20 - 21 cze 2020

Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna

Siewierz, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Licencja Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt do lat 9
1 POL POL 2119 Karol Gaj 2007 M 1575/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 1 1 2 2 6* 2 8.00
2 POL POL 133 Wojtek Wójcik 2008 M 1346/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 5* 4 4 1 5 1 15.00
3 POL POL 3624 Wiktoria Sajdak 2006 K 1187/LZ Stowarzyszenie Marina Poraj 2 3 1 8* 4 5 15.00
4 SVK SVK 275 Lívia Holešová 2009 K 223 237 YC Limar BFD* 5 3 3 1 7 19.00
5 POL POL 1244 Piotrek Harnasz 2009 M 10748 TS "Kuźnia" Rybnik 12 2 18* 5 9 3 31.00
6 POL POL 2147 Kacper Michalski 2008 M 1867/LZ KLUB ŻEGLARSKI NYSA BFD* 14 15 4 7 6 46.00
7 POL POL 1862 Michał Trzpis 2008 M 1650/LZ KW LOK "Garland" Gliwice 3 7 12 18 8 29* 48.00
8 POL POL 1965 Karol Rusin 2006 M 12345 KW LOK "Garland" Gliwice 18 10 UFD* 7 3 10 48.00
9 POL POL 982 Julia Nosal 2006 K 1263/LZ KLUB ŻEGLARSKI NYSA 10 13 11 33* 17 4 55.00
10 POL POL 4112 Aleksander Łukanowski 2007 M 1843/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 13* 12 13 6 13 13 57.00
11 POL POL 2090 Piotrek Grendziak 2008 M 1334/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 9 11 14 22 2 23* 58.00
12 POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski 2009 M 12345 KW LOK "Garland" Gliwice 14 16 8 12 11 31* 61.00
13 POL POL 1086 Kamila Maziarz 2009 K 1680/LZ KS Energetyk 39* 18 10 17 12 18 75.00
14 POL POL 1678 Mateusz Chrobak 2008 M 11220 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15 17 20* 9 19 17 77.00
15 POL POL 1532 Mateusz Kajanek 2008 M 513/LZ KW LOK "Garland" Gliwice 20 8 22 10 30* 20 80.00
16 POL POL 470 Bartosz Nurowski 2009 M 1394LZ UKS FIR Warszawa 25* 15 9 15 22 19 80.00
17 POL POL 1241 Michał Johan 2009 M 12345 KW LOK "Garland" Gliwice 17 9 19 27* 20 15 80.00
18 POL POL 1415 ZOFIA MATYSZKIEWICZ 2008 K 1743/LZ UKS Silesia Opty Chełm Śląski 37 6 UFD* 13 15 11 82.00
19 POL POL 1967 Michał Godlewski 2008 M 541/LZ KW LOK "Garland" Gliwice 29* 23 24 11 16 16 90.00
20 POL POL 1387 Piotr Malitowski 2011 M 536/LZ KW LOK "Garland" Gliwice 7 UFD* UFD 19 10 8 97.00 1
21 POL POL 1964 Paweł Kornke 2008 M 493/LZ KW LOK "Garland" Gliwice 6 24 UFD* 24 24 21 99.00
22 POL POL 196 Kacper Kadłubowski 2007 M 12345 KW LOK "Garland" Gliwice DSQ* 37 7 34 14 12 104.00
23 POL POL 2027 Gustaw Kowalski 2009 M 1476/Lz TS "Kuźnia" Rybnik 23 22 23 23 29* 14 105.00
24 POL POL 1606 Tomasz Sobota 2009 M 1113/LZ Stowarzyszenie Marina Poraj 19 32* 16 21 25 27 108.00
25 POL POL 1470 Ewa Bańbura 2010 K 1391LZ UKS FIR Warszawa 27 30* 27 16 26 28 124.00
26 POL POL 1825 TYMOTEUSZ BREITKOPF 2008 M 1749/LZ UKS Silesia Opty Chełm Śląski 4 39 UFD* 20 BFD 9 125.00
27 POL POL 603 Amelia Ferenc 2010 K 1638/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 31 25 33* 29 21 22 128.00
28 POL POL 1558 Kacper Niewiadomski 2007 M 492 KW LOK "Garland" Gliwice 11 31 28 31 28 32* 129.00
29 POL POL 959 Marcel Stolarski 2010 M 1382LZ UKS FIR Warszawa 24 26 35* 28 23 30 131.00
30 POL POL 1075 Helena Moritz 2009 K 1372LZ UKS FIR Warszawa 28 19 29 25 BFD* 34 135.00
31 POL POL 1561 Ignacy Moritz 2010 M 1371 LZ UKS FIR Warszawa 21 20 40* 35 27 33 136.00
32 POL POL 424 Kacper Wysocki 2009 M 1427LZ UKS FIR Warszawa 30 27 31 26 BFD* 26 140.00
33 POL POL 331 Piotrek Słomka 2009 M 1784/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 8 38* 32 36 33 36 145.00
34 POL POL 1110 Hanna Jastrząb 2008 K 1321/LZ UKS WIKING Zarzecze 22 28 6 DNF* DNF DNC 162.00
35 POL POL 1284 Jan Psiuk 2008 M 1331/LZ TS "Kuźnia" Rybnik DNF* DNF DNF 14 18 24 162.00
36 POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 M 473/LZ KW LOK "Garland" Gliwice 33 33 30 32 34 35* 162.00
37 POL POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 M 1358LZ UKS FIR Warszawa 34 21 38 43* 37 39 169.00
38 POL POL 1776 Dominik Kmin 2012 M 1484LZ UKS FIR Warszawa 40 29 37 39 32 41* 177.00 2
39 POL POL 208 Grzegorz Górecki 2010 M 1314/LZ TS "Kuźnia" Rybnik BFD* 41 17 30 BFD 37 178.00
40 POL POL POL 888 Martyna Szpak 2008 K 1110/LZ UKS WIKING Zarzecze 16 34 26 DNF* DNF DNC 182.00
41 POL POL 1624 Anna Chrobak 2011 K 1239/LZ KLUB ŻEGLARSKI NYSA 38 42 21 42 BFD* 42 185.00 3
42 POL POL 1478 Aleksandra Bańbura 2012 K 1392LZ UKS FIR Warszawa 32 43 43 38 36 44* 192.00 4
43 POL POL 1076 Antoni Koterba 2012 M 1405LZ UKS FIR Warszawa 36 46* 39 45 38 38 196.00 5
44 POL POL POL 1899 Julia Szklarska 2010 K 1320/LZ UKS WIKING Zarzecze 26 40 25 DNF* DNF DNC 197.00
45 POL POL POL 830 Wiktoria Urbańska 2008 K 1076/LZ UKS WIKING Zarzecze DSQ* 35 5 DNF DNF DNC 199.00
46 POL POL 3 Wojciech Kluczniok 2011 M 1860/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 42 44 36 40 BFD* 40 202.00 6
47 POL POL 107 Ela Psiuk 2011 K 1333/LZ TS "Kuźnia" Rybnik DNF* DNF DNF 41 31 25 203.00 7
48 POL POL 1422 Maksymilian Kajdy 2010 M 1436LZ UKS FIR Warszawa BFD* 36 34 37 BFD 46 206.00
49 POL POL 5 Maja Ferenc 2013 K 1639/LZ TS "Kuźnia" Rybnik 41 45 41 44 35 47* 206.00 8
50 POL POL 958 Piotr Placzke 2012 M 1489LZ UKS FIR Warszawa 35 47* 44 47 39 43 208.00 9
51 POL POL 1907 ANTONI SYREK 2008 M 1776/LZ UKS Silesia Opty Chełm Śląski DNF* DNF 42 46 DNF 45 239.00
52 POL POL 1267 Magdalena Psiuk 2010 K 1332/LZ TS "Kuźnia" Rybnik DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 265.00
OPP B Wyniki oficjalne po 6 wyścigach