Puchar Miasta Gdynia

25 - 27 cze 2018

Gdynia, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7 - Kobiety
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Jr Mł. Mł.
1 POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 1 1 8* 1 5 2 3 13.00 1 1
2 POL 183484 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 8* 3 5 2 2 4 1 17.00 - -
3 POL 8 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2 11* 1 4 4 5 10 26.00 2 2
4 POL 191862 Maria Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 6 13* 9 5 1 1 6 28.00 3 3
5 POL 1 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 10 4 2 8 7 3 12* 34.00 - -
6 POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 9 7 3 UFD* 6 9 2 36.00 4 4
7 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 3 8 4 7 14* 8 7 37.00 5 -
8 POL 195031 Olga Hanslik LOK Garland Gliwice 7 6 7 12* 9 7 5 41.00 6 -
9 POL 207349 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 4 2 16* 13 12 6 13 50.00 7 -
10 POL 218947 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 15 9 10 3 3 16* 11 51.00 8 5
11 POL 180701 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 13 16* 6 10 15 15 4 63.00 9 -
12 POL 161687 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 14 10 13 6 16 DSQ* 8 67.00 10 -
13 POL 185706 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 5 15 14 9 11 20* 20 74.00 11 -
14 POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 12 18* 12 11 10 12 18 75.00 12 6
15 POL 194841 Natalia Burczynska OKŻ Olsztyn 19* 14 15 15 8 11 15 78.00 13 7
16 POL 180733 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 17* 5 11 14 17 17 17 81.00 14 8
17 POL 17829 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 16 17 18* 16 13 10 9 81.00 - -
18 POL 203046 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 11 19 17 17 20* 14 14 92.00 15 -
19 POL 19184 Dagmara Gil MKS Dwójka Warszawa 22* 20 19 18 18 13 21 109.00 16 9
20 POL 191832 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 20 12 22 19 23 23 25* 119.00 17 10
21 GER 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 21 22* 21 20 21 18 22 123.00 18 11
22 POL 191840 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 23* 21 23 22 22 19 23 130.00 19 12
23 POL 194840 Karolina Skwarek KS AZS UWM Olsztyn 18 26* 24 24 24 24 19 133.00 20 13
24 POL 1888 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 25* 25 20 23 19 22 24 133.00 21 14
25 POL 193509 Alicja Kolman KS AZS UWM Olsztyn DNC* 24 26 21 26 21 26 144.00 22 -
26 POL 186837 Karolina Daśko UKS Osiemnastka Szczecin 24 23 25 25 25 25 27* 147.00 - -
27 POL 111 Honorata Pikuła KS CŻ Szczecin DNC* DNC DNC DNC DNC 26 16 154.00 23 15
Laser 4.7 - Mężczyźni
Laser Radial - Kobiety
Laser Radial - Mężczyźni
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.