Puchar MKŻ Arka Gdynia

9 - 11 cze 2017

Władysławowo, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 209024 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 3 2 1 1 1 1 2 4* 11.00
2 LTU 162582 Laurynas Ivanauskas Bangputys 1 1 6 18* 13 8 1 2 32.00
3 POL 205645 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 17* 3 4 5 5 5 5 7 34.00
4 POL 211258 Maciej Jarosz Port Mechelinki 16 5 3 2 3 3 3 25* 35.00
5 POL 191831 Filip Rajchert KNS UFD* 6 2 4 4 4 4 17 41.00
6 POL 204557 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 7 14 21* 3 2 2 10 8 46.00
7 POL 210947 Przemek Machowski MKS Dwójka Warszawa 10 9 5 9 6 6 12* 5 50.00
8 POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 5 19* 8 8 12 9 7 19 68.00
9 POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS Kuźnia Rybnik 27* 12 7 6 8 7 16 13 69.00
10 POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 9 16* 12 11 9 14 15 12 82.00
11 POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 8 21* 9 17 17 13 21 1 86.00
12 POL 205180 Wiktor Ciołkowski JK "Kotwica" Tarnobrzeg 4 7 10 15 19 15 17 RET* 87.00
13 POL 209036 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 11 11 25* 24 10 17 6 9 88.00
14 POL 173542 Kacper Fabian SEJK Pogoń Szczecin 6 17 15 DNC* 21 18 8 11 96.00
15 POL 169707 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 19 8 14 21 24 30* 9 16 111.00
16 POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2 27* 27 14 11 12 20 26 112.00
17 POL 208421 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 24 10 22 13 20 24 14 31* 127.00
18 POL 180767 Rafał Szubert OŚ AZS Poznań 12 15 11 25 26 33* 11 29 129.00
19 LTU 182613 Vakaris Paulavicius Bangputys 26* 24 26 12 18 11 18 21 130.00
20 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 23 22 17 28* 25 20 13 14 134.00
21 POL 190544 Alan Kocieda MKŻ Arka Gdynia 13 20 16 31 35* 27 25 3 135.00
22 POL 188824 Goetz Dawid OŚ AZS Poznań 25 13 18 19 33* 26 24 20 145.00
23 POL 184592 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 21 18 24 26 28* 25 23 10 147.00
24 POL 180716 Michał Krawczyk OKŻ Olsztyn 38 40* 23 10 7 10 28 33 149.00
25 POL 180738 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 31 23 20 32* 16 19 26 15 150.00
26 POL 186832 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 20 4 13 29 DNC* DNC 19 27 162.00
27 POL 197723 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 18 26 BFD* 20 15 16 27 41 163.00
28 POL 183484 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 30 DSQ* 19 22 22 31 22 30 176.00
29 POL 160419 Igor Labocha TS Kuźnia Rybnik 39 28 29 16 23 21 40* 23 179.00
30 POL 188234 Jakub Kazukiewicz Giżycka Grupa Regatowa 15 38 30 23 29 29 39* 22 186.00
31 POL 155036 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 14 25 35 37 39* 36 36 6 189.00
32 POL 188550 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 22 31 34* 33 30 22 29 28 195.00
33 POL 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 41 33 36 7 14 UFD* 33 35 199.00
34 POL 159482 Jedrzej Marciniak JK KOSZALIN 32 30 BFD* 40 31 23 38 18 212.00
35 POL 166279 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 37* 32 28 30 27 32 32 34 215.00
36 POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 36 45* 39 27 36 28 34 36 236.00
37 POL 165720 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 40* 34 31 35 34 34 31 39 238.00
38 POL 166237 Jędrzej Kąsinowski JKW Poznań 29 37 33 34 32 DNC* 37 37 239.00
39 POL 189084 Hubert Roszyk OŚ AZS Poznań 43* 36 37 36 37 37 43 24 250.00
40 POL 186831 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 44* 29 38 38 41 38 30 44 258.00
41 POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 33 44 32 DNC* DNC DNC 35 32 276.00
42 POL 191839 Jan Lipowski KŻ Horn Kraków 42 42 BFD* 39 38 35 41 40 277.00
43 POL 190905 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 28 35 BFD* 41 40 39 DNC DNC 283.00
44 POL 160405 Bartłomiej Nowak JKW Poznań 35 41 40 DNC* DNC DNC 42 42 300.00
45 POL 197949 Igor Haufa OŚ AZS Poznań 34 46 41 DNC* DNC DNC 44 38 303.00
46 POL 16806 Oskar Maguda OKŻ Olsztyn 45 39 42 DNC* DNC DNC 46 43 315.00
47 POL 3 Franciszek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 46 43 43 DNC* DNC DNC 47 45 324.00
48 POL 16629 Mikołaj Warot JKW Poznań 47 47 DNC* DNC DNC DNC 45 DNC 339.00
49 POL 191834 Dominik Konieczny OŚ AZS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 350.00
Laser 4.7 - Kobiet
Laser Radial
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.