Puchar Miasta Gdyni

4 - 6 lip 2021 Gdynia, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
POL 207574
Jacek Kalinowski
Chojnicki Klub Żeglarski
1
1
1
1
9*
1
2
7.00
2
GBR 216648
Maximilian Steele
11*
2
7
11
2
2
1
25.00
3
POL 207349
Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
2
5
2
3
13*
5
11
28.00
4
POL 205646
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
12
8
20*
2
4
4
10
40.00
5
POL 213549
Konrad Wlazłowski
Yacht Klub Polski Gdynia
4
7
4
10
BFD*
3
14
42.00
6
POL 212046
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
7
4
8
27*
6
6
12
43.00
7
POL 211879
Piotr Grabski
STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR
6
21*
5
7
5
13
9
45.00
8
POL 211218
Igor Rudek
Yacht Klub Polski Gdynia
15
6
3
12
3
19*
7
46.00
9
POL 197724
Filip Jarosiewicz
Yacht Klub Polski Gdynia
5
10
6
21*
11
15
6
53.00
10
POL 196348
Rafał Balicki
Chojnicki Klub Żeglarski
24*
16
9
6
12
7
4
54.00
11
POL 208158
Janka Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
14
3
21*
19
8
14
13
71.00
12
POL 216599
Maria Suchocka
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
8
9
19
23*
10
11
15
72.00
13
POL 179127
Maksymilian Kabat
Chojnicki Klub Żeglarski
13
19
12
4
BFD*
12
16
76.00
14
ESP 185781
Milosz Krolikowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
10
15
11
33
BFD*
9
5
83.00
15
POL 213347
Wiktoria Grima
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
3
14
13
15
BFD*
29
18
92.00
16
POL 205300
Maciej Maciejczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
9
12
14
32*
1
32
26
94.00
17
LTU 213078
Saul? Pajarskait?
31*
27
25
8
14
18
3
95.00
18
POL 192583
Antoni Lipiński
Chojnicki Klub Żeglarski
19
13
36
RET*
7
16
8
99.00
19
POL 194939
Stanisław Wojda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
22
20
10
5
22
26
27*
105.00
20
POL 215952
Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
32*
17
18
9
21
24
20
109.00
21
POL 204205
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
18
11
16
30
BFD*
10
25
110.00
22
POL 176745
Jakub Gil
Chojnicki Klub Żeglarski
16
29*
26
14
20
25
17
118.00
23
POL 166297
Andrzej Nycz
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
20
22
23
17
24*
21
24
127.00
24
POL 216552
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
25
35
24
13
17
30
38*
144.00
25
POL 191836
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
23
32
22
24
BFD*
22
28
151.00
26
POL 215527
Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
37
25
34
35
19
8
RET*
158.00
27
POL 198200
Zuzanna Bukowska
Yacht Klub Polski Gdynia
17
37
17
16
BFD*
43
33
163.00
28
POL 191862
Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
30
40
41*
36
18
20
19
163.00
29
POL 195807
Helena Moritz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
38
18
39*
18
25
35
36
170.00
30
ITA 215328
Konstanty Skwało
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
44
24
15
31
15
46*
42
171.00
31
POL 202449
Maksym Kowalewski
42
DSQ*
46
20
27
17
21
173.00
32
POL 207681
Jakub Rozwadowski
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
21
36
38
41*
23
27
30
175.00
33
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
29
28
33
22
BFD*
34
32
178.00
34
POL 201013
Jeremi Ślusarski
Klub Żeglarski MEWA
40
31
29
34
BFD*
23
22
179.00
35
POL 214823
Patryk Staluszka
Yacht Klub Polski Gdynia
33
34
27
38*
16
33
37
180.00
36
POL 202450
Grzegorz Welenc
27
30
31
42*
26
38
29
181.00
37
POL 205297
Jan Suchocki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
43
33
28
40
BFD*
31
23
198.00
38
POL 185791
Zuzia Rodzeń
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
36
26
35
DNC*
DNC
28
31
204.00
39
POL 191841
Kacper Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
35
23
40
44
BFD*
39
35
216.00
40
POL 197949
Emilia Bałdych
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
26
38
44
29
BFD*
42
39
218.00
41
POL 189084
Ida Kozło
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
41
41
42
25
28
45*
43
220.00
42
POL 186836
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
28
43
32
37
BFD*
37
44
221.00
43
POL 9024
Marta Zwara
45*
39
43
43
29
36
41
231.00
44
POL 205301
Wiktor Sebastiański
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
47
44
30
26
DSQ*
47
40
234.00
45
POL 192638
Aleksandra Zastawna
Yacht Klub Polski Gdynia
39
42
45
39
BFD*
44
34
243.00
46
POL 198207
Antoni Michalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
46
UFD*
37
28
BFD
40
UFD
247.00
47
POL 289471
Kajetan Linow
Klub Żeglarski MEWA
34
45
47
45
BFD*
41
45
257.00