PUCHAR NYSY

22 - 23 maj 2021 Głębinów, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL 133
Wojtek Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
3
5*
1
1
3
2
10.00
2
POL 1138
Michał Kuchtyn
UKS BRYG Wrocław
2
3
5*
2
4
3
14.00
3
POL 2119
Karol Gaj
TS "Kuźnia" Rybnik
6*
4
3
3
2
4
16.00
4
POL 3624
Wiktoria Sajdak
Stowarzyszenie Marina Poraj
4
1
4
8*
7
1
17.00
5
POL 1417
Jan Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
9
13*
7
5
1
6
28.00
6
POL 1468
Marcin Małota
KN Lider Kraków
1
OCS*
2
4
16
8
31.00
7
POL 3483
Julia Turniak
UKS Żeglarz Wrocław
10
6
20*
7
5
9
37.00
8
POL 1852
Piotrek Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
7
2
10
11
9
16*
39.00
9
POL 3417
Jan Pawłowicz
KN Lider Kraków
8
OCS*
6
12
11
7
44.00
10
POL 3470
Piotrek Grendziak
TS "Kuźnia" Rybnik
12
7
8
6
12
13*
45.00
11
POL 1494
KACPER KOSTARZ
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
5
17
11
10
22*
5
48.00
12
POL 1825
TYMOTEUSZ BREITKOPF
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
14
8
14
9
23*
12
57.00
13
POL 1750
Marysia Sajewicz
UKS Żeglarz Wrocław
15
10
15
16*
8
11
59.00
14
POL 1964
Paweł Kornke
KW LOK "Garland" Gliwice
19
9
9
21*
10
15
62.00
15
POL 1370
Pola Czerwińska
UKS Żeglarz Wrocław
11
11
16
18
14
23*
70.00
16
POL 492
Maksymilian Kleszcz
UKS Żeglarz Wrocław
23*
21
13
14
15
10
73.00
17
POL 1563
Krzysztof Rysz
KN Lider Kraków
17
15
12
13
20*
18
75.00
18
POL 2147
Mateusz Chrobak
KŻ NYSA
16
12
17
20
13
21*
78.00
19
POL 1862
Michał Trzpis
KW LOK "Garland" Gliwice
18
OCS*
23
15
6
19
81.00
20
POL 2019
ZOFIA MATYSZKIEWICZ
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
13
14
19
19
17
20*
82.00
21
POL 1713
JAKUB JAWORSKI
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
20
19
18
17
21*
14
88.00
22
POL 1493
Marta Sochacka
UKS Żeglarz Wrocław
26*
22
21
23
19
17
102.00
23
POL 943
Mateusz Kajanek
KW LOK "Garland" Gliwice
22
16
22
24
25
DNF*
109.00
24
POL 1967
Michał Godlewski
KW LOK "Garland" Gliwice
21
18
24
22
26*
24
109.00
25
POL 2226
Stanisław Mucha
Yacht Club Bergline
24
23
25
26
18
DNF*
116.00
26
POL 1917
Filip Mendyk
KN Lider Kraków
25
20
OCS*
25
24
22
116.00
27
POL 1104
Jan Tomaszewski
UKS Żeglarz Wrocław
28
25
DNF*
29
27
25
134.00
28
POL 1907
ANTONI SYREK
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
29
24
OCS*
28
28
26
135.00
29
POL 1450
Franciszek Kumor
Stowarzyszenie Marina Poraj
27
26
OCS*
27
29
DNF
140.00
30
POL 1085
Maja Borkowska
KS Energetyk
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
155.00