Puchar Mazowsza

30 cze - 2 lip 2017 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
F7
F8
F9
Pkt
1
2177
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa
21
22
24
41
32
43*
2
6
4
152.00
2
1827
Ewa Lewandowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
28
45*
37
12
33
25
3
4
16
158.00
3
2074
Karolina Gała
WTW Warszawa
31
40
42*
16
26
7
1
36
2
159.00
4
2207
Maciej Reck
AZS Poznań
46*
34
11
27
33
33
6
5
13
162.00
5
1999
Jakub Tomczyński
UKS FIR Warszawa
37
26
47
20
3
49*
19
10
1
163.00
6
2025
Mikołaj Łangowski
MKS "Dwójka" Warszawa
39
25
43*
14
10
41
8
20
10
167.00
7
1023
Hanna Koczar
TS "Kuźnia" Rybnik
11
16
21
37
37
51*
26
19
5
172.00
8
2082
Piotr Flieger
MKŻ Arka Gdynia
38*
23
32
33
15
26
16
26
3
174.00
9
1908
Marcin Pietrzak
WTW Warszawa
20
38
26
21
30
50*
35
3
14
187.00
10
2075
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
33
30
33
41
42*
32
4
1
20
194.00
11
16
Antoni Nazimek
AZS Poznań
48*
45
46
17
34
20
14
7
11
194.00
12
1628
Franciszek Borys
YKP Gdynia
DNF*
39
31
29
13
11
5
37
31
196.00
13
910
Marysia Konarzewska
KS AZS AWFiS Gdańsk
30
44*
28
22
40
8
30
11
28
197.00
14
1924
Amelia Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
42
32
17
32
42
47*
18
12
7
202.00
15
1929
Mateusz Dobrzyński
UKS FIR Warszawa
47*
42
40
35
40
12
12
13
12
206.00
16
1661
Jan Gierzyński
KS Zatoka Puck
33
17
34
28
18
31
24
RET*
26
211.00
17
2206
Urszula Andrian
MKS "Dwójka" Warszawa
37
29
41
26
50*
23
9
40
8
213.00
18
1804
Hanna Burdziej
UKS Zalew Kielce
51*
43
37
6
28
35
36
2
29
216.00
19
1964
Olga Hanslik
KW LOK "Garland" Gliwice
29
18
32
25
36
22
33
UFD*
24
219.00
20
1106
Marianna Sienkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
23
29
23
25
29
27
31
32
47*
219.00
21
1391
Julia Jędrasik
KS "Baza" Mrągowo
35
36
38*
34
35
22
34
17
9
222.00
22
1049
Gabriela Zawal
AZS Poznań
15
27
DNC*
34
39
31
23
33
21
223.00
23
963
Gustaw Ostajewski
KS Zatoka Puck
14
26
31
47*
46
42
21
22
27
229.00
24
1834
Lena Sobiech
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
34
46*
29
31
41
29
39
14
18
235.00
25
1373
Wojciech Kikmunter
CHKŻ Chojnice
44
31
27
23
48*
30
17
35
33
240.00
26
2104
Aleksander Hlebowicz
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24
42
34
15
45*
38
42
27
19
241.00
27
1906
Gustaw Kwiek
WTW Warszawa
40
46
40
33
15
45
10
UFD*
15
244.00
28
2100
Bianka Śledzińska
UKS FIR Warszawa
49*
49
47
21
31
36
20
8
34
246.00
29
1923
Jakub Dąbek
MOS SSW Iława
43
27
38
39
37
35
22
9
44*
250.00
30
1167
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
31
35
19
26
23
50*
44
34
39
251.00
31
1973
Aleksandra Mac
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
27
28
29
44*
38
21
37
39
32
251.00
32
1614
Iga Wielczyk
MOS SSW Iława
45
DNF*
35
29
44
25
29
18
30
255.00
33
1985
Korneliusz Dębiak
TKŻ Toruń
44
50*
41
50
26
40
11
38
6
256.00
34
2048
Kacper Walęga
UKS FIR Warszawa
48*
25
43
46
34
19
15
42
40
264.00
35
1712
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
50*
47
48
36
24
33
13
16
50
267.00
36
2060
Kamil Lenczowski
KŻ "Horn" Kraków
32
35
16
50*
32
49
40
25
41
270.00
37
1965
Oliwia Osadcow
KW LOK "Garland" Gliwice
28
33
39
43
23
36
49*
24
46
272.00
38
1981
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa
43
48
DNF*
10
DSQ
32
27
UFD
17
283.00
39
1878
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
36
41
28
48
39
43
25
UFD*
25
285.00
40
2006
Amelia Potejko
Giżycka Grupa Regatowa
47
43
35
40
49*
48
7
23
43
286.00
41
999
Joanna Kiełczewska
AZS Poznań
41
36
42
27
47*
47
32
29
37
291.00
42
120
Nina Łypaczewska
KW LOK "Garland" Gliwice
29
44
20
46
44
45
50*
31
38
297.00
43
1460
Aleksandra Jakubowska
AZS Poznań
52
50
DNF*
36
20
39
41
30
35
303.00
44
1739
Jakub Modzelewskie
AZS Poznań
45
47
49*
47
43
29
38
15
45
309.00
45
1871
Kacper Korcz
AZS Poznań
49*
34
36
42
49
37
45
28
42
313.00
46
2051
Aleksander Szczygielski
KW LOK "Garland" Gliwice
50
DNF*
50
45
UFD
27
48
21
22
316.00
47
1525
Hanna Wiszniowska
AZS Poznań
41
37
49
49
35
41
47
UFD*
23
322.00
48
1670
Patryk Kukowski
KS Zatoka Puck
35
48
39
52*
18
51
46
41
48
326.00
49
1921
Marcel Wolętek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
26
31
DNF*
51
31
44
51
44
49
327.00
50
1666
Barbara Malarz
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
42
33
46
39
50
39
43
43
51*
335.00
51
1763
Julian Podwalski
MOS SSW Iława
46
49
44
UFD*
48
44
28
UFD
36
348.00