PUCHAR NYSY

22 - 23 maj 2021

Głębinów, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wiktoria Urbańska 2008 UKS WIKING Zarzecze 07.05.2021, 20:01
2 Matylda Ferenc 2007 Ts Kuźnia Rybnik 10.05.2021, 08:58
3 Kacper Michalski 2008 KŻ NYSA 13.05.2021, 09:56
4 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.05.2021, 11:19
5 Mateusz Śledzik 2005 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
6 Maciej Kowalski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
7 Konstantyn Podwojski 2005 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
8 Karol Rusin 2006 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
9 Maciej Malitowski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
10 Kacper Niewiadomski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
11 Kacper Stęplowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
12 Kacper Kadłubowski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
13 KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
14 SZYMON PYTLOWANY 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
15 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
16 Aleksandra Jędryka 2005 Marina Poraj 13.05.2021, 19:16
17 Klara Matysik 2005 YKP Kraków 13.05.2021, 22:15
18 Julia Bochenek 2004 YKP Kraków 13.05.2021, 22:21
19 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk 15.05.2021, 20:30
20 Zofia Jachymska 2006 TS "Kuźnia" Rybnik 16.05.2021, 11:53
21 Martyna Bystrowska 2005 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 12:31
22 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 12:38
23 Eliza Dudas 2008 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 12:48
24 Izabela Legutko 2004 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 18:18
25 Michał Kaczmarek 2007 KŻ NYSA 16.05.2021, 18:57
26 Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 17.05.2021, 09:32
27 HUBERT KAJMOWICZ 2007 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 17.05.2021, 09:32
28 Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria 17.05.2021, 09:42
29 Wiktoria Grima 2005 TS Kuźnia Rybik 17.05.2021, 10:25
30 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 15:44
31 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ NYSA 17.05.2021, 16:00
32 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków 18.05.2021, 23:50
33 Maciej Lubiński 2004 KN Lider Kraków 18.05.2021, 23:50
34 Piotr Grabski 2005 Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 20.05.2021, 23:08
Laser Radial
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Natalia Krysta 2004 UKS WIKING Zarzecze 07.05.2021, 20:09
2 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.05.2021, 11:21
3 Piotr Hofman 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
4 Tomasz Nitka 1987 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
5 Tomasz Procek 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
6 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
7 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 13.05.2021, 22:19
8 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 14.05.2021, 10:54
9 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 15.05.2021, 14:29
10 Iga Marcisz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 16.05.2021, 12:20
11 Wiktoria Harnasz 2005 Ts Kuźnia Rybnik 16.05.2021, 17:40
12 Michał Szymaszek 1995 UKS Pogoria 17.05.2021, 09:42
13 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria 17.05.2021, 09:42
14 Bernard Krajewski 1952 Arka Gdynia 17.05.2021, 10:28
15 Przemysław Chybiński 1973 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 11:21
16 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 11:47
17 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg 17.05.2021, 15:15
18 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 15:44
19 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 15:44
20 Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 15:44
21 Marcel Skubański 2005 KŻ NYSA 17.05.2021, 16:36
22 Aleksander Szczygielski 2002 KW LOK "Garland" Gliwice 17.05.2021, 18:25
23 Daniel Legutko 2000 Klub Sportowy Wiaterni 17.05.2021, 18:35
24 Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków 18.05.2021, 23:50
25 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków 18.05.2021, 23:50
26 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków 18.05.2021, 23:50
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mateusz Kajanek 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
2 Paweł Kornke 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
3 Michał Godlewski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
4 Michał Trzpis 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
5 ANTONI SYREK 2008 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
6 KACPER KOSTARZ 2007 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
7 JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
8 TYMOTEUSZ BREITKOPF 2009 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
9 ZOFIA MATYSZKIEWICZ 2008 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13.05.2021, 18:57
10 Mateusz Chrobak 2008 KŻ NYSA 15.05.2021, 19:30
11 Franciszek Kumor 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 16.05.2021, 11:44
12 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 16.05.2021, 16:18
13 Stanisław Mucha 2008 Yacht Club Bergline 17.05.2021, 07:45
14 Jan Tomaszewski 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:44
15 Maksymilian Kleszcz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:44
16 Marysia Sajewicz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:44
17 Pola Czerwińska 2008 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:44
18 Michał Kuchtyn 2007 UKS BRYG Wrocław 17.05.2021, 08:44
19 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:44
20 Maja Borkowska 2008 KS Energetyk 17.05.2021, 11:44
21 Wojtek Wójcik 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
22 Piotrek Harnasz 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
23 Piotrek Grendziak 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
24 Jan Psiuk 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
25 Karol Gaj 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
26 Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 20:52
27 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
28 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
29 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
30 Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Julia Szklarska 2010 UKS WIKING Zarzecze 07.05.2021, 20:01
2 Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 10.05.2021, 22:17
3 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.05.2021, 11:25
4 Kamila Maziarz 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
5 Michał Johan 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
6 Miłosz Rubinkowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
7 Piotr Malitowski 2011 KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2021, 18:35
8 Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 15.05.2021, 14:26
9 Stanisław Cygan 2011 KS Energetyk 15.05.2021, 20:30
10 Aleksander Tabor 2012 KS Energetyk 15.05.2021, 20:30
11 Hanna Kubisz 2012 KS Energetyk 15.05.2021, 20:30
12 Jan Celeban 2012 KS Energetyk 15.05.2021, 20:30
13 Nadia Wielkiewicz 2009 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 09:13
14 Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 10:45
15 Zuzanna Kumor 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 16.05.2021, 11:55
16 Piotr Bystrowski 2010 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 12:03
17 Michał Legutko 2010 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 12:08
18 Wiktor Wielkiewicz 2012 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 17:59
19 Rafał Bednar 2012 Klub Sportowy Wiaterni 16.05.2021, 18:04
20 Zofia Karaś 2010 Marina Poraj 16.05.2021, 18:04
21 Wincenty Sanecki 2010 KŻ NYSA 16.05.2021, 18:58
22 Mikołaj Farana 2009 UKŻ MORiS PSZCZYNA 16.05.2021, 19:13
23 Henryk Farana 2012 UKŻ MORiS PSZCZYNA 16.05.2021, 19:13
24 Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 16.05.2021, 19:36
25 Tymon Rau 2009 Yacht Club Bergline 17.05.2021, 07:34
26 Maciej Mazurek 2009 Yacht Club Bergline 17.05.2021, 07:37
27 Gabriela Pietrzak 2009 Yacht Club Bergline 17.05.2021, 07:39
28 Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
29 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
30 Anastasiia Semenchenko 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
31 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
32 Miłosz Chybiński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
33 Jacopo Saglio 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
34 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
35 Julian Bogacz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 17.05.2021, 08:54
36 Sebastian Rzepa 2009 YCPTTK BESKID Nowy Sącz 17.05.2021, 09:32
37 Adam Pabian 2010 YCPTTK BESKID Nowy Sącz 17.05.2021, 09:32
38 TALARCZYK JAKUB 2010 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 17.05.2021, 09:32
39 KAROL POPKO 2009 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 17.05.2021, 09:32
40 Simon Hruška 2012 YC Slovan Bratislava 17.05.2021, 11:04
41 Anna Chrobak 2011 KŻ NYSA 17.05.2021, 15:33
42 Patrycja Jałoszyńska 2010 KŻ NYSA 17.05.2021, 15:35
43 Adam Orzeszko 2010 KŻ NYSA 17.05.2021, 16:39
44 Michał Szota 2010 KŻ NYSA 17.05.2021, 18:56
45 Grzegorz Górecki 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
46 Blanka Mrugalska 2011 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
47 Amelia Bac-Cardenas 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
48 Marta Wójciak 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
49 Wojciech Kluczniok 2011 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
50 Piotrek Słomka 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
51 Gustaw Kowalski 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
52 Magdalena Psiuk 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
53 Elżbieta Psiuk 2011 TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2021, 19:48
54 Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
55 Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
56 Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
57 Siwek Jolanta 2010 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
58 Jan Zahuta 2013 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
59 Krzysztof Możejko 2009 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
60 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
61 Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków 18.05.2021, 04:18
62 Ksawery Przywólski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 18.05.2021, 10:16
63 Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 18.05.2021, 10:16
64 Ignacy Pasławski 2011 UKS Żeglarz Wrocław 18.05.2021, 10:16
65 Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 18.05.2021, 10:16
66 Hanna Wcisło 2009 UKS Żeglarz Wrocław 18.05.2021, 10:16
67 Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 18.05.2021, 10:16
68 Alessandro Di Bugno 2010 KŻ NYSA 18.05.2021, 21:29
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.