Puchar Miasta Gdyni

17 - 19 lip 2017

Gdynia, Polska

Wyniki regat
420
Laser 4.7 - Kobiety
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 207350 Magdalena Daniszewska Giżycka Grupa Regatowa 1 1 1 1 3* 2 6.00
2 POL 206823 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2* 2 2 2 1 1 8.00
3 POL 180742 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 3 4 3 5 4 6* 19.00
4 POL 200984 Dominika Keska UKŻ "Wiking" Toruń 7* 5 4 3 2 7 21.00
5 POL Laura Szulc CHKŻ Chojnice 5 6 7 4 5 8* 27.00
6 POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 4 3 8 12 6 16* 33.00
7 POL 203177 Natalia Majewska Stowarzyszenie Port Mechelinki 16* 8 10 10 8 3 39.00
8 POL 198206 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 9 7 5 15* 13 12 46.00
9 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 13 11 12 14* 7 5 48.00
10 POL 178293 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 11 9 6 13 14* 10 49.00
11 POL 182529 Nikola Materny UKS Zalew Kielce 12 16* 11 8 12 9 52.00
12 POL 182527 Katarzyna Król SEJK "Pogoń" Szczecin 10 10 14 6 16* 13 53.00
13 POL 20098 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 8 12 9 11 15 19* 55.00
14 POL 134457 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 17* 13 17 16 10 4 60.00
15 POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 14 18 DNC* 9 9 11 61.00
16 POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 18* 14 15 7 11 17 64.00
17 POL 195782 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 19* 19 13 17 17 14 80.00
18 POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 20 20 16 18 19 23* 93.00
19 POL 188550 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 21 15 DNC* 21 22 15 94.00
20 POL 185443 Julia Kowalczyk UKŻ Ostróda DNC* 17 DNC 19 21 18 105.00
21 POL 191838 Zuzanna Bącela KS ENERGETYK Jaworzno DNC* DNC DNC 20 18 24 122.00
22 POL 178292 Alicja Panasiewicz AZS Poznań DNC* DNC DNC 22 20 20 122.00
23 POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 Białystok 6 DNC* DNC DNC DNC DNC 126.00
24 POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 15 DNC* DNC DNC DNC DNC 135.00
25 POL 14 Katarzyna Miłoś UKŻ Ostróda DNC* DNC DNC DNF 23 22 135.00
26 POL 84168 Karolina Daśko UKŻ Ostróda DNC* DNC DNC DNF UFD 21 141.00
27 POL 186837 Majka Brzezińska UKŻ Ostróda DNC* DNC DNC 23 DNC DNC 143.00
28 POL 18683 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 150.00
28 POL 192833 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 150.00
Laser 4.7 - Mężczyźni
Laser Radial
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.