Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

10 - 11 paź 2020

Warszawska 31, Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 207855 IGOR MIROWSKI AZS Uniwersytet Warszawski 2*
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
7.00
2 POL 212989 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
UFD*
(9.00)
2
(2.00)
9.00
3 POL 214732 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa DNS*
(9.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
13.00
4 POL 198206 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 4
(4.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
5*
(5.00)
18.00
5 POL 54406 Olga Mijakowska RKS Lasery Zegrze 3
(3.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
7*
(7.00)
5
(5.00)
7
(7.00)
26.00
6 POL 195310 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 5
(5.00)
6
(6.00)
7*
(7.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
26.00
7 POL 19820 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa DNF*
(9.00)
DNF
(9.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
30.00
8 POL 111 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa DNF*
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
45.00
Laser Radial
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 191858 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1
(1.00)
2
(2.00)
4*
(4.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
9.00
2 POL 160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 4
(4.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
DNF*
(9.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
10.00
3 POL 214348 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 3*
(3.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
10.00
4 POL 173838 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 5*
(5.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
18.00
5 POL 1888 Maksymilian Zaniewski RKS Lasery Zegrze 6*
(6.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
24.00
6 POL 194842 Agnieszka Kukla Lasery Zegrze 7*
(7.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
29.00
7 POL 173379 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2
(2.00)
DNF*
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
38.00
8 POL 213309 Michał Paciorek K.S Spójnia - Warszawa DNF*
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
DNF
(9.00)
45.00
OPP A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL 1798 Stanisław Lugowski K.S Spójnia - Warszawa 2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
3*
(3.00)
1
(1.00)
6.00
2 POL 1991 August Sobczak Legia Warszawa 1
(1.00)
1
(1.00)
RET*
(10.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
6.00
3 POL 2048 NINA MIROWSKA AZS Uniwersytet Warszawski 4*
(4.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
9.00
4 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S Spójnia - Warszawa 3
(3.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
RET*
(10.00)
14.00
5 POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI MKS "Dwójka" Warszawa 5
(5.00)
5
(5.00)
7
(7.00)
5
(5.00)
RET*
(10.00)
22.00
6 POL 2107 ALICJA KURPIEWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 6
(6.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
7*
(7.00)
5
(5.00)
22.00
7 POL 3488 HANNA GĘBICKA MKS "Dwójka" Warszawa 7*
(7.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
23.00
8 POL 3404 ROZALIA ROZUM MKS "Dwójka" Warszawa 8*
(8.00)
8
(8.00)
4
(4.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
26.00
9 POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo DNF*
(10.00)
DNF
(10.00)
DNF
(10.00)
DNF
(10.00)
DNF
(10.00)
40.00
OPP B
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL 2157 Hubert Matz K.S Spójnia - Warszawa 1
(1.00)
1
(1.00)
6*
(6.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
4.00
2 POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 2
(2.00)
3
(3.00)
7*
(7.00)
3
(3.00)
6
(6.00)
14.00
3 POL 2027 Bartek Nurowski UKS FIR Warszawa 7
(7.00)
4
(4.00)
10*
(10.00)
2
(2.00)
8
(8.00)
21.00
4 POL 1452 Juliusz Bartczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 4
(4.00)
9*
(9.00)
9
(9.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
21.00
5 POL 1245 Aleksandra Matz K.S Spójnia - Warszawa 5
(5.00)
15*
(15.00)
5
(5.00)
9
(9.00)
5
(5.00)
24.00
6 POL 3419 Krzysztof Junczyk UKS Sindbad Legionowo 3
(3.00)
6
(6.00)
15*
(15.00)
6
(6.00)
10
(10.00)
25.00
7 POL 777 Ignacy Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 8
(8.00)
10
(10.00)
11*
(11.00)
7
(7.00)
2
(2.00)
27.00
8 POL 448 Marcin Lewków MKS "DWÓJKA" 22*
(22.00)
8
(8.00)
12
(12.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
28.00
9 POL 3465 Piotr Kowalewski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 21*
(21.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
11
(11.00)
14
(14.00)
32.00
10 POL 1963 Filip Szczepankowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 9
(9.00)
16*
(16.00)
1
(1.00)
12
(12.00)
15
(15.00)
37.00
11 POL 2028 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 13
(13.00)
7
(7.00)
17*
(17.00)
8
(8.00)
11
(11.00)
39.00
12 POL 3466 Kamil Czajkowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 10
(10.00)
14
(14.00)
3
(3.00)
14
(14.00)
17*
(17.00)
41.00
13 POL 1988 WIKTOR RASZKA MKS "Dwójka" Warszawa 11
(11.00)
13*
(13.00)
8
(8.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
41.00
14 POL 3464 Paweł Włodarczyk SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 23*
(23.00)
2
(2.00)
18
(18.00)
10
(10.00)
16
(16.00)
46.00
15 POL 1769 Alex Franczyk K.S Spójnia - Warszawa 17
(17.00)
25*
(25.00)
4
(4.00)
16
(16.00)
23
(23.00)
60.00
16 POL 1451 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo 15
(15.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
23*
(23.00)
13
(13.00)
61.00
17 POL 7777 Bartek Goździewski WTW Warszawa 16
(16.00)
20
(20.00)
23*
(23.00)
19
(19.00)
12
(12.00)
67.00
18 POL 1892 Eryk Kąkolewski K.S Spójnia - Warszawa 6
(6.00)
11
(11.00)
13
(13.00)
DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
71.00
19 POL 1975 Maksymilian Ambroziak MKS "DWÓJKA" 24
(24.00)
21
(21.00)
30*
(30.00)
26
(26.00)
7
(7.00)
78.00
20 POL 2206 BARTOSZ JANUSEK MKS "Dwójka" Warszawa 12
(12.00)
12
(12.00)
14
(14.00)
DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
79.00
21 POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 20
(20.00)
22
(22.00)
28*
(28.00)
21
(21.00)
19
(19.00)
82.00
22 POL 1922 Ivo Goździewski WTW Warszawa 19
(19.00)
27
(27.00)
DNF*
(41.00)
15
(15.00)
22
(22.00)
83.00
23 POL 1423 Jakub Krysiński SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 30*
(30.00)
24
(24.00)
24
(24.00)
17
(17.00)
18
(18.00)
83.00
24 POL 1578 Leon Mostowski K.S Spójnia - Warszawa 28
(28.00)
31*
(31.00)
20
(20.00)
20
(20.00)
20
(20.00)
88.00
25 POL 1773 TOMASZ BIEDRZYCKI MKS "Dwójka" Warszawa 14
(14.00)
18
(18.00)
21
(21.00)
DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
94.00
26 POL 3999 Tomasz Ignaczewski K.S Spójnia - Warszawa 27*
(27.00)
23
(23.00)
25
(25.00)
27
(27.00)
21
(21.00)
96.00
27 POL 879 Sebastian Goździewski WTW Warszawa 25
(25.00)
DNF*
(41.00)
32
(32.00)
18
(18.00)
24
(24.00)
99.00
28 POL 11139 Monika Firek MKS "DWÓJKA" 29
(29.00)
19
(19.00)
27
(27.00)
DNF*
(41.00)
28
(28.00)
103.00
29 POL 2025 Ryszard Junczyk UKS Sindbad Legionowo 33*
(33.00)
32
(32.00)
19
(19.00)
25
(25.00)
30
(30.00)
106.00
30 POL 3 Emilia Rosłonek UKS KLIWER 32*
(32.00)
29
(29.00)
29
(29.00)
24
(24.00)
26
(26.00)
108.00
31 POL 1 Mikołaj Madejak UKS KLIWER 31
(31.00)
28
(28.00)
26
(26.00)
DNF*
(41.00)
25
(25.00)
110.00
32 POL 1908 DAWID BRZESKI MKS "Dwójka" Warszawa 18
(18.00)
30
(30.00)
DNF*
(41.00)
22
(22.00)
DNF
(41.00)
111.00
33 POL 1929 Krzysztof Warowny K.S Spójnia - Warszawa 26
(26.00)
26
(26.00)
22
(22.00)
DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
115.00
34 POL 2 Ania Olchowik UKS KLIWER DNF
(40.00)
DNF*
(41.00)
31
(31.00)
DNF
(41.00)
27
(27.00)
139.00
35 POL 18 Wojciech Konopiński Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie DNF
(40.00)
DNF*
(41.00)
33
(33.00)
DNF
(41.00)
29
(29.00)
143.00
36 POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo DNF
(40.00)
DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
163.00
36 POL 923 Michał Małagocki PRYWATNY DNF
(40.00)
DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
163.00
38 POL 3467 Tomasz Rysz UKS KLIWER DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
164.00
38 POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI MKS "Dwójka" Warszawa DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
164.00
38 POL 1788 JAN CHYLARECKI MKS "Dwójka" Warszawa DNF*
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
DNF
(41.00)
164.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.