Puchar PMOS Pisz

28 - 30 maj 2021 Pisz, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
2
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
3
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
4
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
5
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
6
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
7
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
8
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
9
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
10
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS "Dwójka" Warszawa
11
POL 9433
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
12
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
13
POL 9252
Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
14
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
15
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
16
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
17
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
18
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
19
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
20
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
21
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
22
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
23
POL 9602
Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
2006
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
24
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
25
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
kst Włókniarz Chełmża
26
POL 9256
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
kst Włókniarz Chełmża
27
POL 9755
Klara Tyczkowska
Julia Gref
2007
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki
28
POL 9514
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki
29
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
30
POL 9959
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
31
POL 9732
Łucja Falęcik
Maia Manuse
2009
2010
MKŻ Mikołajki
32
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
33
POL 9803
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
34
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
35
POL 9809
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
36
POL 9603
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
37
POL 9970
Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
2006
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
38
POL 9957
Katarzyna Tymińska
Alex Sekiel
2006
2013
MKŻ Mikołajki
39
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Antoni Szymeczko
2009
2012
MKŻ Mikołajki