Puchar PMOS Pisz

28 - 30 maj 2021 Pisz, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
K
MKS "Dwójka" Warszawa
2
6
1
1
1
7*
1
2
14.00
2
POL 9803
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
3
1
4
5
5
2
11*
3
23.00
3
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
1
5
7*
4
2
4
7
4
27.00
4
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
5
2
8*
7
7
6
6
1
34.00
5
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
9
4
3
2
6
8
9
19*
41.00
6
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
4
9
6
3
12*
5
3
12
42.00
7
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa
10
8
UFD*
11
3
1
12
18
63.00
8
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
8
15
2
24*
4
21
20
5
75.00
9
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
16
7
17
8
UFD*
13
2
16
79.00
10
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
6
20*
10
9
11
20
14
11
81.00
11
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M
MKS "Dwójka" Warszawa
14
12
UFD*
27
14
3
5
7
82.00
12
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
M
UKS Żeglarz Wrocław
11
11
13
6
16
19
UFD*
9
85.00
13
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
K
MKS "Dwójka" Warszawa
12
13
UFD*
14
8
12
19
13
91.00
14
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
M
MKS "Dwójka" Warszawa
15
21*
15
12
20
18
4
8
92.00
15
POL 9959
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
M
K
MKŻ Mikołajki
19
24*
5
10
18
16
16
14
98.00
16
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
K
MKS "Dwójka" Warszawa
17
19
9
20
9
11
13
23*
98.00
17
POL 9433
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa
7
17
UFD*
UFD
10
9
10
6
99.00
18
POL 9809
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
DNF*
3
11
UFD
13
22
8
20
117.00
19
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
22
10
18
13
19
10
UFD*
32
124.00
20
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
K
MKŻ Mikołajki
24
14
UFD*
19
15
15
18
25
130.00
21
POL 9514
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
M
UKŻ Grot OSiR Suwałki
20
26
16
21
33*
24
21
10
138.00
22
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
M
UKŻ Ostróda
23
28
19
UFD*
17
17
17
26
147.00
23
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
M
K
UKS Żeglarz Wrocław
25
32*
14
16
24
29
28
21
157.00
24
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
18
22
UFD*
22
30
23
15
29
159.00
25
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
21
18
12
30
UFD*
25
27
27
160.00
26
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
26
31*
23
15
26
30
30
15
165.00
27
POL 9970
Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
2006
2007
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
DNF*
16
UFD
23
25
28
22
22
176.00
28
POL 9755
Klara Tyczkowska
Julia Gref
2007
2008
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
DNF*
23
21
25
32
36
24
17
178.00
29
POL 9603
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
DNF*
37
25
18
21
33
23
31
188.00
30
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M
kst Włókniarz Chełmża
DNF*
30
27
28
22
27
31
24
189.00
31
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
DNF*
33
28
29
23
26
26
28
193.00
32
POL 9957
Katarzyna Tymińska
Alex Sekiel
2006
2013
M
MKŻ Mikołajki
DNF*
36
20
26
27
14
DNF
36
199.00
33
POL 9602
Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
2006
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
DNF*
27
24
17
34
35
29
34
200.00
34
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
K
UKŻ Ostróda
DNF*
25
26
34
28
31
DNF
33
217.00
35
POL 9252
Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
2005
2009
K
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
38
29
33
31
34
25
35
225.00
36
POL 9256
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M
kst Włókniarz Chełmża
DNF*
35
30
31
29
32
DNF
30
227.00
37
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Antoni Szymeczko
2009
2012
K
M
MKŻ Mikołajki
DNF*
29
22
32
RET
37
DNF
38
238.00
38
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K
UKŻ Ostróda
13
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
33
37
243.00
39
POL 9732
Łucja Falęcik
Maia Manuse
2009
2010
K
MKŻ Mikołajki
DNF*
34
31
35
35
DNC
32
RET
247.00