Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna

20 - 21 cze 2020 Siewierz, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL POL 812
Wiktoria Baron
2005
UKS WIKING Zarzecze
2
POL POL 888
Martyna Szpak
2008
UKS WIKING Zarzecze
3
POL POL 830
Wiktoria Urbańska
2008
UKS WIKING Zarzecze
4
POL POL 1899
Julia Szklarska
2010
UKS WIKING Zarzecze
5
POL 1110
Hanna Jastrząb
2008
UKS WIKING Zarzecze
6
POL 1561
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
7
POL 1075
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
8
POL 470
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
9
POL 1422
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
10
POL 1470
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
11
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
12
POL 424
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
13
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
14
POL 959
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
15
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
16
POL 1076
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
17
POL 958
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
18
POL 1776
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
19
POL 1682
Mikołaj Farana
2009
UKŻ MORiS PSZCZYNA
20
POL 1693
Henryk Farana
2012
UKŻ MORiS PSZCZYNA
21
POL 120
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
22
POL 1387
Piotr Malitowski
2011
KW LOK "Garland" Gliwice
23
POL 1862
Michał Trzpis
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
24
POL 1558
Kacper Niewiadomski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
25
POL 1967
Michał Godlewski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
26
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
27
POL 1964
Paweł Kornke
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
28
POL 196
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
29
POL 244
Julia Włodarska
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
30
POL 1340
Zuzanna Sergiej
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
31
POL 1241
Michał Johan
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
32
POL 1965
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
33
POL 1532
Mateusz Kajanek
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
34
POL 133
Wojtek Wójcik
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
35
POL 2119
Karol Gaj
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
36
POL 1284
Jan Psiuk
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
37
POL 2090
Piotrek Grendziak
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
38
POL 91
Aleksander Łukanowski
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
39
POL 1244
Piotrek Harnasz
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
40
POL 603
Amelia Ferenc
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
41
POL 1267
Magdalena Psiuk
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
42
POL 107
Ela Psiuk
2011
TS "Kuźnia" Rybnik
43
POL 2027
Gustaw Kowalski
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
44
POL 208
Grzegorz Górecki
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
45
POL BZ
Piotr Słomka
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
46
POL 1907
ANTONI SYREK
2008
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
47
POL 1825
TYMOTEUSZ BREITKOPF
2008
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
48
POL 1415
ZOFIA MATYSZKIEWICZ
2008
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
49
POL 2080
Patrycja Jałoszyńska
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
50
SVK 275
Lívia Holešová
2009
YC Limar
51
POL 1606
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
52
POL 1086
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk
53
POL 3624
Wiktoria Sajdak
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
54
POL 2147
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
55
POL 982
Julia Nosal
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
56
POL 1678
Mateusz Chrobak
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
57
POL 1624
Anna Chrobak
2011
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
58
POL 4112
Aleksander Łukanowski
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
59
POL 331
Piotrek Słomka
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
60
POL 5
Maja Ferenc
2013
TS "Kuźnia" Rybnik
61
POL 3
Wojciech Kluczniok
2011
TS "Kuźnia" Rybnik