POL 202449 Krzysztof Białas MOS SSW Iława DNS* 24 16 24 17 25 106.00
25 POL POL 183009 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice OCS* 30 20 21 9 28 108.00
26 POL POL 195304 Mateusz Ksobich KS AZS AWFiS Gdańsk 1 DNS* 32 17 45 19 114.00
27 POL POL 186213 Cecylia Borek UKS FIR Warszawa 12 27 33 23 35* 24 119.00
28 POL POL 191834 Wojciech Kotowski AZS Poznań 21 25 24 38* 24 27 121.00
29 POL POL 204311 Michał Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 27 21 RET* 18 5 RET 122.00
30 POL POL 16 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 28 DNS* 22 36 32 132.00
31 POL POL 194967 Natalia Bazylko MKŻ Arka Gdynia 26 22 19 31 38 40* 136.00
32 POL POL 18561 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 29 29 23 29 37* 26 136.00
33 POL POL 185611 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 DNE 17 19 21* DNE 140.00
34 POL POL 196964 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 32 42* 34 34 8 38 146.00
35 POL POL 190826 Justyna Czerniewska UKŻ "Wiking" Toruń DNS* 41 28 32 32 16 149.00
36 POL POL 210004 Borys Michniewicz Regatowy Klub Sportowy Lasery 22 33 27 39 29 RET* 150.00
37 POL POL 19 Szymon Psiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 33 19 43* 36 28 39 155.00
38 POL POL 97719 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 31 32 31 41* 39 33 166.00
39 POL POL 197729 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 39 36 38 33 UFD* 30 176.00
40 POL POL 9530 Aleksander Unruh KS AZS AWFiS Gdańsk 30 DNS* 30 43 41 35 179.00
41 POL POL 180716 Konrad Chwalczewski MKŻ Arka Gdynia 35 37 42* 37 34 37 180.00
42 POL POL 20681 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 24 35 44 45* 43 36 182.00
43 POL POL 185316 Krzysztof Racz Regatowy Klub Sportowy Lasery DNS* DSQ DNS 26 26 29 183.00
44 POL POL 8 Anna Kozińska Regatowy Klub Sportowy Lasery DNS* 40 39 35 42 31 187.00
45 POL POL 197815 Maciej Jedliński YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNE 39 37 28 40* 34 189.00
46 POL POL 19484 Antonina Zagrzejewska Regatowy Klub Sportowy Lasery 38 31 35 46 46 DNS* 196.00
47 POL POL 190905 Andrzej Jachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 40 43 36 47* 44 41 204.00
48 POL POL 178298 Ksenia Kobelak KS ENERGETYK Jaworzno 41 38 41 42 48* 43 205.00
49 POL POL 198202 Stanisław Elmer Regatowy Klub Sportowy Lasery DNS* 44 40 44 47 44 219.00
50 POL POL 173099 Katarzyna Boratyn Regatowy Klub Sportowy Lasery DNS* 45 DNS DNS DNS DNS 249.00
Laser 4.7 - Kobiety 18+ Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiety U16 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiety U18 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni U16 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni U18 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach