Puchar Mazowsza

5 - 6 paź 2019

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Finn
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1 Bartosz Szydłowski KS Spójnia Warszawa 12.09.2019, 09:42
2 POL 14 Piotr Mazur K.S. Spojnia - Warszawa 12.09.2019, 10:38
3 POL 25 MAREK KUBAT SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12.09.2019, 11:50
4 POL 52 Krzysztof STROMSKI Yaht Club Rewa 12.09.2019, 21:58
5 POL 21 JACEK BIŃKOWSKI KS Spójnia Warszawa 12.09.2019, 22:23
6 POL 43 Beniamin Kobierski LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 13.09.2019, 14:37
7 POL 38 Juliusz Reichelt ŻLKS Poznań 14.09.2019, 11:50
8 POL - Robert Gabrysiak PSRKF 21.09.2019, 22:18
9 POL 15 Lucjan Bladowski Yaht Club Rewa 23.09.2019, 06:53
10 POL 12 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 23.09.2019, 12:52
11 POL 73 Andrzej Romanowski AZS Poznań 23.09.2019, 15:18
12 POL 60 Roman Jabczanik Czaplineckie BŻ 24.09.2019, 20:12
13 POL 8 Lukasz Lesinski YK STAL GDYNIA 25.09.2019, 14:35
14 POL 127 Jan Kominek MKS "Dwójka" Warszawa 29.09.2019, 18:01
15 POL 27 Piotr Rosiński AZS Poznań 30.09.2019, 09:32
16 POL 87 Paweł Zamelski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 30.09.2019, 14:43
17 POL 283 blazej wyszkowski Brak 02.10.2019, 12:38
18 POL 31 Maciek Rozkrut MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2019, 09:30
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 087 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 01.10.2019, 08:26
2 POL 214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 01.10.2019, 21:34
3 POL 160402 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 01.10.2019, 22:00
4 POL 207972 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 02.10.2019, 17:46
5 POL 185706 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 02.10.2019, 19:59
6 POL 1 Zofia Wojcik AZS UW Warszawa 02.10.2019, 23:24
7 POL 208169 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 04.10.2019, 11:07
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 191858 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 30.09.2019, 07:45
2 POL 184165 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 01.10.2019, 19:44
3 POL 195309 Franciszek Kotlarek Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 01.10.2019, 20:34
4 POL 213309 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 02.10.2019, 17:53
5 POL 212589 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 03.10.2019, 00:04
6 POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 04.10.2019, 17:46
7 POL 160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 04.10.2019, 18:24
8 POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 04.10.2019, 18:48
9 POL 183118 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 04.10.2019, 19:16
10 POL 204763 Przemysław Okoński Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 04.10.2019, 19:52
11 POL 213292 Adam Słodownik K.S. Spojnia - Warszawa 05.10.2019, 08:42
Laser Standard
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 16.09.2019, 16:48
2 POL 212647 Grzegorz Magier RKS Lasery Zegrze 02.10.2019, 18:14
3 POL 214118 Paweł Brzozowski PSKL 02.10.2019, 23:50
4 POL 215906 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 04.10.2019, 16:56
5 POL 189550 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 18.11.2019, 12:04
6 POL 197004 Maciej Wilk RKS Lasery Zegrze 18.11.2019, 12:05
7 POL 183398 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 18.11.2019, 12:10
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.