Puchar Lata 2021

26 - 27 cze 2021

Sielska 38, Olsztyn, Polska

Wyniki regat
ILCA 4 (Laser 4.7)
OPP B
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL 3436 Adam Pakulski 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn BFD* 4 1 1 1 7.00
2 POL 3476 Natan Dziedziak 2010 SSW MOS Iława 3* 1 2 2 2 7.00
3 POL 3524 Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 1 2 7* 4 3 10.00
4 POL 1942 Julia Stawicka 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17* 8 3 3 6 20.00
5 POL 2155 Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 4 3 8 7 13* 22.00
6 POL 2210 Mateusz Walczak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 6 4 5 16* 25.00
7 POL 1831 Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ 7 Białystok 2 12 13 6 15* 33.00
8 POL 443 Aleksandra Skura 2009 OKŻ Olsztyn 7 10 12 15* 7 36.00
9 POL 2120 Maja Wiszniewska 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 7 10 14 17* 37.00
10 POL 3434 Ryszard Krawczyk 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15 5 5 13 23* 38.00
11 POL 1989 Gabriela Kiewisz 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 9 16 9 21* 39.00
12 POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz 2008 OKŻ Olsztyn 8 14 9 DSQ* 19 50.00
13 POL 1118 Maria Żuber 2009 KS AZS UWM Olsztyn 27* 15 17 12 9 53.00
14 POL 2103 Jakub Dębiński 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 11 6 16 28* 57.00
15 POL 192 Lidia Jastrzębska 2009 OKŻ Olsztyn 22 13 33* 19 5 59.00
16 POL 2104 Łukasz Zalewski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 19 11 29* 10 63.00
17 POL 2092 Robert Martyn 2010 OKŻ Olsztyn 16 18 32* 11 18 63.00
18 POL 1270 Jakub Podziewski 2009 UKŻ 7 Białystok 9 23 14 21 24* 67.00
19 POL 29 Anna Wasielewska 2009 SSW MOS Iława 13 28* 20 20 14 67.00
20 POL 1528 Antoni Żabiński 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 21 28* 27 4 70.00
21 POL 5 Agata Kowalska 2010 SSW MOS Iława 30* 16 22 10 26 74.00
22 POL 1838 Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 11 24 26 18 27* 79.00
23 POL 1577 Jakub Nakonieczny 2009 OKŻ Olsztyn 12 25 15 DNF* 31 83.00
24 POL 2194 Michał Jerzy Szlaga 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 26* 22 21 17 25 85.00
25 POL 2091 Aleksandra Szuba 2010 OKŻ Olsztyn 19 39* 18 38 12 87.00
26 POL 127 Paweł Rusak 2011 UKŻ 7 Białystok 20 27 31* 24 20 91.00
27 POL 3429 Aleksander Nadolski 2011 SSW MOS Iława 14 32 24 22 35* 92.00
28 POL 258 Maksymilian Jurkowski 2008 OKŻ Olsztyn DNF* 49 36 8 8 101.00
29 POL 934 Hanna Lipniewicz 2009 KS AZS UWM Olsztyn 21 UFD 23 DSQ* 11 104.00
30 POL 1832 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok BFD 17 19 26 UFD* 111.00
31 POL 1836 Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo BFD* 20 25 36 30 111.00
32 POL 1645 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 29 33 27 42* 29 118.00
33 POL 441 Lena Rybicka 2010 OKŻ Olsztyn 35 36* 30 34 22 121.00
34 POL 113 Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 28 31 29 UFD* 38 126.00
35 POL 1880 Kajetan Bujalski 2012 Nauticus Yacht Club Olsztyn 25 41 DSQ* 28 33 127.00
36 POL 1191 Piotr Dudziński 2009 UKŻ 7 Białystok 36 44* 37 25 32 130.00
37 POL 102 Franciszek Płoński 2012 UKŻ 7 Białystok 34 43* 41 23 39 137.00
38 POL 1927 Marceli Grądzki 2011 Nauticus Yacht Club Olsztyn 40 26 39 43* 34 139.00
39 POL 1601 BARBARA MARUSZCZAK 2012 Nauticus Yacht Club Olsztyn 42* 34 38 30 37 139.00
40 POL 1941 Marta Piesik 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 38 35 34 39* 36 143.00
41 POL 2002 Paweł Julian Zabielski 2011 Nauticus Yacht Club Olsztyn 41 29 43 31 DNF* 144.00
42 POL 2586 Marysia Felska 2012 Nauticus Yacht Club Olsztyn 32 30 42* 41 42 145.00
43 POL 1839 Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo DNF* 37 35 33 40 145.00
44 POL 1274 Dominik Łuczak 2011 UKŻ 7 Białystok 37 38 40 40 41* 155.00
45 POL 1840 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 31 47 DNF 32 DNF* 159.00
46 POL 1133 Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 33 42 45 UFD* DNF 171.00
47 POL 2007 Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława DNF 40 DNF 37 DNF* 175.00
48 POL 522 Jędrzej Kuleszo 2012 OKŻ Olsztyn DNF 45 DNF 35 DNF* 178.00
49 POL 1837 Łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo 39 48 44 UFD* DNF 182.00
50 POL 445 Marek Nesterowicz 2009 OKŻ Olsztyn DNF 46 DNF DNF* DNF 195.00
l’Equipe
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.