Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego 2021

9 - 10 paź 2021

Białobrzegi, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maria Kmin 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
2 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
3 Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
4 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
5 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 14:34
6 HANNA GĘBICKA 2008 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 14:34
7 ROZALIA ROZUM 2007 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 14:34
8 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 14:34
9 Józef Krasowski 2009 Sail & Ski Klub Warszawa 08.10.2021, 17:29
10 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 18:23
11 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 18:23
12 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 18:23
13 Bartosz Nurowski 2009 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 18:23
14 Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 18:23
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Franek Junko 2013 WTW Warszawa 03.10.2021, 23:17
2 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 04.10.2021, 14:37
3 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 04.10.2021, 14:37
4 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 04.10.2021, 14:37
5 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 04.10.2021, 14:37
6 Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
7 Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
8 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
9 Ryszard Junczyk 2012 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
10 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
11 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:37
12 Marcelina Drescher 2009 Sindbad Sailing 04.10.2021, 15:50
13 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 06.10.2021, 07:14
14 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 06.10.2021, 13:25
15 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
16 Jakub Brzeski 2013 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
17 Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
18 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
19 Tomasz Biedrzycki 2010 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
20 Stanisław Tracz 2012 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
21 Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
22 Dawid Brzeski 2010 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 15:10
23 FRANCISZEK GRYGORCZUK 2010 UKS Nad Jeziorkiem 06.10.2021, 21:32
24 GRZEGORZ KARPIŃSKI 2008 UKS Nad Jeziorkiem 06.10.2021, 21:32
25 IGOR KANIK 2009 UKS Nad Jeziorkiem 06.10.2021, 21:32
26 Bartosz Nurowski 2009 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
27 Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
28 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
29 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
30 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
31 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
32 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
33 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 07.10.2021, 11:26
34 Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 07.10.2021, 19:52
35 Aleksander Barszczyk 2013 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 08.10.2021, 10:28
36 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 20:01
37 Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 20:01
38 Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 20:01
39 Maciej Ziembicki 2013 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 20:01
40 Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 20:01
41 Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 08.10.2021, 20:01
42 Ania Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
43 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
44 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
45 Nina Suwalska 2011 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
46 Karol Sikorski 2011 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
47 Natasza Głusik 2010 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
48 Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
49 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
50 Zuzanna Sieradz 2010 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
51 Tadeusz Kirejczyk 2012 AZS UW Warszawa 09.10.2021, 06:26
52 Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 09.10.2021, 15:40
53 Antoni Marcinkiewicz 2010 KS Spójnia Warszawa 10.10.2021, 09:43
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.