Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

10 - 11 paź 2020

Warszawska 31, Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2020, 20:16
2 Laser 4.7 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2020, 20:23
3 Laser 4.7 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2020, 23:16
4 Laser 4.7 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa 08.10.2020, 09:58
5 Laser 4.7 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze 08.10.2020, 16:27
6 Laser 4.7 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 08.10.2020, 20:47
7 Laser 4.7 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 08.10.2020, 22:15
8 Laser 4.7 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 09.10.2020, 01:27
Laser Radial
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze 06.10.2020, 11:00
2 Laser Radial Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 09.10.2020, 16:06
3 Laser Radial Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 05.10.2020, 16:34
4 Laser Radial Agnieszka Kukla 1980 Lasery Zegrze 09.10.2020, 07:02
5 Laser Radial Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 09.10.2020, 08:21
6 Laser Radial Maksymilian Zaniewski 1993 RKS Lasery Zegrze 09.10.2020, 17:11
7 Laser Radial Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 04.09.2020, 09:02
8 Laser Radial Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 09.10.2020, 21:34
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A Krzysztof Maksymowicz 2007 KS Spójnia Warszawa 06.10.2020, 16:44
2 OPP A Stanisław Lugowski 2008 KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 10:42
3 OPP A ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
4 OPP A Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 03.09.2020, 17:47
5 OPP A ROZALIA ROZUM 2007 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
6 OPP A NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 09.10.2020, 16:06
7 OPP A HANNA GĘBICKA 2008 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
8 OPP A August Sobczak 2008 Sailing Legia 01.10.2020, 19:01
9 OPP A MICHAŁ KUCZMARSKI 2006 MKS Dwójka Warszawa 08.10.2020, 22:05
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Alex Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 09:07
2 OPP B Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 09:06
3 OPP B Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 10.10.2020, 09:09
4 OPP B Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 09:05
5 OPP B Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 09:03
6 OPP B Wojciech Konopiński 2009 WTW Warszawa 07.10.2020, 18:51
7 OPP B Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 09:11
8 OPP B Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 09:16
9 OPP B Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2020, 14:46
10 OPP B Maksymilian Ambroziak 2012 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2020, 14:46
11 OPP B Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 03.09.2020, 17:47
12 OPP B Marcin Lewków 2008 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2020, 14:46
13 OPP B Ignacy Sobczak 2012 UKS Szkwał Legionowo 01.10.2020, 19:06
14 OPP B Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 03.09.2020, 17:47
15 OPP B Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 03.09.2020, 17:47
16 OPP B Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 03.09.2020, 17:47
17 OPP B Ryszard Junczyk 2012 Sindbad Sailing 03.09.2020, 17:47
18 OPP B Michał Małagocki 2011 PRYWATNY 19.09.2020, 20:35
19 OPP B Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 27.09.2020, 10:50
20 OPP B Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 27.09.2020, 19:27
21 OPP B Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 27.09.2020, 19:29
22 OPP B Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 27.09.2020, 19:46
23 OPP B Filip Szczepankowski 2007 Sailing Legia 27.09.2020, 21:08
24 OPP B Jakub Krysiński 2007 Sailing Legia 27.09.2020, 21:26
25 OPP B Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 28.09.2020, 12:32
26 OPP B Tomasz Rysz 2010 UKS Kliwer 05.10.2020, 13:47
27 OPP B Bartek Goździewski 2006 WTW Warszawa 06.10.2020, 14:10
28 OPP B Ania Olchowik 2012 UKS Kliwer 05.10.2020, 13:48
29 OPP B Emilia Rosłonek 2010 UKS Kliwer 05.10.2020, 13:49
30 OPP B Mikołaj Madejak 2008 UKS Kliwer 05.10.2020, 13:51
31 OPP B ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
32 OPP B WIKTOR RASZKA 2009 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
33 OPP B BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
34 OPP B JAN CHYLARECKI 2007 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
35 OPP B DAWID BRZESKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
36 OPP B TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2020, 16:57
37 OPP B Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 03.09.2020, 17:47
38 OPP B Ivo Goździewski 2011 WTW Warszawa 06.10.2020, 14:08
39 OPP B Sebastian Goździewski 2008 WTW Warszawa 06.10.2020, 14:09
40 OPP B Krzysztof Warowny KS Spójnia Warszawa 10.10.2020, 15:34
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.