PUCHAR NYSY

22 - 23 maj 2021 Głębinów, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
Kobiety
1
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
KŻ NYSA
1*
1
1
1
1
1
5.00
1
2
POL 211879
Piotr Grabski
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
2
3*
2
2
2
2
10.00
3
POL 180701
Wiktoria Grima
TS Kuźnia Rybik
3
5*
3
4
5
3
18.00
2
4
POL 205300
Maciej Maciejczyk
UKS Pogoria
7
2
8
3
12*
4
24.00
5
POL 160419
Matylda Ferenc
Ts Kuźnia Rybnik
4
4
OCS*
6
8
6
28.00
3
6
POL 180724
Izabela Legutko
Klub Sportowy Wiaterni
8
6
12*
11
4
7
36.00
7
POL 162878
Danuta Grudzień
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
9
11*
6
5
7
9
36.00
4
8
POL 171258
Kacper Michalski
KŻ NYSA
11
9
5
9
21*
5
39.00
9
POL POL 207572
Klara Matysik
YKP Kraków
6
8
11
12
3
14*
40.00
5
10
POL 206282
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
10
10
9
7
9
20*
45.00
11
POL 150262
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
14*
7
10
8
13
12
50.00
12
POL 192682
Zofia Jachymska
TS "Kuźnia" Rybnik
18*
17
7
13
6
10
53.00
6
13
POL 214736
SZYMON PYTLOWANY
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
12
13
4
14
11
16*
54.00
14
POL 189084
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
5
14
18
15
10
22*
62.00
7
15
POL 201832
Michał Kaczmarek
KŻ NYSA
15
12
14
31*
14
18
73.00
16
POL 211258
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
20
21*
19
10
15
11
75.00
17
POL 129986
Alicja Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
16
15
16
18*
17
13
77.00
8
18
POL 8
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
13
25*
13
20
24
8
78.00
19
POL 173544
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
21*
18
17
19
18
15
87.00
20
POL 178466
Julia Bochenek
YKP Kraków
17
22*
15
21
19
17
89.00
9
21
POL 195312
Emilia Maziarz
KS Energetyk
24
30*
21
22
16
19
102.00
10
22
POL 160733
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
19
16
26*
24
22
21
102.00
23
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
25
29*
22
16
27
23
113.00
11
24
POL 204911
HUBERT KAJMOWICZ
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
23
26
20
17
28
DNF*
114.00
25
POL 166751
Martyna Bystrowska
Klub Sportowy Wiaterni
26
20
23
23
25
DNF*
117.00
12
26
POL POL 160735
Wiktoria Urbańska
UKS WIKING Zarzecze
27
23
27
29*
26
24
127.00
13
27
POL 95312
Kacper Stęplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
DNF*
24
30
28
20
27
129.00
28
POL 207579
Jakub Gąsienica-Wawrytko
Klub Sportowy Wiaterni
28
DNS*
24
25
23
29
129.00
29
POL 205219
Kacper Niewiadomski
KW LOK "Garland" Gliwice
22
27
29
32*
29
26
133.00
30
POL 210009
Igor Bogusz
KN Lider Kraków
30
31
25
26
32*
25
137.00
31
POL 210287
Aleksandra Jędryka
Marina Poraj
32*
32
28
27
31
28
146.00
14
32
POL 195386
Maciej Lubiński
KN Lider Kraków
31
28
DNF*
30
30
30
149.00
33
POL 190984
Eliza Dudas
Klub Sportowy Wiaterni
29
19
DNF*
DNF
DNF
DNF
154.00
15
34
POL 205334
Miłosz Orszulak
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
178.00