PUCHAR NYSY

11 - 12 cze 2022

Głębinów, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
2 ILCA 4 (Laser 4.7) Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
3 ILCA 4 (Laser 4.7) Wiktor Gajda 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Marek Pawełczak 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
5 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa 18.05.2022, 09:32
6 ILCA 4 (Laser 4.7) Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 23.05.2022, 12:24
7 ILCA 4 (Laser 4.7) Martyna Bystrowska 2005 KS Wiaterni Nowy Targ 24.05.2022, 14:43
8 ILCA 4 (Laser 4.7) Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 25.05.2022, 12:57
9 ILCA 4 (Laser 4.7) Magdalena Psiuk 2010 TS Kuźnia Rybnik 25.05.2022, 13:11
10 ILCA 4 (Laser 4.7) Alessandro Di Bugno 2010 KŻ Nysa 31.05.2022, 12:19
11 ILCA 4 (Laser 4.7) MICHAŁ KACZMAREK 2007 KŻ Nysa 31.05.2022, 12:24
12 ILCA 4 (Laser 4.7) Zofia Prędki 2006 KŻ Nysa 31.05.2022, 12:29
13 ILCA 4 (Laser 4.7) PATRYCJA JAŁOSZYŃSKA 2010 KŻ Nysa 01.06.2022, 10:01
14 ILCA 4 (Laser 4.7) JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty 01.06.2022, 12:43
15 ILCA 4 (Laser 4.7) KACPER KOSTARZ 2007 UKS Silesia Opty 01.06.2022, 12:43
16 ILCA 4 (Laser 4.7) KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty 01.06.2022, 12:43
17 ILCA 4 (Laser 4.7) Walerij Stanisławski 2007 KS Energetyk Jaworzno 01.06.2022, 21:14
18 ILCA 4 (Laser 4.7) Tatiana Bělunková YC Banik Ostrava 02.06.2022, 11:02
19 ILCA 4 (Laser 4.7) Danuta Grudzień 2006 02.06.2022, 13:29
20 ILCA 4 (Laser 4.7) Karolina Hejnova 2007 YC Banik Ostrava 02.06.2022, 13:44
21 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
22 ILCA 4 (Laser 4.7) Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
23 ILCA 4 (Laser 4.7) Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
24 ILCA 4 (Laser 4.7) Mateusz Kajanek 2008 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
25 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
26 ILCA 4 (Laser 4.7) Julia Maziarz 2006 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
27 ILCA 4 (Laser 4.7) Emilia Maziarz 2008 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
28 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:50
29 ILCA 4 (Laser 4.7) Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
30 ILCA 4 (Laser 4.7) Nina Kulka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
31 ILCA 4 (Laser 4.7) Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
32 ILCA 4 (Laser 4.7) Jan Tomaszewski 2007 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
33 ILCA 4 (Laser 4.7) Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
34 ILCA 4 (Laser 4.7) Maksymilian Kleszcz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
35 ILCA 4 (Laser 4.7) Julian Bogacz 2009 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
36 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Pasieka 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 10.06.2022, 09:32
37 ILCA 4 (Laser 4.7) Julita Jaworska 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 10.06.2022, 09:32
38 ILCA 4 (Laser 4.7) Oskar Abram 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec 10.06.2022, 09:32
39 ILCA 4 (Laser 4.7) Miłosz Orszulak 1998 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 10.06.2022, 20:35
40 ILCA 4 (Laser 4.7) Marta Wójciak 2009 TS Kuźnia Rybnik 11.06.2022, 07:46
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
2 ILCA 6 (Laser Radial) Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
3 ILCA 6 (Laser Radial) Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
4 ILCA 6 (Laser Radial) Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:58
5 ILCA 6 (Laser Radial) Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 19.05.2022, 19:54
6 ILCA 6 (Laser Radial) Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik 24.05.2022, 22:24
7 ILCA 6 (Laser Radial) Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 31.05.2022, 12:22
8 ILCA 6 (Laser Radial) MARCEL SKUBAŃSKI 2005 KŻ Nysa 31.05.2022, 12:27
9 ILCA 6 (Laser Radial) Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 02.06.2022, 19:32
10 ILCA 6 (Laser Radial) Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
11 ILCA 6 (Laser Radial) Konstantyn Podwojski 2005 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
12 ILCA 6 (Laser Radial) Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
13 ILCA 6 (Laser Radial) Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 00:24
14 ILCA 6 (Laser Radial) Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze 06.06.2022, 20:35
15 ILCA 6 (Laser Radial) Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj 06.06.2022, 22:43
16 ILCA 6 (Laser Radial) Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 07.06.2022, 22:48
17 ILCA 6 (Laser Radial) Izabela Legutko 2004 KS Wiaterni Nowy Targ 09.06.2022, 20:20
18 ILCA 6 (Laser Radial) Maximilian Sitek 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 10.06.2022, 09:32
19 ILCA 6 (Laser Radial) Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 10.06.2022, 10:50
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
2 OPP A GABRIELA PIETRZAK 2009 KŻ Nysa 01.06.2022, 10:14
3 OPP A Sebastian Piszczek 2008 KS Energetyk Jaworzno 01.06.2022, 21:14
4 OPP A Wiesław Brannan KŻ Perkoz Zarzecze 03.06.2022, 08:40
5 OPP A Dominika Kluczka 2010 YKP Gdynia 04.06.2022, 20:41
6 OPP A Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
7 OPP A Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
8 OPP A Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
9 OPP A Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
10 OPP A Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
11 OPP A Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
12 OPP A Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
13 OPP A Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
14 OPP A Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
15 OPP A Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:53
16 OPP A Antonina Czwojdrak 2009 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
17 OPP A Patrick Stafa 2010 07.06.2022, 20:08
18 OPP A Piotrek Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
19 OPP A Piotrek Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
20 OPP A Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
21 OPP A Grzegorz Górecki 2010 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
22 OPP A Piotrek Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
23 OPP A Zofia Matyszkiewicz 2008 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Henryk Farana 2012 UKŻ Moris Pszczyna 16.05.2022, 15:37
2 OPP B Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
3 OPP B Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
4 OPP B Jakub Błaszczyk 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
5 OPP B Emilia Kabała 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
6 OPP B Dobromiła Czerniak 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:56
7 OPP B Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 24.05.2022, 14:43
8 OPP B Rafał Bednar 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 24.05.2022, 14:43
9 OPP B Ignacy Jankowski 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 24.05.2022, 14:43
10 OPP B Michał Legutko 2010 KS Wiaterni Nowy Targ 24.05.2022, 14:43
11 OPP B Piotr Bystrowski 2010 KS Wiaterni Nowy Targ 24.05.2022, 14:43
12 OPP B Anna CHROBAK 2011 KŻ Nysa 31.05.2022, 12:21
13 OPP B ADAM ORZESZKO 2010 KŻ Nysa 01.06.2022, 10:07
14 OPP B WINCENTY SANECKI 2010 KŻ Nysa 01.06.2022, 10:09
15 OPP B MICHAŁ SZOTA 2010 KŻ Nysa 01.06.2022, 10:12
16 OPP B Małgorzata Królicka - Twardowska 2012 KŻ Nysa 01.06.2022, 10:16
17 OPP B Jan Celeban 2012 KS Energetyk Jaworzno 01.06.2022, 21:14
18 OPP B Stanisław Cygan 2011 KS Energetyk Jaworzno 01.06.2022, 21:14
19 OPP B Sergiusz Gromowski 2010 KS Energetyk Jaworzno 01.06.2022, 21:14
20 OPP B Szymon Drobiński 2010 KS Energetyk Jaworzno 01.06.2022, 21:14
21 OPP B Mateusz Piszczek 2011 KS Energetyk Jaworzno 01.06.2022, 21:14
22 OPP B Jindřich Piňos 2011 02.06.2022, 14:31
23 OPP B Kazimierz Góras KŻ Nysa 02.06.2022, 22:08
24 OPP B Emilia Zoń 2013 KŻ Perkoz Zarzecze 03.06.2022, 08:43
25 OPP B Tymoteusz Zoń 2015 KŻ Perkoz Zarzecze 03.06.2022, 08:46
26 OPP B Laura Białek 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 03.06.2022, 08:57
27 OPP B Aurelia Brannan 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 03.06.2022, 09:00
28 OPP B Maria Kliś 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 03.06.2022, 09:03
29 OPP B Krzysztof Błachut 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 03.06.2022, 09:07
30 OPP B Vojtěch Nováček 2011 03.06.2022, 10:51
31 OPP B Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
32 OPP B Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 04.06.2022, 21:20
33 OPP B Siwek Jolanta 2010 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
34 OPP B Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
35 OPP B Julian Żabiński 2010 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
36 OPP B Maksymilian Bartnik 2010 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:45
37 OPP B Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 04.06.2022, 22:50
38 OPP B Jan Zahuta 2013 UKS AKŻ Leszcz 04.06.2022, 23:34
39 OPP B Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
40 OPP B Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
41 OPP B Ignacy Pasławski 2011 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
42 OPP B Ksawery Przywólski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
43 OPP B Jan Winnicki 2011 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
44 OPP B Jadwiga Czwojdrak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
45 OPP B Jakub Wojnar 2012 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
46 OPP B Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
47 OPP B Kamil Kulka 2010 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
48 OPP B Miłosz Chybiński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
49 OPP B Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
50 OPP B Jacopo Saglio 2010 UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 18:52
51 OPP B Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 23:47
52 OPP B Jakub Stański 2011 UKŻ Pirat Bolesławiec 06.06.2022, 23:37
53 OPP B Michał Durniat 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 06.06.2022, 23:37
54 OPP B Antoni Wasilewski 2012 UKŻ Pirat Bolesławiec 06.06.2022, 23:37
55 OPP B Marek Mikutaniec 2012 UKŻ Pirat Bolesławiec 06.06.2022, 23:37
56 OPP B Cezary Budny 2012 KŻ Nysa 07.06.2022, 15:30
57 OPP B Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
58 OPP B Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
59 OPP B Nicola Darowska 2012 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
60 OPP B Natalia Zawiła 2011 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
61 OPP B Maksymilian Badaczewski 2012 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
62 OPP B Zofia Porwoł 2010 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
63 OPP B Samuel Bac-Cardenas 2012 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
64 OPP B Maja Bochat 2013 TS Kuźnia Rybnik 07.06.2022, 20:39
65 OPP B Bogdan Nowak 2010 UKŻ Pirat Bolesławiec 10.06.2022, 09:32
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.