5 - 6 paź 2019

Puchar Mazowsza

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 8 Lukasz Lesinski YK STAL GDYNIA 1 1 2 1 3* 2 7.00
2 POL POL 73 Andrzej Romanowski AZS Poznań 3 7* 1 2 1 5 12.00
3 POL POL 1 Bartosz Szydłowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2 8* 5 4 2 4 17.00
4 POL POL 14 Piotr Mazur K.S. Spojnia - Warszawa 5 4 3 3 4 DNF* 19.00
5 POL POL 38 Juliusz Reichelt ŻLKS Poznań 6* 2 6 5 6 1 20.00
6 POL POL 21 JACEK BIŃKOWSKI KS Spójnia Warszawa 8* 5 7 8 8 3 31.00
7 POL POL 25 MAREK KUBAT SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 11* 4 6 9 10 33.00
8 POL POL 283 blazej wyszkowski Brak 11 3 DNF* 9 5 11 39.00
9 POL POL 60 Roman Jabczanik Bractwo Żeglarskie Czaplinek 10 9 8 12* 7 7 41.00
10 POL POL 27 Piotr Rosiński AZS Poznań 9 6 9 10 11* 9 43.00
11 POL POL 15 Lucjan Bladowski Yaht Club Rewa 7 12* 12 11 10 6 46.00
12 POL POL 31 Maciek Rozkrut MKS "Dwójka" Warszawa 12 10 10 7 13* 8 47.00
13 POL POL - Robert Gabrysiak PSRKF 13 14* 11 13 12 13 62.00
14 POL POL 43 Beniamin Kobierski LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 14* 13 13 14 14 12 66.00
15 POL POL 87 Paweł Zamelski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 15 15 14 15 15 DNF* 74.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 1 2* 2 1 2 2 8.00
2 POL POL 207972 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 4* 4 1 2 1 1 9.00
3 POL POL 160402 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2 1 3 4* 3 4 13.00
4 POL POL 208169 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 3 3 4 3 DNF* DNF 19.00
5 POL POL 1 Zofia Wojcik AZS UW Warszawa 5 5 5 5 DNF* 3 23.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 4 DSQ* 1 1 2 1 9.00
2 POL POL 204763 Przemysław Okoński Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2 2 6* 3 1 2 10.00
3 POL POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 3 1 2 2 3 5* 11.00
4 POL POL 191858 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1 3 7* 7 6 4 21.00
5 POL POL 213292 Adam Słodownik K.S. Spojnia - Warszawa 5 5 4 5 4 9* 23.00
6 POL POL 213309 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 6* 6 3 4 5 6 24.00
7 POL POL 195309 Franciszek Kotlarek Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 9* 4 5 6 8 7 30.00
8 POL POL 184165 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 8 7 8 9* 7 3 33.00
9 POL POL 183118 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 7 8 9* 8 9 8 40.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1 2* 1 1 2 1 6.00
2 POL POL 215906 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 2 3* 2 3 1 2 10.00
3 POL POL 214118 Paweł Brzozowski PSKL 4* 1 3 2 3 3 12.00
4 POL POL 212647 Grzegorz Magier RKS Lasery Zegrze 3 4* 4 4 4 4 19.00
5 POL POL 189550 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 5 5 6 7* 6 6 28.00
6 POL POL 183398 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 6 7 DNF* 6 5 5 29.00
7 POL POL 197004 Maciej Wilk RKS Lasery Zegrze DNF 6 5 5 DNF* DNF 31.00
Finn Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 6 wyścigach