22 - 24 lip 2019

Puchar Miasta Gdyni

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt J-ka Mł. Mł.
1 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1 2 2 5* 3 8.00 1
2 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 4 6* 5 1 1 11.00 2
3 POL POL 215688 Natalia Nadrzewia UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 3 1 4 3 6* 11.00 3 1
4 POL POL 197541 Klara Sobczak Olsztyński Klub Żeglarski 2 7 1 4 29* 14.00 4 2
5 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 7 5 3 8 18* 23.00 5
6 POL POL 214218 Natalia Burczynska Giżycka Grupa Regatowa 6 3 12 14* 4 25.00 6 3
7 POL POL 195031 Olga Hanslik Klub Wodny Fala Kalisz 18* 4 13 6 7 30.00 7
8 POL POL 1 Maria Majchrzycka Regatowy Klub Sportowy Lasery 12 21* 19 2 2 35.00 8
9 POL POL 180733 Iga Marcisz Starostwo Powiatowe w Lęborku 5 15 6 12 20* 38.00 9
10 POL POL 180752 Agnieszka Jankowiak POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 13 13 26* 10 8 44.00 10 4
11 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 24* 9 24 7 5 45.00 11 5
12 POL POL 207572 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 26* 11 9 11 16 47.00 12 6
13 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 9 10 10 25* 21 50.00 13 7
14 POL POL 197724 Julia Wróblewska Yacht Klub Stal Gdynia 23 12 8 28* 9 52.00 14 8
15 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 19 8 18 18 28* 63.00 15 9
16 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 16 18 20* 19 10 63.00 16 10
17 POL POL 210956 Karolina Skwarek Nauticus Yacht Club Olsztyn 11 17 21* 16 19 63.00 17 11
18 POL POL 205180 Aleksandra Mac Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 21* 20 15 13 17 65.00 18
19 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 8 UFD* 23 21 15 67.00 19
20 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz Starostwo Powiatowe w Lęborku 22* 22 17 17 13 69.00 20 12
21 POL POL 196864 Sara Wiśniewska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15 19 30* 26 11 71.00 21 13
22 POL POL 204205 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 14 UFD* 14 20 24 72.00 22 14
23 POL POL 215171 Adelina Wietki Yacht Klub Polski Kraków 10 UFD* 22 15 26 73.00 23 15
24 POL POL 206823 Zofia Prądzyńska Olsztyński Klub Żeglarski 32 UFD* 11 24 12 79.00 24 16
25 POL POL 182524 Weronika Maciejczuk Sławski Klub Żeglarski 34* 26 32 9 14 81.00 25 17
26 POL POL 198209 Oliwia Dróżyńska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 30 14 16 22 31* 82.00 26
27 POL POL 168053 Hanna Burdziej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 20 UFD* 7 DNC 25 88.00 27
28 POL POL 192860 Aleksandra Mańkowska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17 25 27* 23 23 88.00 28 18
29 POL POL 210564 Zuzanna Reszka Sławski Klub Żeglarski 29 16 25 31 33* 101.00 29 19
30 POL POL 188349 Teresa Masztalerz GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25 23 29 32* 32 109.00 30 20
31 POL POL 166297 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 33 24 28 27 34* 112.00 31 21
32 POL POL 201740 Julia Kozubowicz Starostwo Powiatowe w Lęborku 27 UFD* 31 33 22 113.00 32
33 POL POL 197723 Danuta Wilska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 28 27 33* 29 30 114.00 33
34 POL POL 188822 Sarah Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 31 28 34* 30 27 116.00 34 22
35 POL POL 186220 Róża Stolarska Uczniowski Klub Sportowy „FIR” RET* 29 35 34 35 133.00 35 23
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt Jr Mł. Mł.
1 POL POL 203179 Filip Kapała Sławski Klub Żeglarski 1 2 12* 4 7 14.00 1
2 POL POL 168402 Filip Olszewski K.S Spójnia - Warszawa 5 3 3 DSQ* 3 14.00 2 1
3 POL POL 203349 Maciej Panaś Olsztyński Klub Żeglarski 2 1 16* 14 1 18.00 3
4 POL POL 209834 Leon Gniadek KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 6 5 10 3 12* 24.00 4
5 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 21 24* 4 2 2 29.00 5
6 POL POL 213549 Miłosz Michalak Yacht Klub Stal Gdynia 9 17 1 23* 4 31.00 6 2
7 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 BFD* 2 16 10 32.00 7 3
8 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 14 UFD* 5 18 40.00 8
9 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 58* 7 17 8 46.00 9 4
10 POL POL 203271 Paweł Trella Sławski Klub Żeglarski 7 8 UFD* 24 9 48.00 10
11 POL POL 189964 Adam Słodownik K.S Spójnia - Warszawa 17 6 14 28* 14 51.00 11
12 POL POL 197949 Igor Haufa Regatowy Klub Sportowy Lasery 20 4 6 26* 22 52.00
13 POL POL 208153 Krzysztof Olejnik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 27* 20 15 7 11 53.00 12 5
14 POL POL 214119 Maciej Lickendorf Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 10 9 19 21* 17 55.00 13
15 POL POL 191839 Kamil Lenczowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 26 18 11 9 49* 64.00 14 6
16 POL POL 205216 Mateusz Narloch Sławski Klub Żeglarski 12 11 UFD* 25 21 69.00 15 7
17 POL POL 210005 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 12 37* 29 5 70.00 16
18 POL POL 167806 Teodor Kasprzyk POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 23 23 17 8 58* 71.00 17 8
19 POL POL 203177 Antoni Pasich UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 11 21 31* 12 27 71.00 18
20 POL POL 186831 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 13 7 32* 32 23 75.00 19 9
21 POL POL 211218 Paweł Piankowski Yacht Klub Stal Gdynia 25 37* 18 13 19 75.00 20 10
22 POL POL 206290 Piotr Flieger Sławski Klub Żeglarski 19 27 8 64* 25 79.00 21 11
23 POL POL 208738 Marek Szczepankowski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 8 16 UFD* 27 30 81.00 22 12
24 POL POL 160402 Kacper Dybiec K.S Spójnia - Warszawa 37 47* 33 11 6 87.00 23 13
25 POL POL 201122 Maciej Cymerman UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 31* 28 22 6 31 87.00 24 14
26 POL POL 197725 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 29 62* 20 10 29 88.00 25
27 POL POL 160730 Michał Grzesiek POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 22 48* 24 22 20 88.00 26 15
28 POL POL 210103 Karol Eriksson Sławski Klub Żeglarski 18 22 DSQ* 38 15 93.00 27
29 POL POL 206823 Gustaw Kwiek K.S Spójnia - Warszawa 41 44* 40 1 16 98.00 28 16
30 POL POL 170199 Wiktor Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 43* 19 25 31 26 101.00 29 17
31 POL POL 194897 Mateusz Balicki Olsztyński Klub Żeglarski 35* 30 28 19 32 109.00 30
32 POL POL 212046 Marcel Bisewski Yacht Klub Stal Gdynia 50 10 9 46 51* 115.00 31 18
33 LTU LTU 198564 Jonas Drasutavicius 30 25 23 48* 39 117.00 32 19
34 POL POL 197815 Piotr Hofman Klub Wodny Fala Kalisz 28 45 34 53* 13 120.00
35 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 33 15 47 55* 28 123.00 33 20
36 POL POL 210287 Michał Tokarczyk Klub Wodny Fala Kalisz 44 40 5 59* 35 124.00 34
37 POL POL 196962 Tymon Gajdziński Sławski Klub Żeglarski 16 13 43 58 60* 130.00 35 21
38 LTU LTU 204848 Giedrius Talijunas 49* 32 41 15 42 130.00 36
39 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski Klub Wodny Fala Kalisz 40 41 13 37 43* 131.00
40 LTU LTU 207815 Arnas Vaišnys FUNDACJA HARCERSTWA CENTRUM WYCHOWANIA M 42 35 35 20 63* 132.00 37
41 POL POL 208169 Marcin Pietrzak POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 32 36 21 43 47* 132.00 38
42 POL POL 178466 Tytus Czajkowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 39 46* 26 35 38 138.00 39
43 POL POL 200984 Gracjan Niczyj Sławski Klub Żeglarski 60* 31 30 45 33 139.00 40 22
44 POL POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 34 34 39 50* 44 151.00 41 23
45 POL POL 195304 Illya Zaradny ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 55 26 56* 18 53 152.00 42
46 POL POL 166279 Robert Berliński Yacht Klub Stal Gdynia 15 43 65* 42 57 157.00 43
47 POL POL 180716 Szymon Janiak Sławski Klub Żeglarski 67* 42 42 36 37 157.00 44 24
48 POL POL 192638 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 56 57* 48 34 24 162.00 45 25
49 POL POL 195571 Szymon Małachowski Sławski Klub Żeglarski 45 29 52* 49 45 168.00 46 26
50 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 36 49 66* 30 55 170.00 47 27
51 POL POL 186235 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 38 52 51 33 59* 174.00 48 28
52 POL POL 150262 Konstantyn Podwojski Klub Wodny Fala Kalisz 69* 55 29 40 54 178.00 49 29
53 POL POL 193510 Aleksander Kosowski Yacht Klub Stal Gdynia 48 60* 38 51 41 178.00 50 30
54 POL POL 184168 Maksymilian Kabat OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 61 64* 44 44 36 185.00 51 31
55 POL POL 166479 Tymoteusz Mika KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 53 39 49 60* 46 187.00 52 32
56 POL POL 198208 Tomasz Gajda UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 51 33 57* 57 48 189.00 53 33
57 POL POL 206283 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 47 50 27 DNC* 72 196.00 54
58 POL POL 173379 Kacper Walęga K.S Spójnia - Warszawa DNC* 38 UFD 47 40 200.00 55 34
59 POL POL 173836 Kacper Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 54 61 36 52 62* 203.00 56 35
60 POL POL 194911 Krzysztof Szczodrowski OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 65* 65 50 41 52 208.00 57 36
61 POL POL 178341 Wojciech Juszczak Sławski Klub Żeglarski 64* 59 46 56 50 211.00 58 37
62 POL POL 1644 Oliwier Rubinkowski Klub Wodny Fala Kalisz 63* 53 45 54 61 213.00 59
63 POL POL 1825 Hubert Baranowski Sławski Klub Żeglarski 59 66* 54 39 65 217.00 60
64 POL POL 178293 Jakub Miszczak K.S Spójnia - Warszawa 57 67* 60 67 34 218.00 61
65 POL POL 207349 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 52 56 58 68* 64 230.00 62 38
66 POL POL 210847 Jakub Rzeszotek POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 46 51 61 DSQ* 73 231.00 63 39
67 POL POL 205219 Jan Styś Klub Wodny Fala Kalisz 62 63 55 71* 56 236.00 64 40
68 POL POL 155035 Andrzej Pochopień KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 58 70* 59 61 68 246.00 65 41
69 POL POL 174566 Konrad Ciernia KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 68 54 63 63 71* 248.00 66 42
70 POL POL 193512 Szymon Szymanowicz Sławski Klub Żeglarski 70 72* 53 66 66 255.00 67 43
71 POL POL 182211 Jerzy Galeza JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 73* 68 64 62 67 261.00 68 44
72 POL POL 210946 Mateusz Hrymajło Centrum Żeglarskie Szczecin 66 69 62 69 70* 266.00 69 45
73 POL POL 160732 Mateusz Śledzik Klub Wodny Fala Kalisz 72 73 DNC* 65 69 279.00 70 46
74 POL POL 191845 Jan Folaron-Pamuła KST "Elektryk" Grudziądz 71 71 67 70 74* 279.00 71 47
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt J-ka J-ka Mł.
1 POL POL 214216 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 1 1 1 1 3* 4.00 1
2 POL POL 207099 Magda Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2 2 3 12* 4 11.00 2
3 POL POL 213849 Katarzyna Harc Starostwo Powiatowe w Lęborku 3 4 2 7* 5 14.00
4 POL POL 212962 Marcelina Korszon Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 9 3 5 22* 1 18.00 3
5 POL POL 213144 Laura Szulc Olsztyński Klub Żeglarski 5 7 8* 4 7 23.00 4 1
6 POL POL 210221 Kinga Brzóska Sławski Klub Żeglarski 10 15* 4 8 2 24.00 5
7 POL POL 185782 Julia Szymczak POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 8 10* 10 3 9 30.00 6 2
8 POL POL 207098 Paulina Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 4 6 6 20* 14 30.00 7
9 ESP ESP 205297 Natalia Kuczys Sławski Klub Żeglarski 12 18* 13 5 10 40.00 8
10 POL POL 218847 Dominika Raszka POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 11 13 17 2 20* 43.00 9 3
11 POL POL 194967 Hanna Dmochowska Sławski Klub Żeglarski 15 12 22* 9 8 44.00 10 4
12 POL POL 195574 Anna Michalska Sławski Klub Żeglarski 13 9 9 16* 16 47.00
13 POL POL 196348 Oliwia Laskowska Olsztyński Klub Żeglarski UFD* 5 16 6 21 48.00 11
14 POL POL 195786 Natalia Jabłońska Sławski Klub Żeglarski 7 11 18 13 19* 49.00 12
15 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska Klub Żeglarski TEST 14 17 7 23* 11 49.00 13 5
16 POL POL 205646 Julia Tomaszewska ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6 8 15 24 25* 53.00
17 POL POL 212589 Amelia Buska POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 16 16 11 11 24* 54.00 14 6
18 POL POL 195782 Hanna Koczar Starostwo Powiatowe w Lęborku 19 22* 12 10 17 58.00 15 7
19 POL POL 207348 Weronika Folmer 20* 14 14 18 13 59.00
20 POL POL 214348 Zuzanna Widomska Starostwo Powiatowe w Lęborku 21 21 19 DNC* 6 67.00 16 8
21 POL POL 191836 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 22 24* 21 14 12 69.00 17 9
22 POL POL 212958 Natalia Borusińska UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 17 19 23* 19 18 73.00 18
23 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska Sławski Klub Żeglarski 18 20 20 17 22* 75.00 19
24 LTU LTU 210488 Leja Savickaite UFD* 23 24 15 15 77.00 20
25 POL POL 11 Nikola Krzosek Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” UFD* RET DNC 21 23 96.00 21 10
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt Jr Jr Mł.
1 POL POL 211107 Mikołaj Silny Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 1 2 1 6* 4 8.00 1
2 POL POL 210947 Łukasz Machowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2 1 3 4* 2 8.00 2
3 POL POL 213355 Przemysław Machowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 4 8* 5 1 5 15.00 3 1
4 POL POL 212649 Filip Miłoszewski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 3 13* 2 3 10 18.00 4 2
5 POL POL 202449 Igor Kuczys Sławski Klub Żeglarski 5 6 7 18* 1 19.00 5 3
6 POL POL 194897 Mateusz Grzempa Olsztyński Klub Żeglarski 21* 3 10 2 6 21.00 6
7 POL POL 212588 Filip Rajchert POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 10* 4 9 8 3 24.00 7 4
8 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 9 5 4 24* 8 26.00 8 5
9 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 13* 9 6 9 9 33.00 9
10 POL POL 180752 Kacper Jaskuła POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 7 18* 8 12 7 34.00 10 6
11 CYP CYP 194779 Juliusz Hebel Giżycka Grupa Regatowa 8 7 14* 14 11 40.00 11 7
12 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft Sławski Klub Żeglarski 14 10 32* 5 13 42.00 12 8
13 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 23* 12 11 7 16 46.00 13 9
14 POL POL 196964 Hubert Lipiński GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6 16 12 36* 28 62.00 14
15 POL POL 196898 Kacper Żywiczka Olsztyński Klub Żeglarski 15 21 35* 15 17 68.00 15 10
16 POL POL 215528 Wiktor Robaczewski Stowarzyszenie Port Mechelinki 29* 28 20 11 12 71.00 16 11
17 POL POL 190829 Tomasz Procek Klub Wodny Fala Kalisz 18 53* 18 13 22 71.00 17 12
18 RUS RUS 202281 Mark Lisovitckii Giżycka Grupa Regatowa 11 31* 26 16 23 76.00 18
19 POL POL 180724 Hubert Roszyk Regatowy Klub Sportowy Lasery 32 11 17 19 44* 79.00 19 13
20 CAN CAN 212631 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 26 20 19 38* 15 80.00 20 14
21 EST EST 206438 Dominik Śliwiński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 28 15 24 30* 14 81.00 21 15
22 POL POL 7 Kacper Fabian POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 16 34* 27 22 21 86.00 22
23 POL POL 20 Maurycy Robakowski Regatowy Klub Sportowy Lasery 25 26 28 20 45* 99.00 23
24 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 12 36 25 28 47* 101.00 24 16
25 POL POL 188824 David Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 17 32 22 35* 34 105.00 25 17
26 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 36 14 UFD* 29 27 106.00 26
27 POL POL 213309 Michał Paciorek K.S Spójnia - Warszawa 27 54* 23 33 24 107.00 27 18
28 POL POL 204763 Przemysław Okoński Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 20 27 29 34* 32 108.00 28 19
29 POL POL 191842 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 22 45 13 51* 29 109.00 29 20
30 POL POL 191882 Rafał Szubert POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 33 24 34 44* 19 110.00 30
31 EST EST 206437 Miłosz Jerzy Gabryszewski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 50* 40 15 39 18 112.00 31 21
32 LTU LTU 198953 Arunas Daracius 35 39* 16 37 25 113.00 32 22
33 POL POL 190544 Alan Kocięda Sławski Klub Żeglarski 19 23 36 42 46* 120.00 33 23
34 POL POL 195867 Karol Głąbik Klub Wodny Fala Kalisz 37 29 41* 25 33 124.00 34 24
35 POL POL 201940 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 34 22 31 40 42* 127.00 35
36 POL POL 215004 Antoni Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 31 19 45* 43 35 128.00 36 25
37 LTU LTU 198569 Gediminas Cirtautas 38 25 21 45 60* 129.00 37 26
38 POL POL 195317 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNC* 37 30 23 41 131.00 38 27
39 POL POL 176745 Dominik Popielarz GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 49* 42 33 32 26 133.00 39 28
40 POL POL 186236 Stefan Marciniak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 40 49* 43 21 30 134.00 40 29
41 POL POL 192638 Paweł Gerłachowski Yacht Klub Stal Gdynia 46 47* 38 17 40 141.00 41 30
42 POL POL 203114 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 57* 48 52 26 20 146.00 42 31
43 POL POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 48* 35 42 31 38 146.00 43
44 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn DSQ* 17 UFD 10 DNC 155.00 44 32
45 POL POL 201833 Fabian Chodak Sławski Klub Żeglarski 43 56 UFD* 27 36 162.00 45
46 POL POL 18622 Voodymyr Kravchenko Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 44 30 37 52* 51 162.00 46 33
47 POL POL 213292 Szymon Oleksiuk K.S Spójnia - Warszawa 24 38 44 DNC* DNC 170.00 47 34
48 POL POL 195312 Stanisław Podwojski Klub Wodny Fala Kalisz 39 43 40 53* 49 171.00 48
49 POL POL 206497 Maciej Małachowski Sławski Klub Żeglarski 51 46 46 DSQ* 31 174.00 49 35
50 POL POL 208653 Stanisław Janowicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 42 55* 47 49 39 177.00 50 36
51 POL POL 193512 Gabriel Małecki Centrum Żeglarskie Szczecin 41 44 48 46 56* 179.00 51 37
52 POL POL 191834 Dominik Konieczny POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 47 33 49 55* 52 181.00 52 38
53 POL POL 212721 Maciej Giermala POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 54 41 39 48 55* 182.00 53 39
54 POL POL 212202 Kajetan Glinicki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 30 52 DNC* 54 53 189.00 54
55 POL POL 186233 Bohdan Kravchenko 53 51 50 56* 37 191.00 55
56 POL POL 192680 Łukasz Czerwiec UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 52 62* 51 47 43 193.00
57 LTU LTU 201111 Ignas Misevičius 45 58* 54 50 50 199.00 56 40
58 POL POL 170891 Jakub Chodak Sławski Klub Żeglarski 60 61* 57 41 48 206.00 57 41
59 POL POL 190828 Mikołaj Warot JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 56 50 53 61* 61 220.00 58 42
60 POL POL 20183 Franciszek Kotlarek Uczniowski Klub Sportowy „FIR” DNC* 57 55 58 54 224.00 59 43
61 POL POL 183368 Mikołaj Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 55 63* 59 57 59 230.00 60 44
62 POL POL 198206 Kacper Radzikowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 59* 59 56 59 57 231.00 61
63 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski Klub Wodny Fala Kalisz 58 60* 58 60 58 234.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Mł. Jr
1 POL POL 214117 Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 3 2 1 7* 1 3 10.00 1
2 POL POL 212506 Piotr Ostrowski Yacht Klub Polski Warszawa 5 4 8* 1 3 4 17.00 2 1
3 POL POL 9 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 1 6 2 3 DNC* 8 20.00
4 POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 7* 1 3 6 4 6 20.00 3 2
5 POL POL 131111 Konstanty Sawicki 4 3 12* 5 9 2 23.00 4 3
6 POR POR 211173 Andre Granadeiro 2 7 6 8 2 13* 25.00 5 4
7 POL POL 213500 Kacper Stanisławski Yacht Klub Stal Gdynia 9* 9 4 4 8 1 26.00 6 5
8 POL POL 214702 Kacper Mazurek Sławski Klub Żeglarski 6 10* 7 2 7 10 32.00 7
9 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 8 8 9 11* 6 9 40.00 8 6
10 POL POL 215784 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13 BFD* 5 12 5 11 46.00 9 7
11 POL POL 11 Marcel Gluchowski Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 10 5 10 9 14 15* 48.00 10
12 POL POL 209552 Sebastian Mazurek 11 18* 11 10 12 7 51.00 11
13 POL POL 166705 Bartłomiej Mierzwa Starostwo Powiatowe w Lęborku 17* 12 14 16 10 5 57.00 12 8
14 POL POL 210946 Kacper Ludwiński Centrum Żeglarskie Szczecin 14 16* 13 13 15 16 71.00 13 9
15 POL POL 207579 Aleksander Unruh ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 15 11 17 22* 18 12 73.00 14 10
16 POL POL 211814 Wojciech Kotowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 19 21* 21 15 11 14 80.00 15
17 POL POL 209431 Tymoteusz Walicki Sławski Klub Żeglarski 23* 13 16 14 19 18 80.00 16 11
18 POL POL 210945 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 12 17 19 17 17 20* 82.00 17 12
19 POL POL 202440 Piotr Jóźwiak POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 18 15 20* 18 13 19 83.00 18 13
20 POL POL 210088 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 22* 18 19 16 21 90.00 19
21 POL POL 212647 Maciej Bardan Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 22* 19 15 21 20 17 92.00
22 POL POL 7667 Tomasz Dąbrowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 21 14 22 23* 21 23 101.00 20 14
23 POL POL 213508 Paweł Ortmann Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 20 20 23* 20 22 22 104.00 21 15
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 6 wyścigach