25 - 27 cze 2018

Puchar Miasta Gdynia

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Jr Mł. Mł.
1 POL POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 1 1 8* 1 5 2 3 13.00 1 1
2 POL POL 183484 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 8* 3 5 2 2 4 1 17.00
3 POL POL 8 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2 11* 1 4 4 5 10 26.00 2 2
4 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 6 13* 9 5 1 1 6 28.00 3 3
5 POL POL 1 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 10 4 2 8 7 3 12* 34.00
6 POL POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 9 7 3 UFD* 6 9 2 36.00 4 4
7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 3 8 4 7 14* 8 7 37.00 5
8 POL POL 195031 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 7 6 7 12* 9 7 5 41.00 6
9 POL POL 207349 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 2 16* 13 12 6 13 50.00 7
10 POL POL 218947 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 15 9 10 3 3 16* 11 51.00 8 5
11 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 13 16* 6 10 15 15 4 63.00 9
12 POL POL 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 14 10 13 6 16 DSQ* 8 67.00 10
13 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 5 15 14 9 11 20* 20 74.00 11
14 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS"Zalew"Kielce 12 18* 12 11 10 12 18 75.00 12 6
15 POL POL 194841 Natalia Burczynska OKŻ Olsztyn 19* 14 15 15 8 11 15 78.00 13 7
16 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 17* 5 11 14 17 17 17 81.00 14 8
17 POL POL 17829 Gabriela Zawal ŻMKS-Poznań 16 17 18* 16 13 10 9 81.00
18 POL POL 203046 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 11 19 17 17 20* 14 14 92.00 15
19 POL POL 19184 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 22* 20 19 18 18 13 21 109.00 16 9
20 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 20 12 22 19 23 23 25* 119.00 17 10
21 GER GER 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 21 22* 21 20 21 18 22 123.00 18 11
22 POL POL 191840 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 23* 21 23 22 22 19 23 130.00 19 12
23 POL POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn 18 26* 24 24 24 24 19 133.00 20 13
24 POL POL 1888 Sarah Goetz AZS Poznań 25* 25 20 23 19 22 24 133.00 21 14
25 POL POL 193509 Alicja Kolman AZS UWM Olsztyn DNC* 24 26 21 26 21 26 144.00 22
26 POL POL 186837 Karolina Daśko UKS Osiemnastka 24 23 25 25 25 25 27* 147.00
27 POL POL 111 Honorata Pikuła KS CŻ Szczecin DNC* DNC DNC DNC DNC 26 16 154.00 23 15
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Jr Mł. Mł.
1 POL POL 210947 Przemyslaw Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2 2 1 1 6* 1 1 8.00 1
2 POL POL 204341 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 3 1 3 5 7* 2 7 21.00 2
3 POL POL 209465 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 11* 4 5 9 3 3 4 28.00 3
4 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 RET* 2 11 2 8 3 32.00 4
5 BLR BLR 204708 Ivan Mshenski BELARUS 8 5 10 7 1 13* 10 41.00 5
6 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 13 3 12 21* 5 5 8 46.00 6 1
7 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 7 32 7 4 4 9 33* 63.00 7
8 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 9 6 22 8 14 6 28* 65.00 8
9 POL POL 209834 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 17 21 15 2 8 4 31* 67.00 9 2
10 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 14 25* 19 10 9 10 6 68.00 10 3
11 POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 1 UFD* 4 3 10 32 26 76.00 11
12 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 19* 8 11 18 12 18 9 76.00 12
13 POL POL 204557 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 46* 7 27 15 16 11 5 81.00 13 4
14 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 34* 12 6 13 13 28 11 83.00 14
15 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 21 10 16 6 11 20 27* 84.00 15
16 POL POL 11 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 4 36* 17 12 19 34 2 88.00 16 5
17 POL POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 31* 11 13 31 17 7 12 91.00 17 6
18 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 5 20 34* 19 15 19 20 98.00 18
19 POL POL 180752 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 18 19 8 17 21 23 30* 106.00 19
20 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 27 9 14 29* 26 27 13 116.00 20 7
21 POL POL 194896 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 10 18 21 20 29 24 43* 122.00 21
22 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 23 15 36 16 39* 15 19 124.00 22 8
23 POL POL 191834 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 32 13 23 14 24 25 34* 131.00
24 POL POL 203072 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 12 14 41* 22 36 26 24 134.00 23
25 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 16 39* 9 27 34 14 36 136.00 24 9
26 POL POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 20 26 29 23 22 17 38* 137.00 25 10
27 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 15 27 18 32* 18 31 29 138.00 26
28 POL POL 178466 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 26 54* 24 50 30 21 15 166.00 27 11
29 POL POL 203271 Pawel Trella MKŻ Arka Gdynia 25 45 20 35 20 22 47* 167.00 28 12
30 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 47* 16 44 33 46 12 17 168.00
31 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 22 17 25 41* 35 29 40 168.00 29 13
32 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 33 22 37 25 31 39* 23 171.00 30 14
33 POL POL 1 Marcel Bisewski YKP Gdynia 50* 24 30 37 50 35 14 190.00 31 15
34 POL POL 195304 Antoni Borkowski AZS Poznań 43 31 38 36 27 46* 18 193.00 32
35 POL POL 198208 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 29 46 43 30 57* 33 16 197.00 33
36 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa JKW Poznań 30 37 26 26 28 53 BFD* 200.00 34 16
37 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 23 UFD* 34 42 38 37 202.00 35
38 POL POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 55 63* 31 28 38 30 25 207.00 36 17
39 POL POL 20758 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 38 33 47 24 32 37 BFD* 211.00 37
40 POL POL 189084 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 42* 29 40 40 25 40 41 215.00 38 18
41 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 48* 30 39 38 37 44 39 227.00 39
42 POL POL 185708 Mateusz Balicki UKS "Żeglarz" Wrocław 53 38 32 56* 40 45 22 230.00 40 19
43 POL POL 201940 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 37 41 33 39 DNE 16 46* 234.00 41 20
44 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 39 28 51 49 56* 42 35 244.00 42 21
45 POL POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 44 34 42 54* 45 47 32 244.00 43 22
46 POL POL 166279 Robert Berliński YKP Gdynia DNF* DNF 46 46 23 41 21 245.00 44 23
47 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 41 50 28 BFD* 33 52 44 248.00 45 24
48 POL POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 54* 35 53 42 44 48 48 270.00 46
49 POL POL 186836 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 59 47 35 44 63* 36 56 277.00 47 25
50 POL POL 200981 Gracjan Niczyj UKŻ "Wiking" Toruń 45 44 45 48 54 43 BFD* 279.00 48 26
51 POL POL 170199 Wiktor Borkowski AZS Poznań 36 49 49 59 61* 49 42 284.00 49 27
52 POL POL 160405 Hugo Marciniak JKW Poznań 40 43 50 51 55* 50 50 284.00 50 28
53 POL POL 7 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 35 42 57 52 43 59 BFD* 288.00 51 29
54 POL POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 49 40 55* 43 51 51 55 289.00 52 30
55 POL POL 184161 Maciej Giermala MKS "Dwójka" Warszawa 51 48 54 47 41 57* 53 294.00 53 31
56 POL POL 166302 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 52 51 52 58 47 61* 45 305.00 54 32
57 POL POL 193512 Gabriel Małecki KS CŻ Szczecin 57 55 48 45 49 63 BFD* 317.00 55 33
58 POL POL 167806 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 56 58 60* 60 52 56 49 331.00 56 34
59 POL POL 186834 Mateusz Kaup KS CŻ Szczecin 61 52 59 57 62* 55 51 335.00 57 35
60 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 62* 56 61 55 53 58 52 335.00 58 36
61 POL POL 8 Mikołaj Warot JKW Poznań 58 60 62* 53 48 60 57 336.00 59 37
62 POL POL 207572 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 24 53 DNC* DNC DNC DNC DNC 349.00 60 38
63 POL POL 5 Piotr Vogel JKW Poznań 63* 61 56 62 60 54 58 351.00 61 39
64 POL POL 167931 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 65* 59 58 61 58 62 54 352.00 62 40
65 POL POL 178292 Adam Urbaniak ŻLKS Poznań 64* 62 63 63 59 64 59 370.00 63 41
66 POL POL 166297 Maciej Reck JKW Poznań 60 57 DNC* DNC DNC DNC DNC 389.00 64 42
67 POL POL 173397 Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 408.00 65 43
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt J-ka
1 DEN DEN 207195 Anna Munch PENARTH 2* 2 1 2 1 1 2 1 10.00
2 POL POL 1 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 3 5 2 1 7* 3 6 4 24.00 1
3 POL POL 196348 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 7 1 3 11* 4 4 3 6 28.00 2
4 POL POL 200985 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 4 3 5 12* 3 8 8 2 33.00 3
5 DEN DEN 213991 Julie Erhardsen PENARTH 6 6 4 7* 5 5 7 7 40.00
6 LAT LAT 190907 Agija Elerte LITHUANIA 5 4 DNC* DNC 2 2 5 5 53.00 4
7 POL POL 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 8 8 7 10 6 7 10 14* 56.00 5
8 POL POL 192638 Izabela Satrjan YKP Gdynia 9 10 12* 5 10 10 4 9 57.00
9 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 10 23* 6 6 9 6 15 11 63.00 6
10 POL POL 198206 Monika Klopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 11 14* 8 9 11 9 9 10 67.00
11 POL POL 195786 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 12 11 9 3 12 11 14 17* 72.00 7
12 POL POL 183128 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn 21* 16 11 4 13 21 12 8 85.00
13 POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS"Zalew"Kielce 15 7 17 8 19* 14 11 15 87.00 8
14 POL POL 205646 Julia Tomaszewska AZS Poznań 14 20* 10 15 8 12 17 18 94.00 9
15 POL POL 184592 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 19 9 19 13 21* 18 13 13 104.00 10
16 POL POL 210947 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 13 19 23* 14 14 15 16 16 107.00 11
17 POL POL 212721 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 16 15 14 17 16 20* 20 19 117.00 12
18 POL POL 207585 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 24* 18 15 18 18 16 24 12 121.00 13
19 POL POL 211313 Magdalena Kwasna CHKŻ Chojnice 1 DNF* DNC DNC DNC DNC 1 3 125.00
20 POL POL 194843 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 22* 21 13 16 20 13 21 21 125.00 14
21 POL POL 206817 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 20 24 18 UFD* 15 17 19 25 138.00 15
22 POL POL 173379 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 17 17 16 UFD* 22 23 23 24 142.00 16
23 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 18 13 22 UFD* 17 19 27 27 143.00 17
24 POL POL 210946 Katarzyna Król KS CŻ Szczecin 25 22 20 UFD* 24 22 22 20 155.00
25 POL POL 200984 Dominika Keska UKŻ "Wiking" Toruń 23 12 21 UFD* 23 DNC DNC DNC 169.00 18
26 POL POL 186834 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka 28* 27 26 20 25 25 25 23 171.00 19
27 POL POL 195307 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 27 25 24 19 27 24 26 28* 172.00 20
28 POL POL 206489 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań 29* 28 25 21 26 26 28 26 180.00 21
29 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 26 26 DNC* DNC DNC DNC 18 22 182.00 22
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Jr
1 POL POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 1* 1 1 1 1 1 1 1 7.00 1
2 POL POL 173475 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 4 6* 2 2 4 3 3 5 23.00 2
3 POL POL 205152 Wojciech Kamiński JKW Poznań 3 3 6 4 2 2 10* 4 24.00
4 POL POL 194897 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 8* 4 4 7 8 5 2 3 33.00 3
5 POL POL 186235 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 10* 2 3 10 5 7 5 2 34.00 4
6 POL POL 201105 Bartlomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 2 9 8 3 3 4 14 RET* 43.00 5
7 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 9 5 9 9 6 6 11 15* 55.00 6
8 POL POL 1 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 6 10 5 11 11 15* 7 7 57.00 7
9 POL POL 193512 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 5 12* 11 6 7 10 9 12 60.00 8
10 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 7 13* 13 5 9 13 6 10 63.00 9
11 POL POL 167681 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 13 7 7 12 12 18* 4 13 68.00 10
12 RUS RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15* 8 12 8 13 8 15 14 78.00 11
13 POL POL 180729 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 14 14 17* 17 16 14 8 9 92.00 12
14 POL POL 210943 Jedrzej Bering KS CŻ Szczecin 16 19 14 15 14 9 23* 19 106.00 13
15 POL POL 19771 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław DSQ* 16 19 13 19 11 20 16 114.00 14
16 POL POL 205301 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 11 18 23* 14 20 19 16 18 116.00 15
17 POL POL 186233 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 21 28* 18 22 10 22 18 8 119.00 16
18 POL POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 12 27* 16 19 18 20 17 17 119.00 17
19 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 24* 17 15 21 21 12 22 20 128.00
20 POL POL 20 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań 27 20 24 UFD* 22 17 12 11 133.00 18
21 POL POL 19484 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 22 24 10 23 15 21 26* 22 137.00 19
22 POL POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 17 26 21 16 23 16 DNC* 21 140.00 20
23 POL POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 19 29* 20 18 17 23 21 23 141.00 21
24 POL POL 195786 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 18 15 DNC* DNC DNC DNC 13 6 145.00 22
25 POL POL 16443 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 26 11 25 24 24 25 27* 27 162.00 23
26 POL POL 212202 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 29 21 22 UFD* 25 24 19 25 165.00 24
27 POL POL 174566 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 23 23 27 20 26 26 28 29* 173.00 25
28 POL POL 202655 Oskar Maguda OKŻ Olsztyn 25 22 26 25 27* 27 24 26 175.00 26
29 POL POL 161651 Radosłąw Jankowski Nauticus YC Olsztyn 20 25 DNC* DNC DNC DNC 25 24 187.00
30 POL POL 91842 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 30* 28 26 28 28 29 28 195.00 27
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach