Puchar PMOS Pisz

27 - 29 maj 2022

Pisz, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
22.05.2022, 20:39
2 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
22.05.2022, 20:39
3 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
2008
2008
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
22.05.2022, 20:39
4 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
22.05.2022, 20:39
5 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
Tak
23.05.2022, 11:48
6 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda
Tak
23.05.2022, 11:48
7 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda
Tak
23.05.2022, 11:48
8 Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
2009
2013
MKŻ Mikołajki
Tak
24.05.2022, 08:59
9 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
MKŻ Mikołajki
Tak
24.05.2022, 09:03
10 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
KST Włókniarz Chełmża
Tak
24.05.2022, 19:41
11 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
KST Włókniarz Chełmża
Tak
24.05.2022, 19:47
12 Antoni Gabryszewski
Franciszek Bednarski
2009
2009
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
24.05.2022, 21:40
13 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
14 Piotr Buch
Olga Lasota
2008
2010
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
15 Maciej Cesarz
Antoni Jasiukiewicz
2007
2009
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
16 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
17 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
18 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
19 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2005
2013
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
20 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
21 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
22 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.05.2022, 15:14
23 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
Tak
25.05.2022, 15:34
24 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
Tak
25.05.2022, 19:27
25 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
Tak
25.05.2022, 19:27
26 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz
Tak
25.05.2022, 19:27
27 Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
2006
2012
PMOS Pisz
Tak
25.05.2022, 19:27
28 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
2009
2009
PMOS Pisz
Tak
25.05.2022, 19:27
29 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
2009
2008
PMOS Pisz
Tak
25.05.2022, 19:27
30 Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
2006
2010
PMOS Pisz
Tak
25.05.2022, 20:49
31 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki
Tak
26.05.2022, 11:20
32 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki
Tak
26.05.2022, 11:26
33 Paweł Brezgieł
Miłosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki
Tak
26.05.2022, 11:33
34 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki
Tak
26.05.2022, 11:40
35 Daria Jabłońska
Wiktor Nowak
2007
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki
Tak
26.05.2022, 21:43
36 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
Tak
26.05.2022, 22:35
37 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
2005
2011
ŻUKS Stężyca
Tak
26.05.2022, 22:35
38 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
Tak
26.05.2022, 22:35
39 Jan Cimiengo
Franciszek Makurat
2009
2010
ŻUKS Stężyca
Tak
26.05.2022, 22:35
40 Julia Czapiewska
Zofia Makurat
2008
2013
ŻUKS Stężyca
Tak
26.05.2022, 22:35
41 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
Tak
26.05.2022, 22:43
42 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
2007
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
Tak
26.05.2022, 22:49
43 Igor Foltyn
Aleksander Konkel
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
Tak
26.05.2022, 22:54
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.