9 - 11 cze 2017

Puchar MKŻ Arka Gdynia

Władysławowo, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 209024 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 3 2 1 1 1 1 2 4* 11.00
2 LTU LTU 162582 Laurynas Ivanauskas BANGPUTYS 1 1 6 18* 13 8 1 2 32.00
3 POL POL 205645 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 17* 3 4 5 5 5 5 7 34.00
4 POL POL 211258 Maciej Jarosz Stowarzyszenie Port Mechelinki 16 5 3 2 3 3 3 25* 35.00
5 POL POL 191831 Filip Rajchert KNS UFD* 6 2 4 4 4 4 17 41.00
6 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 14 21* 3 2 2 10 8 46.00
7 POL POL 210947 Przemek Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 10 9 5 9 6 6 12* 5 50.00
8 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 5 19* 8 8 12 9 7 19 68.00
9 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 27* 12 7 6 8 7 16 13 69.00
10 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 9 16* 12 11 9 14 15 12 82.00
11 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 8 21* 9 17 17 13 21 1 86.00
12 POL POL 205180 Wiktor Ciołkowski JK "Kotwica" Tarnobrzeg 4 7 10 15 19 15 17 RET* 87.00
13 POL POL 209036 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 11 11 25* 24 10 17 6 9 88.00
14 POL POL 173542 Kacper Fabian SEJK "Pogoń" Szczecin 6 17 15 DNC* 21 18 8 11 96.00
15 POL POL 169707 Kacper Jaskuła AZS Poznań 19 8 14 21 24 30* 9 16 111.00
16 POL POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2 27* 27 14 11 12 20 26 112.00
17 POL POL 208421 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 24 10 22 13 20 24 14 31* 127.00
18 POL POL 180767 Rafał Szubert AZS Poznań 12 15 11 25 26 33* 11 29 129.00
19 LTU LTU 182613 Vakaris Paulavicius BANGPUTYS 26* 24 26 12 18 11 18 21 130.00
20 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 23 22 17 28* 25 20 13 14 134.00
21 POL POL 190544 Alan Kocieda MKŻ Arka Gdynia 13 20 16 31 35* 27 25 3 135.00
22 POL POL 188824 Goetz Dawid AZS Poznań 25 13 18 19 33* 26 24 20 145.00
23 POL POL 184592 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 21 18 24 26 28* 25 23 10 147.00
24 POL POL 180716 Michał Krawczyk OKŻ Olsztyn 38 40* 23 10 7 10 28 33 149.00
25 POL POL 180738 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 31 23 20 32* 16 19 26 15 150.00
26 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20 4 13 29 DNC* DNC 19 27 162.00
27 POL POL 197723 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 18 26 BFD* 20 15 16 27 41 163.00
28 POL POL 183484 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 30 DSQ* 19 22 22 31 22 30 176.00
29 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 39 28 29 16 23 21 40* 23 179.00
30 POL POL 188234 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15 38 30 23 29 29 39* 22 186.00
31 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 14 25 35 37 39* 36 36 6 189.00
32 POL POL 188550 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 22 31 34* 33 30 22 29 28 195.00
33 POL POL 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 41 33 36 7 14 UFD* 33 35 199.00
34 POL POL 159482 Jedrzej Marciniak JK KOSZALIN 32 30 BFD* 40 31 23 38 18 212.00
35 POL POL 166279 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 37* 32 28 30 27 32 32 34 215.00
36 POL POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 36 45* 39 27 36 28 34 36 236.00
37 POL POL 165720 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 40* 34 31 35 34 34 31 39 238.00
38 POL POL 166237 Jędrzej Kąsinowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 29 37 33 34 32 DNC* 37 37 239.00
39 POL POL 189084 Hubert Roszyk AZS Poznań 43* 36 37 36 37 37 43 24 250.00
40 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 44* 29 38 38 41 38 30 44 258.00
41 POL POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 33 44 32 DNC* DNC DNC 35 32 276.00
42 POL POL 191839 Jan Lipowski KŻ "Horn" Kraków 42 42 BFD* 39 38 35 41 40 277.00
43 POL POL 190905 Antoni Borkowski AZS Poznań 28 35 BFD* 41 40 39 DNC DNC 283.00
44 POL POL 160405 Bartłomiej Nowak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 35 41 40 DNC* DNC DNC 42 42 300.00
45 POL POL 197949 Igor Haufa AZS Poznań 34 46 41 DNC* DNC DNC 44 38 303.00
46 POL POL 16806 Oskar Maguda OKŻ Olsztyn 45 39 42 DNC* DNC DNC 46 43 315.00
47 POL POL 3 Franciszek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 46 43 43 DNC* DNC DNC 47 45 324.00
48 POL POL 16629 Mikołaj Warot JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 47 47 DNC* DNC DNC DNC 45 DNC 339.00
49 POL POL 191834 Dominik Konieczny AZS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 350.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 20734 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 7 4 1 1 1 2 8* 17.00
2 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 13* 3 2 2 2 2 3 12 26.00
3 POL POL 205297 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 6 2 6 4 5 8* 5 1 29.00
4 LTU LTU 195204 Deimante Jarmalaviciute BANGPUTYS 14* 4 1 5 8 7 1 4 30.00
5 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 2 12* 9 9 6 5 4 9 44.00
6 POL POL 160707 Zofia Kotowska AZS Poznań 15* 9 11 3 3 3 7 10 0.46
7 POL POL 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 12 UFD* 5 6 4 6 8 7 48.00
8 POL POL 180742 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 7 DNC* 8 11 7 4 10 2 49.00
9 POL POL 186235 Agnieszka Grzesiak AZS Poznań 9 1 3 10 11 13 12 15* 59.00
10 POL POL 193787 Aleksandra Puzyna UŻKS SPINAKER 11 5 7 15 13 16* 6 3 0.60
11 POL POL 185706 Julia Szymczak KNS 3 18* 10 7 9 9 13 14 65.00
12 POL POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 4 6 14 21 22* 14 15 5 79.00
13 POL POL 180714 Ada Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 5 14 20* 8 10 10 14 19 80.00
14 LTU LTU 210163 Viltė Karaliūtė BANGPUTYS UFD* 10 15 13 14 11 9 17 89.00
15 POL POL 186279 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia UFD* 8 12 20 17 15 19 6 97.00
16 POL POL 186836 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20* 15 13 12 16 12 11 18 97.00
17 POL POL 195782 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 10 17 18 14 12 18 20 24* 109.00
18 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 8 19 16 19 21* 19 18 16 115.00
19 POL POL 197719 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 18 11 23* 18 19 17 21 13 117.00
20 POL POL 1825 Paulina Perkowska UKŻ 7 Białystok 21 13 17 22 23* 21 17 11 122.00
21 POL POL 208738 Zuzanna Kaplita UKS Silesia Opty Chełm Śląski 17 16 22 17 18 DNC* 16 20 126.00
22 POL POL 191813 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 16 24 19 16 15 20 23 25* 133.00
23 POL POL 8683 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 19 21 21 DNC* 20 23 22 23 149.00
24 POL POL 183119 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 22 20 24 23 24 22 25 26* 160.00
25 POL POL 168771 Aleksandra Kuczyńska UKS "Żeglarz" Wrocław 23 22 26 DNC* 25 24 26 22 168.00
26 POL POL 2087381 Matylda Niżegorodcew KŻ "Horn" Kraków 24 25 27 24 DNC* DNC 24 21 173.00
27 POL POL 179119 Weronika Martynowska OKŻ Olsztyn UFD* 23 25 DNC DNC DNC 27 27 186.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 207574 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 1 6* 1 2 3 1 1 3 12.00
2 POL POL 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7* 3 6 1 2 2 6 1 21.00
3 POL POL 208652 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 2 2 2 4 4 3 5 6* 22.00
4 POL POL 20311 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8 5 UFD* 3 1 4 4 5 30.00
5 POL POL 186233 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 6 4 3 6 7* 7 2 4 32.00
6 POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 17* 7 5 12 9 8 11 7 59.00
7 POL POL 202433 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 4 11 7 16* 15 13 3 10 63.00
8 LTU LTU 210952 Radvilas Janulionis BANGPUTYS 13* 8 8 13 11 12 9 8 69.00
9 POL POL 190826 Artur Keller UKŻ 7 Białystok 9 17 14 7 8 5 13 29* 73.00
10 LTU LTU 202750 Airidas Rutkauskas BANGPUTYS 14 22* 11 8 10 10 8 13 74.00
11 POL POL 200986 Jakub Marciniak JK KOSZALIN 25 27 12 5 5 11 7 38* 92.00
12 POL POL 182208 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 28* 14 28 11 6 6 14 17 96.00
13 POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 3 1 4 9 DNC* DSQ 10 2 103.00
14 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 11 10 9 23 17 17 22 35* 109.00
15 POL POL 180728 Krzysztof Racz RKS "Lasery" Zegrze 10 13 15 38* 13 23 23 12 109.00
16 POL POL 210244 Maksymilian Michalik UKS FIR Warszawa 16 12 17 14 14 18 19 DSQ* 110.00
17 POL POL 208733 Wiktoria Lehmann AZS Poznań 45* 15 26 25 16 16 15 22 135.00
18 POL POL 207855 Natalia Stawiarska AZS UW Warszawa 49* 42 29 10 12 9 17 20 139.00
19 POL POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 26 21 16 30* 18 24 20 14 139.00
20 HKG HKG 197832 Marian Williams J ASIA 5 23 18 33 45 DNC* 24 23 171.00
21 POL POL 198206 Monika Kłopotowska KNS 32 20 10 44* 33 37 18 25 175.00
22 POL POL 203178 Anna Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 27 9 22 50* 41 30 12 36 177.00
23 POL POL 201122 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów 20 37 38* 24 34 25 29 9 178.00
24 POL POL 17 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 40 47* 31 19 21 19 16 33 179.00
25 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 19 26 21 37 43* 29 21 27 180.00
26 POL POL 201561 Anna Michalska AZS Poznań 23 19 20 46 24 DNC* 34 15 181.00
27 POL POL 209834 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 21 24 25 43* 26 28 37 21 182.00
28 POL POL 19183 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 36* 29 19 18 32 31 36 18 183.00
29 HKG HKG 201678 Molly Highfield J ASIA 33 36 37* 27 28 34 25 16 199.00
30 RUS RUS 162581 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30 41 32 34 30 15 45* 24 206.00
31 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 22 38 47* 36 22 36 33 28 215.00
32 POL POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15 35 30 42 51* 42 43 11 218.00
33 POL POL 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 46* 43 13 41 31 32 32 26 218.00
34 POL POL 197729 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 31 33 40 22 37 27 44* 30 220.00
35 POL POL 191834 Piotr Jóźwiak AZS Poznań 37 44 33 28 23 26 48* 40 231.00
36 POL POL 20434 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 47* 25 45 47 38 21 40 19 235.00
37 UKR UKR 156889 Yaroslaw Libenko AZS Poznań 24 40 35 DNF* 36 35 26 39 235.00
38 POL POL 18252 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok 59 62* 51 17 20 14 28 51 240.00
39 POL POL 197815 Maciej Jedliński YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 18 16 23 52 60* 54 50 37 250.00
40 POL POL 195782 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 48* 39 27 31 42 44 35 32 250.00
41 POL POL 210946 Mateusz Szymczak SEJK "Pogoń" Szczecin 41 28 41 35 39 46 31 DSQ* 261.00
42 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 55* 52 50 21 29 22 38 54 266.00
43 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 12 18 34 59* 58 51 52 43 268.00
44 POL POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 61 63* 39 20 19 20 54 60 273.00
45 POL POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 43 32 36 45 50* 38 49 31 274.00
46 POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 65* 45 42 32 40 40 42 34 275.00
47 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok 63* 59 44 15 25 33 46 62 284.00
48 POL POL 2 Aleksander Unruh AZS Poznań 54 49 57* 26 46 39 27 44 285.00
49 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 39 34 24 29 27 DNC* 60 DNC 287.00
50 POL POL 190828 Maksymilian Jezierski AZS Poznań 53 30 43 56 49 49 41 61* 321.00
51 POL POL 8 Anna Kozińska RKS "Lasery" Zegrze 52* 51 52 40 44 52 39 47 325.00
52 POL POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 29 46 48 64 DNC* 47 61 42 337.00
53 POL POL 170199 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 34 50 53 53 47 48 55* 52 337.00
54 POL POL 184592 Karolina Błaszak MKŻ Arka Gdynia 42 31 54 51 DNC* DNC 47 45 344.00
55 POL POL 210943 Daniel Smoliński SEJK "Pogoń" Szczecin 57 65* 59 49 54 58 30 41 348.00
56 POL POL 186834 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 70* 66 56 39 35 43 57 64 360.00
57 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS OMEGA 50 DNC* 65 62 57 50 53 49 386.00
58 POL POL 207579 Julia Sieczkowska AZS Poznań 51 48 49 57 DNC* DNC 58 53 390.00
59 POL POL 206817 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 35 56 58 65 DNC* DNC 59 46 393.00
60 POL POL 186228 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC 48 48 41 51 59 395.00
61 POL POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 67* 55 61 55 53 53 63 66 406.00
62 POL POL 191842 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 68* 68 55 58 52 45 64 67 409.00
63 POL POL 174566 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 66 69* 60 60 56 55 62 50 409.00
64 POL POL 95304 Julia Tomaszewska AZS Poznań 64 54 46 DNC* DNC DNC 56 55 423.00
65 POL POL 189349 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 38 53 66 DNC* DNC DNC 71 48 424.00
66 POL POL 1 Maurycy Robakowski AZS Poznań 62 57 63 61 59 59 65* 63 424.00
67 POL POL 189534 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk 60 67 67 54 55 56 69 DNF* 428.00
68 POL POL 160731 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 58 58 64 63 DNC* 60 68 58 429.00
69 POL POL 61 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 71 61 62 DNF* 61 57 66 56 434.00
70 POL POL 178298 Natalia Szczepańska UKS FIR Warszawa 56 64 70 DNC* DNC DNC 67 57 462.00
71 POL POL 194843 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 44 60 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 474.00
72 POL POL 192980 Jakub Szymanowicz UKŻ 7 Białystok 72 71 68 DNF* 62 61 72 68 474.00
73 POL POL 203096 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 69 70 69 DNC* DNC DNC 70 65 491.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiet Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 8 wyścigach