PUCHAR NYSY

11 - 12 cze 2022 Głębinów, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
Pkt
1
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 206282
Karol Rusin
2006
M
KW LOK "Garland" Gliwice
1
1
8
10.00
2
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207349
Danuta Grudzień
2006
K
9
2
1
12.00
3
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 214736
KACPER KOSTARZ
2007
M
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
8
3
2
13.00
4
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 216937
Karol Gaj
2007
M
Ts 'Kuźnia" Rybnik
2
5
6
13.00
5
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210287
Julia Maziarz
2006
K
KW LOK "Garland" Gliwice
11
4
11
26.00
6
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 166751
Martyna Bystrowska
2005
K
Klub Sportowy Wiaterni
3
23
5
31.00
7
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
K
Ts Kuźnia Rybnik
10
8
15
33.00
8
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 209814
Tomasz Sobota
2009
M
Stowarzyszenie Marina Poraj
7
14
13
34.00
9
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210180
Kacper Michalski
2008
M
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
25
9
3
37.00
10
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 206283
PATRYCJA JAŁOSZYŃSKA
2010
K
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
6
12
19
37.00
11
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218387
JAKUB JAWORSKI
2007
M
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
13
16
12
41.00
12
ILCA 4 (Laser 4.7)
CZE 216519
Karolina Hejnova
2007
K
Yc Banik Ostrava
5
24
14
43.00
13
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210190
MICHAŁ KACZMAREK
2007
M
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
18
7
20
45.00
14
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 190829
Wiktoria Sajdak
2006
K
Stowarzyszenie Marina Poraj
31
11
4
46.00
15
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210009
Jakub Lipowski
2007
M
KN Lider Kraków
4
22
22
48.00
16
ILCA 4 (Laser 4.7)
CZE 216530
Tatiana Bělunková
K
Yc Banik Ostrava
27
15
9
51.00
17
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 185708
Maksymilian Kleszcz
2008
M
UKŻ Żeglarz Wrocław
15
21
17
53.00
18
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 201018
Julia Turniak
2008
K
UKS Żeglarz Wrocław
12
13
32
57.00
19
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 212007
Michał Godlewski
2008
M
KW LOK "Garland" Gliwice
23
17
18
58.00
20
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 1
Julita Jaworska
2006
K
UKŻ Pirat Bolesławiec
20
6
33
59.00
21
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
M
KW LOK "Garland" Gliwice
17
33
10
60.00
22
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197949
Emilia Bałdych
2006
K
UKS Żeglarz Wrocław
30
10
23
63.00
23
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 160419
Magdalena Psiuk
2010
K
TS "Kuźnia" Rybnik
19
20
31
70.00
24
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 185247
Mateusz Kajanek
2008
M
KW LOK "Garland" Gliwice
21
29
21
71.00
25
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191838
Emilia Maziarz
2008
K
KW LOK "Garland" Gliwice
14
32
26
72.00
26
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 211288
Wiktor Gajda
2008
M
Stowarzyszenie Marina Poraj
22
34
16
72.00
27
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 215169
Maciej Kowalski
2007
M
KW LOK "Garland" Gliwice
26
BFD
7
74.00
28
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
2007
K
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
33
18
24
75.00
29
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197749
Alessandro Di Bugno
2010
M
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
16
25
36
77.00
30
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197728
Zofia Prędki
2006
K
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
24
31
25
80.00
31
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 186213
Marta Sochacka
2008
K
UKS Żeglarz Wrocław
35
19
34
88.00
32
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 184858
Jan Tomaszewski
2007
M
UKS Żeglarz Wrocław
32
27
30
89.00
33
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 179025
Julian Bogacz
2009
M
UKS Żeglarz Wrocław
29
26
38
93.00
34
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 180701
Marta Wójciak
2009
K
TS "Kuźnia" Rybnik
28
36
29
93.00
35
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 2
Jakub Pasieka
2006
M
UKŻ Pirat Bolesławiec
DNF
28
27
96.00
36
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 205334
Miłosz Orszulak
1998
M
YCPTTK BESKID Nowy Sącz
36
30
35
101.00
37
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 180733
Marek Pawełczak
2008
M
Stowarzyszenie Marina Poraj
38
37
28
103.00
38
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 190544
Nina Kulka
2008
K
UKS Żeglarz Wrocław
34
35
37
106.00
39
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195312
Walerij Stanisławski
2007
M
KS ENERGETYK
39
38
39
116.00
40
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 4
Oskar Abram
2008
M
UKŻ Pirat Bolesławiec
37
DNF
40
118.00