Puchar Lata 2021

26 - 27 cze 2021

Sielska 38, Olsztyn, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn 17.06.2021, 10:12
2 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn 17.06.2021, 10:12
3 ILCA 4 (Laser 4.7) Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn 17.06.2021, 10:12
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 21.06.2021, 11:35
5 ILCA 4 (Laser 4.7) Wiktoria Gobiec 2004 UKŻ Michałowo 21.06.2021, 11:35
6 ILCA 4 (Laser 4.7) Milena Górna 2008 22.06.2021, 12:40
7 ILCA 4 (Laser 4.7) Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 12:58
8 ILCA 4 (Laser 4.7) Michał Kornik Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń 22.06.2021, 22:46
9 ILCA 4 (Laser 4.7) MARTA CHOMIK 2005 UKŻ Wiking Toruń 22.06.2021, 23:01
10 ILCA 4 (Laser 4.7) Łukasz Zaleski 2008 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 12:06
11 ILCA 4 (Laser 4.7) Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 24.06.2021, 21:37
12 ILCA 4 (Laser 4.7) Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok 25.06.2021, 15:58
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Julia Stawicka 2010 Nauticus YC Olsztyn 22.06.2021, 09:11
2 OPP B Gabriela Kiewisz 2010 Nauticus YC Olsztyn 22.06.2021, 09:13
3 OPP B Jakub Dębiński 2009 Nauticus YC Olsztyn 22.06.2021, 09:21
4 OPP B Michał Jerzy Szlaga 2010 Nauticus YC Olsztyn 22.06.2021, 09:23
5 OPP B Mateusz Walczak 2009 Nauticus YC Olsztyn 22.06.2021, 09:28
6 OPP B Adam Pakulski 2010 Nauticus YC Olsztyn 22.06.2021, 09:31
7 OPP B Anna Wasielewska 2009 SSW MOS Iława 22.06.2021, 09:33
8 OPP B Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława 22.06.2021, 09:38
9 OPP B Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 22.06.2021, 09:40
10 OPP B Agata Kowalska 2010 SSW MOS Iława 22.06.2021, 09:43
11 OPP B Aleksander Nadolski 2011 SSW MOS Iława 22.06.2021, 09:45
12 OPP B Natan Dziedziak 2010 SSW MOS Iława 22.06.2021, 09:47
13 OPP B Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 22.06.2021, 09:49
14 OPP B Jakub Nakonieczny 2009 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:08
15 OPP B Lidia Jastrzębska 2009 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:10
16 OPP B Aleksandra Szuba 2010 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:12
17 OPP B Robert Martyn 2010 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:14
18 OPP B Mikołaj Zmitrowicz 2008 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:16
19 OPP B Lena Rybicka 2010 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:17
20 OPP B Aleksandra Skura 2009 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:19
21 OPP B Marek Nesterowicz 2009 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:20
22 OPP B Jędrzej Kuleszo 2012 OKŻ Olsztyn 22.06.2021, 10:22
23 OPP B Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:25
24 OPP B Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:26
25 OPP B Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:27
26 OPP B Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:29
27 OPP B Łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:30
28 OPP B Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:32
29 OPP B Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:33
30 OPP B Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 22.06.2021, 10:34
31 OPP B Maria Żuber 2009 KS AZS UWM Olsztyn 22.06.2021, 10:36
32 OPP B Hanna Lipniewicz 2009 KS AZS UWM Olsztyn 22.06.2021, 10:38
33 OPP B Dominik Łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 11:39
34 OPP B Piotr Dudziński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 11:39
35 OPP B Franciszek Płoński 2012 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 11:39
36 OPP B Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 11:39
37 OPP B Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 11:39
38 OPP B Konstanty Kosiński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 11:39
39 OPP B Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2021, 11:39
40 OPP B Antoni Żabiński 2010 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 11:57
41 OPP B Kajetan Bujalski 2012 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 11:59
42 OPP B Marta Piesik 2009 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 12:02
43 OPP B Paweł Julian Zabielski 2011 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 12:04
44 OPP B Maja Wiszniewska 2009 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 12:07
45 OPP B Ryszard Krawczyk 2010 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 12:10
46 OPP B Maksymilian Jurkowski 2008 OKŻ Olsztyn 24.06.2021, 12:13
47 OPP B Łukasz Zalewski 2008 Nauticus YC Olsztyn 24.06.2021, 12:24
48 OPP B BARBARA MARUSZCZAK 2012 Nauticus YC Olsztyn 25.06.2021, 11:37
49 OPP B Marceli Grądzki 2011 Nauticus YC Olsztyn 25.06.2021, 11:44
50 OPP B Marysia Felska 2012 Nauticus YC Olsztyn 26.06.2021, 16:07
l’Equipe
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 l’Equipe Kacper Wojczulanis
Oliwia Węgrzynowska
Nauticus YC Olsztyn 18.06.2021, 10:50
2 l’Equipe Aleksander Kolman
Mateusz Budzisz
Nauticus YC Olsztyn 18.06.2021, 10:55
3 l’Equipe Marta Juńczyk
Antoni Muszyński
Nauticus YC Olsztyn 18.06.2021, 11:08
4 l’Equipe Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
Nauticus YC Olsztyn 18.06.2021, 11:15
5 l’Equipe Wojciech Markwart
Wiktor Miałkowski
Nauticus YC Olsztyn 18.06.2021, 11:20
6 l’Equipe Łukasz Krzyśków
Mikołaj Toda
KS AZS AWFiS Gdańsk 18.06.2021, 17:07
7 l’Equipe Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
CHKŻ Chojnice 21.06.2021, 10:41
8 l’Equipe Dominika Godlewska
Inga Skuratko
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 21.06.2021, 21:02
9 l’Equipe Stanisław Kot
Marcel Masiewicz
2008
2008
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 21.06.2021, 21:42
10 l’Equipe Wiktoria Kurkowska
Szymon Woźniak
2007
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
Nauticus YC Olsztyn
21.06.2021, 23:43
11 l’Equipe Bartosz Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
22.06.2021, 07:35
12 l’Equipe Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
2008
2009
CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 08:41
13 l’Equipe Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
2008
2008
LKS Charzykowy
CHKŻ Chojnice
22.06.2021, 10:05
14 l’Equipe Borys Matysiak
Antoni Knitter
2008
2009
CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 11:12
15 l’Equipe Piotr Jażdżewski
Adam Grycuk
KS AZS AWFiS Gdańsk 22.06.2021, 11:21
16 l’Equipe Antoni Kuźmiński
Hanna Kuliś
2006
2006
KS BAZA Mrągowo 24.06.2021, 21:02
17 l’Equipe Daniel Łachacz
Zuzanna Maliniewicz
KS BAZA Mrągowo 24.06.2021, 21:17
18 l’Equipe Jakub Jabłoński
Bartosz Dobrenko
KS BAZA Mrągowo 25.06.2021, 09:44
19 l’Equipe Krzysztof Cichosz
Julia Surała
2007
2006
MKS Dwójka Warszawa 25.06.2021, 11:15
20 l’Equipe Janek Chylarecki
Maja Hołoga
MKS Dwójka Warszawa 25.06.2021, 14:58
21 l’Equipe Adam Warno
Jakub Aranin
2009
2007
KS BAZA Mrągowo 25.06.2021, 20:43
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.