Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego 2021
9 - 10 października 2021
Białobrzegi, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Franek Junko
2013
WTW Warszawa
03.10.2021, 23:17
2
Michał Guszcza
2011
UKS Sindbad
04.10.2021, 14:37
3
Alexander Nowak
2009
UKS Sindbad
04.10.2021, 14:37
4
Ryszard Junczyk
2012
UKS Sindbad
04.10.2021, 14:37
5
Jerzy Parchimowicz
2010
UKS Sindbad
04.10.2021, 14:37
6
Jakub Parchimowicz
2009
UKS Sindbad
04.10.2021, 14:37
7
Ignacy Koterski
2012
UKS Sindbad
04.10.2021, 14:37
8
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
04.10.2021, 14:37
9
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
04.10.2021, 14:37
10
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
04.10.2021, 14:37
11
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
04.10.2021, 14:37
12
Marcelina Drescher
2009
UKS Sindbad
04.10.2021, 15:50
13
Ignacy Sobczak
2012
Sailing Legia
06.10.2021, 07:14
14
Wiktor Mariański
2009
WTW Warszawa
06.10.2021, 13:25
15
Dawid Brzeski
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
16
Wiktor Raszka
2009
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
17
Stanisław Tracz
2012
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
18
Tomasz Biedrzycki
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
19
Marcel Stolarski
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
20
Monika Firek
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
21
Marta Kowalczyk
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
22
Jakub Brzeski
2013
MKS Dwójka Warszawa
06.10.2021, 15:10
23
FRANCISZEK GRYGORCZUK
2010
UKS Nad Jeziorkiem
06.10.2021, 21:32
24
GRZEGORZ KARPIŃSKI
2008
UKS Nad Jeziorkiem
06.10.2021, 21:32
25
IGOR KANIK
2009
UKS Nad Jeziorkiem
06.10.2021, 21:32
26
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
27
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
28
Tomasz Rysz
2010
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
29
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
30
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
31
Bartosz Nurowski
2009
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
32
Michał Małagocki
2011
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
33
Marianna Dryja
2010
KS Spójnia Warszawa
07.10.2021, 11:26
34
Kajetan Cieślak
2010
WTW Warszawa
07.10.2021, 19:52
35
Aleksander Barszczyk
2013
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
08.10.2021, 10:28
36
Milan Puskar
2012
KS Spójnia Warszawa
08.10.2021, 20:01
37
Jan Pietuszko
2013
KS Spójnia Warszawa
08.10.2021, 20:01
38
Maciej Ziembicki
2013
KS Spójnia Warszawa
08.10.2021, 20:01
39
Patrycja Pietuszko
2013
KS Spójnia Warszawa
08.10.2021, 20:01
40
Helena Kisiel
2011
KS Spójnia Warszawa
08.10.2021, 20:01
41
Stanisław Jachymczyk
2012
KS Spójnia Warszawa
08.10.2021, 20:01
42
Ania Olchowik
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
43
Klara Krzywicka
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
44
Piotr Szklarski
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
45
Nina Suwalska
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
46
Karol Sikorski
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
47
Natasza Głusik
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
48
Franciszek Brzostowski
2013
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
49
Antoni Kugacz
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
50
Zuzanna Sieradz
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
51
Tadeusz Kirejczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
09.10.2021, 06:26
52
Ewelina Michulec
2009
KS Spójnia Warszawa
09.10.2021, 15:40
53
Antoni Marcinkiewicz
2010
KS Spójnia Warszawa
10.10.2021, 09:43