30 cze - 2 lip 2017

Puchar Mazowsza

Nieporęt, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21 22 24 41 32 43* 2 6 4 152.00
2 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 28 45* 37 12 33 25 3 4 16 158.00
3 2074 Karolina Gała WTW Warszawa 31 40 42* 16 26 7 1 36 2 159.00
4 2207 Maciej Reck AZS Poznań 46* 34 11 27 33 33 6 5 13 162.00
5 1999 Jakub Tomczyński UKS FIR Warszawa 37 26 47 20 3 49* 19 10 1 163.00
6 2025 Mikołaj Łangowski MKS "Dwójka" Warszawa 39 25 43* 14 10 41 8 20 10 167.00
7 1023 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 11 16 21 37 37 51* 26 19 5 172.00
8 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 38* 23 32 33 15 26 16 26 3 174.00
9 1908 Marcin Pietrzak WTW Warszawa 20 38 26 21 30 50* 35 3 14 187.00
10 2075 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 33 30 33 41 42* 32 4 1 20 194.00
11 16 Antoni Nazimek AZS Poznań 48* 45 46 17 34 20 14 7 11 194.00
12 1628 Franciszek Borys YKP Gdynia DNF* 39 31 29 13 11 5 37 31 196.00
13 910 Marysia Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 30 44* 28 22 40 8 30 11 28 197.00
14 1924 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 32 17 32 42 47* 18 12 7 202.00
15 1929 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa 47* 42 40 35 40 12 12 13 12 206.00
16 1661 Jan Gierzyński KS Zatoka Puck 33 17 34 28 18 31 24 RET* 26 211.00
17 2206 Urszula Andrian MKS "Dwójka" Warszawa 37 29 41 26 50* 23 9 40 8 213.00
18 1804 Hanna Burdziej UKS Zalew Kielce 51* 43 37 6 28 35 36 2 29 216.00
19 1964 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 29 18 32 25 36 22 33 UFD* 24 219.00
20 1106 Marianna Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 23 29 23 25 29 27 31 32 47* 219.00
21 1391 Julia Jędrasik KS "Baza" Mrągowo 35 36 38* 34 35 22 34 17 9 222.00
22 1049 Gabriela Zawal AZS Poznań 15 27 DNC* 34 39 31 23 33 21 223.00
23 963 Gustaw Ostajewski KS Zatoka Puck 14 26 31 47* 46 42 21 22 27 229.00
24 1834 Lena Sobiech UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 34 46* 29 31 41 29 39 14 18 235.00
25 1373 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 44 31 27 23 48* 30 17 35 33 240.00
26 2104 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 42 34 15 45* 38 42 27 19 241.00
27 1906 Gustaw Kwiek WTW Warszawa 40 46 40 33 15 45 10 UFD* 15 244.00
28 2100 Bianka Śledzińska UKS FIR Warszawa 49* 49 47 21 31 36 20 8 34 246.00
29 1923 Jakub Dąbek MOS SSW Iława 43 27 38 39 37 35 22 9 44* 250.00
30 1167 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 31 35 19 26 23 50* 44 34 39 251.00
31 1973 Aleksandra Mac JK "Kotwica" Tarnobrzeg 27 28 29 44* 38 21 37 39 32 251.00
32 1614 Iga Wielczyk MOS SSW Iława 45 DNF* 35 29 44 25 29 18 30 255.00
33 1985 Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń 44 50* 41 50 26 40 11 38 6 256.00
34 2048 Kacper Walęga UKS FIR Warszawa 48* 25 43 46 34 19 15 42 40 264.00
35 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 50* 47 48 36 24 33 13 16 50 267.00
36 2060 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 32 35 16 50* 32 49 40 25 41 270.00
37 1965 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 28 33 39 43 23 36 49* 24 46 272.00
38 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 43 48 DNF* 10 DSQ 32 27 UFD 17 283.00
39 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 36 41 28 48 39 43 25 UFD* 25 285.00
40 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 47 43 35 40 49* 48 7 23 43 286.00
41 999 Joanna Kiełczewska AZS Poznań 41 36 42 27 47* 47 32 29 37 291.00
42 120 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 29 44 20 46 44 45 50* 31 38 297.00
43 1460 Aleksandra Jakubowska AZS Poznań 52 50 DNF* 36 20 39 41 30 35 303.00
44 1739 Jakub Modzelewskie AZS Poznań 45 47 49* 47 43 29 38 15 45 309.00
45 1871 Kacper Korcz AZS Poznań 49* 34 36 42 49 37 45 28 42 313.00
46 2051 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 50 DNF* 50 45 UFD 27 48 21 22 316.00
47 1525 Hanna Wiszniowska AZS Poznań 41 37 49 49 35 41 47 UFD* 23 322.00
48 1670 Patryk Kukowski KS Zatoka Puck 35 48 39 52* 18 51 46 41 48 326.00
49 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 31 DNF* 51 31 44 51 44 49 327.00
50 1666 Barbara Malarz JK "Kotwica" Tarnobrzeg 42 33 46 39 50 39 43 43 51* 335.00
51 1763 Julian Podwalski MOS SSW Iława 46 49 44 UFD* 48 44 28 UFD 36 348.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 101 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 1 1 1 1 1 2 UFD* 2 16 25.00
2 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 13 5 5 1 2 3 22* 1 33.00
3 1937 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 4 10 2 10 4 1 13* 3 5 39.00
4 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2 3 3 7 5 30* 7 7 22 56.00
5 1868 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 1 2 1 4 11 5 6 28 36* 58.00
6 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2 3 2 12 10 6 4 26* 19 58.00
7 1867 Pola Dzik YKP Gdynia 7 5 5 3 12 8 27* 17 7 64.00
8 2552 Maciej Iliński YKP Gdynia 9 9 14 6 5 7 11 23* 8 69.00
9 2 Bartosz Miziewicz MOS SSW Iława 19 11 10 2 2 11 9 36* 6 70.00
10 1879 Ludwik Grzelak WTW Warszawa 7 4 4 3 29 1 2 47* 28 78.00
11 965 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 5 6 3 35* 9 16 12 10 17 78.00
12 1674 Szczepan Damasiewicz JK KOSZALIN 8 10 6 9 3 28 8 21 32* 93.00
13 2070 Gustaw Miciński YKP Gdynia 12 6 7 15 2 5 40 48* 9 96.00
14 1721 Antoni Siwek UKS FIR Warszawa 21 1 7 30 12 9 15 6 52* 101.00
15 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 15 8 13 DNF* 3 24 19 11 101.00
16 2030 Jan Turczynowicz UKS FIR Warszawa 12 9 8 1 4 46* 39 15 18 106.00
17 2000 Ignacy Oźminkowski UKS FIR Warszawa 19 DNF* 15 11 8 23 23 8 3 110.00
18 1991 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 5 4 4 4 43* 16 19 34 25 111.00
19 1969 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 40 12 24 14 4 45* 5 10 115.00
20 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 11 12 16 18 6 10 38 4 43* 115.00
21 1029 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 14 32 48* 11 13 10 21 1 14 116.00
22 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 6 12 13 5 9 6 37* 33 35 119.00
23 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia 25 14 9 9 7 15 29 30* 20 128.00
24 1942 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 17 21 20 19 14 13 20 9 37* 133.00
25 2020 Emilia Roszkowska UKS FIR Warszawa 16 2 6 28 28 17 42* 16 27 140.00
26 1813 Marceli Mierzwicki YKP Gdynia 10 28 22 13 22 20 16 49* 12 143.00
27 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 20 22 17 2 27 34 18 38* 4 144.00
28 1608 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 18 16 13 38 24 3 25 14 41* 151.00
29 1982 Jan Witkowiak AZS Poznań 15 19 18 8 8 48* 41 13 34 156.00
30 1971 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 13 20 25 14 19 12 30* 24 30 157.00
31 105 Maciej Panaś YKP Gdynia 30 17 30 30 7 9 14 31* 21 158.00
32 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 18 39 44* 8 25 21 1 39 15 166.00
33 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 9 8 15 17 41 24 26 42* 26 166.00
34 1716 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 13 38* 22 38 11 17 10 29 31 171.00
35 411 Dominika Fajdasz UKS FIR Warszawa 22 18 26 19 45* 13 34 20 29 181.00
36 923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 26 23 30 40 27 4 5 27 48* 182.00
37 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 36 19 19 16 47* 14 32 25 24 185.00
38 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 21 24 23 36 40 31 18 42* 197.00
39 1700 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 23 11 10 42* 21 37 17 41 39 199.00
40 1903 Tomasz Bendlewski AZS Poznań 39 37 45 7 6 26 28 UFD* 13 201.00
41 2010 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 40 14 9 18 21 42 36 44* 23 203.00
42 2044 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 38 41 23 22 16 18 50* 46 2 206.00
43 2906 Maciej Karsznia KS Zatoka Puck 16 5 14 44 38 38 47* 11 40 206.00
44 1891 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 10 7 25 37 46* 18 22 45 44 208.00
45 1978 Patryk Furmanek MOS SSW Iława 24 30 45* 20 22 19 35 32 33 215.00
46 2068 Kacper Bąk KŻ "Horn" Kraków 17 15 27 49* 19 14 49 40 38 219.00
47 1936 Mateusz Gigielewicz KS "Baza" Mrągowo 22 24 12 43 20 24 44 37 45* 226.00
48 2052 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 32 24 11 31 16 34 48* 35 46 229.00
49 2062 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 3 8 36 45 30 15 46 50* 47 230.00
50 1993 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 34 20 21 24 17 BFD* UFD 12 49 230.00
51 1974 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 25 13 18 48 25 28 33 51* 51 241.00
52 1935 Jakub Mroczek MOS SSW Iława 27 7 33 32 17 46 43 43 50* 248.00
Optimist - Grupa Srebrna Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Optimist - Grupa Złota Wyniki oficjalne po 9 wyścigach