Puchar PMOS Pisz

27 - 29 maj 2022

Pisz, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL 10074 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 1 1 1 3.00
2 POL 10069 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 3 5 2 10.00
3 POL 9254 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 4 2 5 11.00
4 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 2 6 6 14.00
5 POL 9801 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 9 3 11 23.00
6 POL 9972 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 8 7 8 23.00
7 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 7 16 3 26.00
8 POL 10067 Maciej Cesarz
Antoni Jasiukiewicz
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 14 8 4 26.00
9 POL 9433 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 10 13 10 33.00
10 POL 9803 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 11 10 12 33.00
11 POL 10071 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 5 21 14 40.00
12 POL 10063 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 12 4 32 48.00
13 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 20 12 20 52.00
14 POL 9354 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 17 22 13 52.00
15 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 6 25 25 56.00
16 POL 9255 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 25 15 17 57.00
17 POL 9903 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
2005
2011
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 15 20 22 57.00
18 POL 9512 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 16 11 34 61.00
19 POL 9602 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy DNF 14 7 63.00
20 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 22 17 24 63.00
21 POL 10085 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 13 UFD 9 65.00
22 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 26 27 16 69.00
23 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
2009
2013
Kobieta
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 18 23 29 70.00
24 POL 9127 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
2008
2008
Kobieta
Kobieta
UKS Żeglarz Wrocław 23 24 23 70.00
25 POL 9250 Igor Foltyn
Aleksander Konkel
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 29 19 27 75.00
26 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław UFD 9 28 79.00
27 POL 10066 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 19 DNF 21 83.00
28 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 30 DNF 15 88.00
29 POL 9461 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 27 DNF 18 88.00
30 POL 9487 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2005
2013
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa UFD 18 30 90.00
31 POL 9102 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 24 26 NSC 93.00
32 POL 9752 Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
2006
2012
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 21 DNF 31 95.00
33 POL 9256 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 28 DNF 26 97.00
34 POL 9901 Jan Cimiengo
Franciszek Makurat
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 32 30 36 98.00
35 POL 10070 Paweł Brezgieł
Miłosz Lachowski
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNC DNC 19 107.00
36 POL 9809 Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
2006
2010
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz DNF 29 37 108.00
37 POL 9603 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
2009
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 33 DNF 33 109.00
38 POL 9606 Julia Czapiewska
Zofia Makurat
2008
2013
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca DNF 28 DNF 113.00
39 POL 9755 Daria Jabłońska
Wiktor Nowak
2007
2008
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 34 DNF 38 115.00
40 POL 9970 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
2009
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
PMOS Pisz 31 DNF DNF 117.00
41 POL 9488 Piotr Buch
Olga Lasota
2008
2010
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNF DNF 35 120.00
42 POL 9180 Antoni Gabryszewski
Franciszek Bednarski
2009
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNF DNF DNF 128.00
42 POL 9514 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki UFD DNF DNF 128.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.