17 - 19 lip 2017

Puchar Miasta Gdyni

Gdynia, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 56088 Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
MOS SSW Iława
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2 2 1 2 2 5 12* 14.00
2 POL POL 5600 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
OKŻ Olsztyn 4 3 2 5 3 3 6* 20.00
3 POL POL 56146 Seweryn Wysokinski
Mateusz Jankowski
CSW "Opty" Ustka
MKS "Dwójka" Warszawa
1 1 4 13* 1 1 13 21.00
4 POL POL 54407 Mateusz Krasowski
Rafał Radecki
MKS "Dwójka" Warszawa 3 4 5* 1 4 4 5 21.00
5 POL POL 56008 Barbara Dzik
Hanna Dzik
YKP Gdynia 6 9* 6 3 9 2 4 30.00
6 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
UKS FIR Warszawa 8 7 8 4 5 15* 10 42.00
7 POL POL 55326 Tomasz Śledź
Jakub Ostrowski
SEJK "Pogoń" Szczecin 5 6 11 7 6 7 14* 42.00
8 POL POL 54179 Maciej Kawka
Sebastian Ignaczewski
UKS FIR Warszawa 14* 12 12 9 7 6 2 48.00
9 POL POL 55384 Michał Jagielski
Antoni Sapijaszko
UKS FIR Warszawa 11 8 7 10 13* 9 3 48.00
10 POL POL 55654 Zofia Korsak
Hanna Siwek
MKS "Dwójka" Warszawa 10 5 3 DSQ* 12 10 9 49.00
11 POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Jarząbek
UKS FIR Warszawa 12* 10 9 12 10 8 1 50.00
12 POL POL 55327 Marcel Misiaszek
Maksymilian Drobniewski
SEJK "Pogoń" Szczecin
YKP Gdynia
7 11 DNC* 6 8 11 7 50.00
13 POL POL 56147 Aleksandra Sonia Roszkowska
Nikola Kociubska
UKS FIR Warszawa
KS "Baza" Mrągowo
9 13 10 8 15* 12 8 60.00
14 POL POL 55805 Magdalena Jagiełło
Hanna Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa 13 DNC* 13 11 11 13 11 72.00
15 POL POL 53601 Bartosz Łowicki
Aleksandra Wąsikowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn DNC* DNC DNC DNC 14 14 15 94.00
16 POL POL 54606 Alicja Spruch
Marianna Kula
MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNC DNC 14 16 DNC DNC 98.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 207350 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 1 1 1 3* 2 6.00
2 POL POL 206823 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2* 2 2 2 1 1 8.00
3 POL POL 180742 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 3 4 3 5 4 6* 19.00
4 POL POL 200984 Dominika Keska UKŻ "Wiking" Toruń 7* 5 4 3 2 7 21.00
5 POL POL - Laura Szulc CHKŻ Chojnice 5 6 7 4 5 8* 27.00
6 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 4 3 8 12 6 16* 33.00
7 POL POL 203177 Natalia Majewska Stowarzyszenie Port Mechelinki 16* 8 10 10 8 3 39.00
8 POL POL 198206 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 9 7 5 15* 13 12 46.00
9 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 13 11 12 14* 7 5 48.00
10 POL POL 178293 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 11 9 6 13 14* 10 49.00
11 POL POL 182529 Nikola Materny UKS Zalew Kielce 12 16* 11 8 12 9 52.00
12 POL POL 182527 Katarzyna Król SEJK "Pogoń" Szczecin 10 10 14 6 16* 13 53.00
13 POL POL 20098 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 8 12 9 11 15 19* 55.00
14 POL POL 134457 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 17* 13 17 16 10 4 60.00
15 POL POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 14 18 DNC* 9 9 11 61.00
16 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 18* 14 15 7 11 17 64.00
17 POL POL 195782 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 19* 19 13 17 17 14 80.00
18 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 20 20 16 18 19 23* 93.00
19 POL POL 188550 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 21 15 DNC* 21 22 15 94.00
20 POL POL 185443 Julia Kowalczyk UKŻ Ostróda DNC* 17 DNC 19 21 18 105.00
21 POL POL 191838 Zuzanna Bącela KS ENERGETYK Jaworzno DNC* DNC DNC 20 18 24 122.00
22 POL POL 178292 Alicja Panasiewicz AZS Poznań DNC* DNC DNC 22 20 20 122.00
23 POL POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 Białystok 6 DNC* DNC DNC DNC DNC 126.00
24 POL POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 15 DNC* DNC DNC DNC DNC 135.00
25 POL POL 14 Katarzyna Miłoś UKŻ Ostróda DNC* DNC DNC DNF 23 22 135.00
26 POL POL 84168 Karolina Daśko UKŻ Ostróda DNC* DNC DNC DNF UFD 21 141.00
27 POL POL 186837 Majka Brzezińska UKŻ Ostróda DNC* DNC DNC 23 DNC DNC 143.00
28 POL POL 18683 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 150.00
28 POL POL 192833 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 150.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 204911 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 3 1 4 3 2 DSQ* 13.00
2 POL POL 173542 Kacper Fabian SEJK "Pogoń" Szczecin 1 8 1 9 3 DSQ* 22.00
3 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9 5 7 1 1 RET* 23.00
4 POL POL 183484 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 6 3 6 4 14 17* 33.00
5 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 4 6 14 5 6 25* 35.00
6 POL POL 169707 Kacper Jaskuła AZS Poznań 8 4 8 10 9 29* 39.00
7 POL POL 177097 Roch Osińscy MKŻ Arka Gdynia 13 2 9 11 16* 5 40.00
8 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 25* 7 5 18 5 7 42.00
9 POL POL 180767 Rafał Szubert AZS Poznań 18 UFD* 10 12 7 1 48.00
10 POL POL 196898 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 10 18 19 27* 4 10 61.00
11 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 20 24* 12 14 13 6 65.00
12 POL POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 7 20* 13 13 15 18 66.00
13 POL POL 208421 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 22 10 11 35* 10 13 66.00
14 POL POL 197723 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 14 11 2 30* 29 11 67.00
15 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 12 13 20 20 30* 3 68.00
16 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 11 29* 26 17 12 4 70.00
17 POL POL 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 15 12 3 6 DNC* 35 71.00
18 POL POL 182212 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 17 17 31 2 35* 15 82.00
19 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 16 14 15 32 33* 14 91.00
20 POL POL 189084 Hubert Roszyk AZS Poznań 30 19 37* 24 17 9 99.00
21 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 5 21 30 28 21 DNC* 105.00
22 POL POL 184592 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 24 15 16 44 8 DSQ* 107.00
23 POL POL 188234 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 19 23 22 23 25* 22 109.00
24 POL POL 191839 Jan Lipowski KŻ "Horn" Kraków 28 UFD* 38 8 11 26 111.00
25 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 34* 26 27 16 20 23 112.00
26 POL POL 159432 Maksymilian Kalupa AZS Poznań 27 16 21 26 23 28* 113.00
27 POL POL 209036 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2 9 DSQ* 7 UFD DSQ 114.00
28 POL POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 21 25 17 37 41* 16 116.00
29 POL POL 150262 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 35 DNC* 18 22 36 12 123.00
30 POL POL 182208 Robert Szymanski TS "Kuźnia" Rybnik 39* 31 25 34 32 2 124.00
31 POL POL 1644 Jan Okularczyk KW LOK "Garland" Gliwice 26 30 34 15 22 38* 127.00
32 POL POL 166237 Jędrzej Kąsinowski AZS Poznań 29 27 DNC* 36 31 8 131.00
33 POL POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 31 35* 23 31 26 24 135.00
34 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 33 33 DNC* 25 28 21 140.00
35 POL POL 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 32 34 29 21 37* 30 146.00
36 POL POL 165720 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 41* 28 32 38 19 31 148.00
37 POL POL 193512 Dominik Wałaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 36 32 28 41* 40 19 155.00
38 POL POL 190905 Antoni Borkowski AZS Poznań 40 DNC* 36 29 34 20 159.00
39 POL POL 159482 Jedrzej Marciniak AZS Poznań 23 22 24 DNC* DNC DNC 165.00
40 POL POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE DNC* DNC DNC 19 24 32 171.00
41 POL POL 146587 Stanislaw Grocholewski AZS Poznań 38 38 33 39 43* 27 175.00
42 POL POL 195308 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 43 DNC* DNC 42 18 40 191.00
43 POL POL 11 Jan Pilarski AZS Poznań 37 36 35 45* 44 39 191.00
44 POL POL 197949 Igor Haufa AZS Poznań DNF* DNC DNC 43 27 34 200.00
45 POL POL 198201 Krzysztof Mamcarz KS ENERGETYK Jaworzno 42 DNC* DNC 40 38 33 201.00
46 POL POL 180730 Dominik Konieczny AZS Poznań DNC* DNC DNC 33 39 36 204.00
47 POL POL 161648 Jakub Michałowski KS "Baza" Mrągowo DNC* 37 DNC 46 42 37 210.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 1 1 1 DNC* 1 5.00
2 POL POL 200986 Jakub Marciniak AZS Poznań 5* 2 3 2 5 2 14.00
3 POL POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2 4 6 3 2 DSQ* 17.00
4 POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 3 3 DNC* 6 1 13 26.00
5 POL POL 207099 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 8 15* 4 10 3 4 29.00
6 POL POL 200987 Michał Maciaszczyk SEJK "Pogoń" Szczecin 12 5 5 4 36* 6 32.00
7 POL POL 193442 Konrad Berezowski RKS "Lasery" Zegrze 7 9 2 5 10 15* 33.00
8 POL POL 11 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 4 6 7 11 12 18* 40.00
9 POL POL 201122 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów 16 11 11 31* 4 9 51.00
10 POL POL 210946 Mateusz Szymczak SEJK "Pogoń" Szczecin 19* 17 15 7 8 5 52.00
11 POL POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 10 8 13 34* 12 56.00
12 POL POL 191834 Piotr Jóźwiak AZS Poznań 15 12 24* 15 14 7 63.00
13 POL POL 195782 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 9 8 31 32* 7 14 69.00
14 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok 10 7 9 14 31 32* 71.00
15 POL POL 195574 Anna Michalska AZS Poznań 18 13 17 25* 9 25 82.00
16 POL POL 198209 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 24 33* 19 23 18 3 87.00
17 POL POL 176641 Szymon Pawlik SEJK "Pogoń" Szczecin 29 45* 20 16 15 11 91.00
18 POL POL 17 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 20 24 10 9 38* 31 94.00
19 POL POL 209834 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 17 18 26 26 28* 8 95.00
20 POL POL 193512 Aleksander Pikuła SEJK "Pogoń" Szczecin 11 14 14 12 46 49* 97.00
21 POL POL 1 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice 6 16 37 8 33 46* 100.00
22 POL POL 186235 Aleksanader Unruh AZS Poznań 14 26 18 18 51* 24 100.00
23 EST EST 18476 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia DNC* 20 21 20 20 19 100.00
24 POL POL 166964 Oskar Sawicki CHKŻ Chojnice 25 19 23 17 32* 21 105.00
25 POL POL 203178 Anna Aleksandra Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 32* 31 32 21 13 10 107.00
26 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 30 37* 13 27 22 23 115.00
27 POL POL 201940 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 27 30 12 56* 29 20 118.00
28 POL POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 26 38* 27 34 17 16 120.00
29 POL POL 186834 Jędrzej Bering SEJK "Pogoń" Szczecin 21 36 16 22 27 40* 122.00
30 GBR GBR 206943 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 49* 28 30 29 11 33 131.00
31 POL POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 38 23 39 46* 16 27 143.00
32 POL POL 19184 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 25 22 37 25 39* 143.00
33 POL POL 95304 Julia Tomaszewska AZS Poznań 28 34 36 24 53* 22 144.00
34 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 36 44* 41 35 19 17 148.00
35 POL POL 195307 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 50* 46 40 33 6 26 151.00
36 POL POL 195317 Tomasz Misiak AZS Poznań 33 35 DNC* 19 50 28 165.00
37 POL POL 186228 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 31 22 34 44* 44 38 169.00
38 POL POL 16443 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 35 39 35 28 42* 35 172.00
39 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 46 29 29 49* 30 45 179.00
40 POL POL 8 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 39 27 28 39 49* 47 180.00
41 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 42 32 33 47* 45 29 181.00
42 POL POL 197719 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 37 40 42* 40 35 34 186.00
43 POL POL 160406 Patryk Żeberski AZS Poznań 23 21 25 DNC* DNC DNC 189.00
44 POL POL 206817 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 40 50* 45 42 37 30 194.00
45 POL POL 169707 Stanisław Cwojdziński AZS Poznań 47 41 38 48* 24 48 198.00
46 POL POL 164980 Maurycy Robakowski AZS Poznań 43 47 DNC* 30 21 RET 201.00
47 POL POL 190828 Maksymilian Jezierski AZS Poznań 22 DNC* DNC 53 43 36 214.00
48 POL POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 44 48 44 36 52* 43 215.00
49 POL POL 210943 Daniel Smoliński SEJK "Pogoń" Szczecin 45 51 DNC* 38 41 41 216.00
50 POL POL 207586 Małgorzata Weber TKŻ Toruń 52 RET* 48 41 40 37 218.00
51 POL POL 29 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 41 DNF* 49 43 47 44 224.00
52 POL POL 178298 Kamil Kalitowski UKS FIR Warszawa 48 43 46 45 54* 42 224.00
53 POL POL 168060 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń 53 DNC* DNC 51 23 54 241.00
54 POL POL 189350 Sebastian Wałaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 57 DNC* DNC 52 26 55 250.00
55 POL POL 189534 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk 54 42 47 55* 55 53 251.00
56 POL POL 186219 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 51 49 43 DSQ* 56 56 255.00
57 POL POL 189349 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 56 DNC* DNC 50 39 52 257.00
58 POL POL 36 Klaudiusz Wieczorkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 55 DNF* DNC 54 48 50 267.00
59 POL POL 204311 Maciej Berkau AZS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC 51 291.00
420 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach