30 kwi - 2 maj 2016

Puchar MKŻ Arka Gdynia

Gdynia, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 195786 Wojciech Zemke MKŻ Arka Gdynia 2 3 1 UFD* 4 2 1 2 1 16.00
2 POL POL - Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 3 2 2 UFD* 2 1 4 1 2 17.00
3 POL POL 209035 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 1 1 DNF* UFD 1 3 2 3 3 24.00
4 POL POL 20584 Wojciech Lipke SEJK "Pogoń" Szczecin 6 4 3 1 3 4 3 4 8* 28.00
5 BLR BLR 3 Ivan Sventukhouski SDUSHOR MINSK 5 7* 5 3 5 6 5 5 5 39.00
6 POL POL 192832 Kacper Mazurek KS AZS AWFiS Gdańsk 4 6 4 2 6 7 6 9* 7 42.00
7 POL POL 201121 Rafał Błażejczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 9* 5 6 6 8 5 9 6 6 51.00
8 POL POL 203776 Michał Wądek KW LOK "Garland" Gliwice 8 9* 8 4 9 8 8 8 4 57.00
9 POL POL 188818 Konrad Berezowski Regatowy Klub Sportowy Lasery 7 8 7 5 7 9* 7 7 9 57.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 191840 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 1 1 1 4 1 6* 6 17.00
2 BLR BLR 207793 Ekaterina Sanko SDUSHOR MINSK 9* 2 6 6 2 9 1 1 27.00
3 POL POL 193787 Aleksandra Puzyna AZS Poznań BFD* 5 4 12 3 4 5 4 37.00
4 POL POL 208733 Wiktoria Lehmann AZS Poznań 6 4 BFD* 2 9 3 4 15 43.00
5 POL POL 197728 Magda Placzke UKS FIR Warszawa BFD* 3 5 9 6 14 10 5 52.00
6 POL POL 201940 Karolina Mikulec KŻ "Horn" Kraków 12 7 9 3 8 20* 12 2 53.00
7 POL POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 22* 8 7 13 6 9 7 55.00
8 POL POL 182212 Karolina Żurek KS AZS AWFiS Gdańsk 1 6 21 29* 5 15 2 10 60.00
9 POL POL 197949 Julia Sieczkowska AZS Poznań 8 9 BFD* 13 14 2 11 3 60.00
10 POL POL 150266 Magdalena Czerniewska UKŻ "Wiking" Toruń 4 13 2 14 7 UFD* 13 16 69.00
11 POL POL 182529 Oliwia Chabowska UKS FIR Warszawa 22 19 14 4 1 5 32* 8 73.00
12 POL POL 198202 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 11 16 3 20 10 10 14 22* 84.00
13 POL POL 184592 Natalia Bazylko MKŻ Arka Gdynia 26* 21 18 18 11 7 3 12 90.00
14 POL POL 207348 Weronika Folmer RKS "Lasery" Zegrze 18 18 11 23* 17 13 15 9 101.00
15 POL POL 201013 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 16 14 17 11 18* 12 16 17 103.00
16 POL POL 195574 Michalska Anna UKŻ "Wiking" Toruń BFD* 24 7 17 15 19 8 18 108.00
17 BLR BLR 207796 Aleksandra Garunovich SDUSHOR MINSK 2 33 BFD* 19 24 16 7 11 112.00
18 POL POL 196898 Julia Kochanowska CHKŻ Chojnice 17 8 24 25* 21 17 23 13 123.00
19 POL POL 186832 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 12 20 15 27 UFD* 19 26 126.00
20 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 13 31* 10 30 16 21 29 14 133.00
21 POL POL 155036 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 23 15 29 5 35* 11 28 31 142.00
22 POL POL 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 15 28 22 8 32* 27 20 23 143.00
23 POL POL 178466 Małgorzata Weber UKŻ "Wiking" Toruń 14 27 BFD* 31 20 18 25 19 154.00
24 POL POL 203096 Agata Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 21 26 12 16 31* 29 30 24 158.00
25 POL POL 180742 Natalia Borusińska UKS FIR Warszawa BFD* 23 13 10 12 UFD 34 25 161.00
26 POL POL 194896 Kinga Gawlińska MKŻ Arka Gdynia 24 34* 27 24 25 24 24 29 177.00
27 POL POL 205645 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 32 10 33 21 23 34* 33 27 179.00
28 BLR BLR 188197 Jana Obuhova SDUSHOR MINSK BFD* 17 BFD 26 37 8 21 28 181.00
29 POL POL 189351 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 10 35 BFD* 22 30 26 26 33 182.00
30 POL POL 162915 Karolina Skóra SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 19 36 28 38 29 DNC* 17 20 187.00
31 POL POL 195310 Monika Wołkowyska MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 20 30 19 33 19 37 UFD* 34 192.00
32 POL POL 160402 Ksenia Kobelak KS ENERGETYK Jaworzno 27 29 BFD* 34 34 32 18 21 195.00
33 POL POL 180701 Karolina Siergiej TS "Kuźnia" Rybnik 25 40* 32 40 22 22 31 35 207.00
34 POL POL 192769 Magdalena Smagowicz KŻ "Horn" Kraków 29 25 25 35 36 30 37* 30 210.00
35 POL POL 207579 Aleksandra Wąsikowska KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 20 15 32 38 33 39 40 217.00
36 POL POL 183368 Ada Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 37 BFD 27 28 25 22 36 219.00
37 POL POL 203178 Natalia Majewska Elite Sails Academy 31 41* 31 36 26 23 36 39 222.00
38 POL POL 208738 Zuzanna Kaplita UKS FIR Warszawa 30 11 35 37 42* 35 38 38 224.00
39 POL POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa BFD* 38 26 28 33 28 40 32 225.00
40 POL POL 19531 Julia Szymczak MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 28 32 23 39 40* 36 35 37 230.00
41 POL POL 13414 Natalia Krajewska UKS FIR Warszawa 33 39 16 DNC* 39 31 42 43 243.00
42 POL POL 166302 Natalia Szczepańska KS ENERGETYK Jaworzno BFD* DNC 30 41 41 38 27 41 262.00
43 POL POL 188441 Natalia Palikowska RKS "Lasery" Zegrze 34 DNC* 34 DNC 43 DNC 41 42 282.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 183119 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 1 2 2 1 6* 4 3 13.00
2 POL POL 178293 Maksymilian Michalik KS ENERGETYK Jaworzno UFD* 1 11 3 4 1 2 22.00
3 POL POL - Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2 BFD* 1 4 10 13 1 31.00
4 POL POL 204557 Konstanty Sawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 5 7 5 8 9 3 14* 37.00
5 POL POL 182534 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 3 3 3 11 18* 9 9 38.00
6 POL POL 202433 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 13 BFD* 17 2 1 5 6 44.00
7 POL POL 198206 Łukasz Machowski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 7 4 12 9 23* 8 4 44.00
8 POL POL 174480 Piotr Jóźwiak AZS Poznań 8 5 15* 10 5 11 8 47.00
9 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS ENERGETYK Jaworzno 4 6 8 12 7 RET* 11 48.00
10 POL POL 182208 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 10 8 7 UFD* 2 10 20 57.00
11 POL POL 201561 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 21* 13 4 15 14 7 10 63.00
12 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 25* 11 24 14 12 6 7 74.00
13 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia UFD* BFD 6 5 8 2 5 75.00
14 POL POL 204386 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 18 17 9 7 22* 18 13 82.00
15 POL POL 180767 Robin Jastrzębski AZS Poznań 16 9 19 6 17 20* 17 84.00
16 POL POL 189349 Piotr Masztalerz UKŻ "Wiking" Toruń 9 BFD* 18 13 11 24 12 87.00
17 RUS RUS 168354 Danil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 10 14 21* 15 21 16 90.00
18 POL POL 18683 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28* 18 21 20 3 12 18 92.00
19 POL POL 197725 Piotr Śledziński RKS "Lasery" Zegrze 20 12 10 18 19 14 35* 93.00
20 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 12 16 13 16 28* 15 22 94.00
21 POL POL 183364 Piotr Borczyński KS ENERGETYK Jaworzno 6 23 28* 19 21 19 15 103.00
22 POL POL 190544 Stefan Borek UKS FIR Warszawa 22 15 27 22 24 17 28* 127.00
23 POL POL 179025 Piotr Dorywała UKS FIR Warszawa 33* 14 22 25 16 30 31 138.00
24 POL POL 195782 Filip Rajchert MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 17 BFD* 26 23 32 29 23 150.00
25 POL POL 165720 Przemysław Baranowski UKŻ "Wiking" Toruń 40* 26 36 27 13 27 26 155.00
26 POL POL 186834 Mateusz Szymczak SEJK "Pogoń" Szczecin 11 DNE 20 30 26 36* 27 163.00
27 POL POL 167931 Wiktor Grocholewski KS AZS AWFiS Gdańsk 15 BFD* 29 17 DSQ 16 41 167.00
28 POL POL 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 23 20 34 33 DSQ* 25 33 168.00
29 POL POL 70199 Klaudiusz Wieczorkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 27 21 35 39 42* 23 25 170.00
30 POL POL 7248 Michał Lata SEJK "Pogoń" Szczecin 19 31 30 28 20 DNC* DNC 177.00
31 POL POL 180716 Michał Krawczyk KS AZS AWFiS Gdańsk UFD* BFD 25 31 27 22 24 178.00
32 POL POL 180729 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 34 25 40 26 31 28 45* 184.00
33 POL POL 182527 Dominik Wałaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 31 29 23 34 37 31 43* 185.00
34 POL POL 86235 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 32 30 39 DNC* 38 26 21 186.00
35 POL POL 188234 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42* 36 16 29 39 34 36 190.00
36 POL POL 2043 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 38 34 37 32 40* 32 19 192.00
37 POL POL 150262 Stanisław Podwojski KS ENERGETYK Jaworzno 35 32 DNC* 40 34 33 32 206.00
38 POL POL 186837 Daniel Smoliński SEJK "Pogoń" Szczecin 26 22 DNC* 37 41 44 39 209.00
39 POL POL 188569 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk 30 24 RET* DNC 36 42 29 210.00
40 POL POL 97728 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 39 27 RET* 36 35 43 30 210.00
41 POL POL 191837 Bartek Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 29 BFD* 38 35 33 39 37 211.00
42 POL POL 193512 Sebastian Wałaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 41 33 DNC* 42 25 38 38 217.00
43 POL POL 168060 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* BFD 33 24 29 37 46 218.00
44 POL POL 159482 Jędrzej Marciniak AZS Poznań 24 19 DNC* DNC DNC 35 DSQ 225.00
45 POL POL 190905 Andrzej Jachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 36 28 RET* 43 44 40 42 233.00
46 POL POL 54464 Jakub Szymanowicz UKŻ "Wiking" Toruń 37 35 32 44 45* 45 44 237.00
47 POL POL 166479 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków UFD* BFD DNC 38 30 41 34 241.00
48 POL POL 171303 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 43 BFD* 31 41 43 46 40 244.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 204911 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 4 3 2 2 1 6* 1 13.00
2 POL POL 205180 Filip Miłto JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2 1 3 1 6* 5 4 16.00
3 POL POL 199074 Jakub Kopeć CHKŻ Chojnice 1 4 1 3 8 11* 5 22.00
4 BLR BLR 207346 Maksim Bahlai SDUSHOR MINSK 5 6 4 5 11* 3 3 26.00
5 BLR BLR 186390 Aleksey Levchuk SDUSHOR MINSK 3 5 8* 8 2 1 8 27.00
6 POL POL 205651 Łukasz Bocheński UKS FIR Warszawa 10* 8 5 6 5 4 2 30.00
7 POL POL 167671 Seweryn Łengowski CHKŻ Chojnice 11* 7 11 4 3 2 6 33.00
8 POL POL 191813 Jakub Stremlau UKŻ "Wiking" Toruń 8 9 6 9 7 10 12* 49.00
9 POL POL 1680 Oskar Sawicki CHKŻ Chojnice 7 2 10 10 14* 12 11 52.00
10 POL POL 177097 Konrad Chwalczewski MKŻ Arka Gdynia 9 11 12* 7 9 9 9 54.00
11 POL POL 191839 Kamil Chara KŻ "Horn" Kraków 13 14* 9 11 4 14 7 58.00
12 POL POL 198209 Cezary Miłkowski UKŻ "Wiking" Toruń 6 13 14* 13 13 7 10 62.00
13 POL POL 155035 Dominik Lewandowski KŻ "Horn" Kraków 12 12 7 12 12 8 14* 63.00
14 POL POL 174566 Mateusz Wiche KŻ "Horn" Kraków 14* 10 13 14 10 13 13 73.00
15 POL POL 94091 Dariusz Kobylański UKŻ "Wiking" Toruń 15 15 15 DNF* DNC 15 15 91.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 184168 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 2 1 1 3 7 3 13* 3 20.00
2 POL POL 194967 Mateusz Skrabaszewski MKŻ Arka Gdynia 9 3 11 25* 2 4 9 1 39.00
3 POL POL 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko BFD* 7 2 7 3 1 21 2 43.00
4 POL POL 173379 Przemysław Marczak KS ENERGETYK Jaworzno BFD* 10 4 1 14 5 3 7 44.00
5 POL POL 204311 Michał Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11 2 BFD* 4 4 14 4 14 53.00
6 POL POL 194841 Natalia Stawiarska KS AZS AWFiS Gdańsk 7 6 8 2 12 9 16* 10 54.00
7 POL POL 195307 Piotr Ostrowski UKS FIR Warszawa 5 13 9 5 18* 8 6 11 57.00
8 POL POL 192832 Sebastian Mazurek KS AZS AWFiS Gdańsk 17* 8 13 16 6 11 2 4 60.00
9 POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 15 11 5 13 27* 13 1 12 70.00
10 POL POL 195786 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 6 23 3 6 13 7 19 34* 77.00
11 POL POL 192860 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 3 UFD* 14 12 15 17 22 5 88.00
12 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1 22 10 14 DNC* 10 14 26 97.00
13 POL POL 203178 Anna Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 23 12 17 19 11 2 25* 19 103.00
14 POL POL 186875 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin 10 21 28 21 10 35* 11 8 109.00
15 POL POL 205152 Wojciech Kamiński AZS Poznań BFD* 24 12 27 5 22 7 15 112.00
16 POL POL 205334 Krzysztof Szot UKS FIR Warszawa 14 27 BFD* 18 1 6 27 22 115.00
17 POL POL 195304 Mateusz Ksobich KS AZS AWFiS Gdańsk 4 17 22 10 28 18 17 40* 116.00
18 POL POL 16 Maciej Jedliński YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz BFD* 5 16 36 21 26 15 9 128.00
19 POL POL 207586 Szymon Kowalski UKŻ "Wiking" Toruń BFD* 16 7 9 UFD 12 12 16 131.00
20 POL POL 194897 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 13 26 27 15 9 24 30* 17 131.00
21 POL POL 190828 Hubert Olszak AZS Poznań 16 19 BFD* 11 19 23 33 21 142.00
22 POL POL 192682 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 12 14 20 20 39* 27 23 32 148.00
23 POL POL 196964 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 31 32 21 23 22 37* 8 13 150.00
24 POL POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko BFD* 15 6 8 UFD BFD 10 6 163.00
25 POL POL 200986 Jakub Marciniak AZS Poznań 24 30 24 26 17 BFD* 28 23 172.00
26 POL POL 166705 Kacper Nowak TS "Kuźnia" Rybnik 19 4 30 48* 42 25 18 36 174.00
27 POL POL 191834 Wojciech Kotowski AZS Poznań 21 20 15 28 34 15 50* 41 174.00
28 POL POL 198777 Julia Oleksiuk KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 9 26 30 33 BFD 20 18 195.00
29 POL POL 18561 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik DNC* UFD BFD 22 20 16 5 20 201.00
30 POL POL 158473 Cecylia Borek UKS FIR Warszawa 8 41 38 24 8 BFD* 44 38 201.00
31 POL POL 19268 Dominik Wojtoniak MKŻ Arka Gdynia 28 28 49* 29 26 20 39 31 201.00
32 POL POL 206817 Łukasz Urbanowicz UKŻ "Wiking" Toruń BFD* 29 36 35 16 19 31 37 203.00
33 POL POL 185611 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* 31 29 17 23 BFD 26 29 214.00
34 POL POL 166584 Hubert Sokołowski KS AZS AWFiS Gdańsk 25 37 37 34 25 36 40* 33 227.00
35 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 18 33 BFD* 42 38 21 32 49 233.00
36 POL POL 173475 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 42 23 40 30 32 24 45 236.00
37 POL POL 170891 Daniel Halicki UKŻ "Wiking" Toruń 32 44 43 33 29 33 55* 24 238.00
38 POL POL 18951 Karol Zienkiewicz UKŻ "Wiking" Toruń 20 DNC* 42 32 37 30 36 42 239.00
39 POL POL 179375 Jakub Zębik SYC "Zefir-Drakkar" Poraj DNE 25 18 46 24 31 38 54* 241.00
40 POL POL 190826 Justyna Czerniewska UKŻ "Wiking" Toruń BFD* 34 34 51 35 28 34 25 241.00
41 POL POL 183096 Mieszko Niewierowski CHKŻ Chojnice 27 35 44 37 40 BFD* 35 28 246.00
42 POL POL 92638 Marcel Głuchowski UKS FIR Warszawa 29 18 31 47 DNC* DNC 45 27 256.00
43 POL POL 190905 Krzysztof Białaś MOS SSW Iława 22 36 BFD* 53 44 29 42 30 256.00
44 POL POL 195310 Krzysztof Racz Regatowy Klub Sportowy Lasery 26 38 35 44 46* 46 29 43 261.00
45 POL POL 9530 Aleksander Unruh KS AZS AWFiS Gdańsk 35 40 39 54* 31 38 54 44 281.00
46 POL POL 197729 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa BFD* 39 19 41 48 44 UFD 35 285.00
47 POL POL 166297 Maksymilian Jezierski AZS Poznań 34 DNC* 45 52 32 40 37 46 286.00
48 POL POL 200522 Mikołaj Milewski UKS FIR Warszawa 33 50* 48 39 47 34 41 47 289.00
49 POL POL 192638 Szymon Rodziewicz-Borowski KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 48 33 43 49 39 53 51 316.00
50 POL POL 199074 Krzysztof Lata SEJK "Pogoń" Szczecin BFD* 49 32 45 41 43 52 55 317.00
51 POL POL 6 Michał Górmisiewicz UKŻ "Wiking" Toruń DNE 46 46 38 45 41 48 50* 323.00
52 POL POL 207576 Adam Żuber KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 47 BFD 31 43 DNC 46 39 324.00
53 POL POL 180762 Dominika Chrząszcz MKŻ Arka Gdynia 30 51 47 55* 52 47 47 52 326.00
54 POL POL 180724 Michał Sokołowski MKŻ Arka Gdynia BFD* UFD 41 50 36 42 43 UFD 330.00
55 POL POL 204343 Tomasz Pierzchała TS "Kuźnia" Rybnik BFD* 45 40 56 50 45 49 48 333.00
56 POL POL 182211 Piotr Marszałek AZS Poznań 36 52 25 DNC* DNC DNC 56 56 343.00
57 POL POL 197726 Jakub Sobala Stowarzyszenie Port Mechelinki BFD* 43 BFD 49 51 DNC 51 53 365.00
58 POL POL 159652 Dominik Cieszyński UKŻ "Wiking" Toruń 37 53 DNC* 57 53 DNC 57 57 373.00
Laser Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiet Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyzn U16 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyzn U18 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 8 wyścigach