Puchar Miasta Gdyni

17 - 19 lip 2017 Gdynia, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL 204911
Marek Rospond
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
3
1
4
3
2
DSQ*
13.00
2
POL 173542
Kacper Fabian
SEJK "Pogoń" Szczecin
1
8
1
9
3
DSQ*
22.00
3
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
9
5
7
1
1
RET*
23.00
4
POL 183484
Mikołaj Grzybowski
UKS FIR Warszawa
6
3
6
4
14
17*
33.00
5
POL 208652
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
4
6
14
5
6
25*
35.00
6
POL 169707
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
8
4
8
10
9
29*
39.00
7
POL 177097
Roch Osińscy
MKŻ Arka Gdynia
13
2
9
11
16*
5
40.00
8
POL 168053
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
25*
7
5
18
5
7
42.00
9
POL 180767
Rafał Szubert
AZS Poznań
18
UFD*
10
12
7
1
48.00
10
POL 196898
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
10
18
19
27*
4
10
61.00
11
POL 188824
David Goetz
AZS Poznań
20
24*
12
14
13
6
65.00
12
POL 197722
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
20*
13
13
15
18
66.00
13
POL 208421
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
22
10
11
35*
10
13
66.00
14
POL 197723
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
14
11
2
30*
29
11
67.00
15
POL 204763
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
12
13
20
20
30*
3
68.00
16
POL 190544
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
11
29*
26
17
12
4
70.00
17
POL 186229
Patryk Karczewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
15
12
3
6
DNC*
35
71.00
18
POL 182212
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
17
17
31
2
35*
15
82.00
19
POL 160419
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
16
14
15
32
33*
14
91.00
20
POL 189084
Hubert Roszyk
AZS Poznań
30
19
37*
24
17
9
99.00
21
POL 209471
Gerard Polaczyk
KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ
5
21
30
28
21
DNC*
105.00
22
POL 184592
Jakub Ławicki
MKŻ Arka Gdynia
24
15
16
44
8
DSQ*
107.00
23
POL 188234
Jakub Kazukiewicz
Giżycka Grupa Regatowa
19
23
22
23
25*
22
109.00
24
POL 191839
Jan Lipowski
KŻ "Horn" Kraków
28
UFD*
38
8
11
26
111.00
25
POL 155036
Miłosz Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
34*
26
27
16
20
23
112.00
26
POL 159432
Maksymilian Kalupa
AZS Poznań
27
16
21
26
23
28*
113.00
27
POL 209036
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
2
9
DSQ*
7
UFD
DSQ
114.00
28
POL 196964
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
21
25
17
37
41*
16
116.00
29
POL 150262
Stanisław Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
35
DNC*
18
22
36
12
123.00
30
POL 182208
Robert Szymanski
TS "Kuźnia" Rybnik
39*
31
25
34
32
2
124.00
31
POL 1644
Jan Okularczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
26
30
34
15
22
38*
127.00
32
POL 166237
Jędrzej Kąsinowski
AZS Poznań
29
27
DNC*
36
31
8
131.00
33
POL 207586
Tomasz Kowalski
TKŻ Toruń
31
35*
23
31
26
24
135.00
34
POL 186831
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
33
33
DNC*
25
28
21
140.00
35
POL 195307
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
32
34
29
21
37*
30
146.00
36
POL 165720
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
41*
28
32
38
19
31
148.00
37
POL 193512
Dominik Wałaszek
SEJK "Pogoń" Szczecin
36
32
28
41*
40
19
155.00
38
POL 190905
Antoni Borkowski
AZS Poznań
40
DNC*
36
29
34
20
159.00
39
POL 159482
Jedrzej Marciniak
AZS Poznań
23
22
24
DNC*
DNC
DNC
165.00
40
POL 186221
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
DNC*
DNC
DNC
19
24
32
171.00
41
POL 146587
Stanislaw Grocholewski
AZS Poznań
38
38
33
39
43*
27
175.00
42
POL 195308
Grzegorz Rusecki
KS ENERGETYK Jaworzno
43
DNC*
DNC
42
18
40
191.00
43
POL 11
Jan Pilarski
AZS Poznań
37
36
35
45*
44
39
191.00
44
POL 197949
Igor Haufa
AZS Poznań
DNF*
DNC
DNC
43
27
34
200.00
45
POL 198201
Krzysztof Mamcarz
KS ENERGETYK Jaworzno
42
DNC*
DNC
40
38
33
201.00
46
POL 180730
Dominik Konieczny
AZS Poznań
DNC*
DNC
DNC
33
39
36
204.00
47
POL 161648
Jakub Michałowski
KS "Baza" Mrągowo
DNC*
37
DNC
46
42
37
210.00