Puchar Lata

20 - 21 cze 2020 Olsztyn, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Licencja
Klub
R1
R2
R3
R4
Suma
Pkt
do 9 lat
DZ
CH
1
OPP B
POL 2205
Marcin Krawczyk
2007
M
1169/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1
2
3*
2
8.00
5.00
1
2
OPP B
POL 1674
Adam Pakulski
2010
M
780/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
3
1
6*
3
13.00
7.00
2
3
OPP B
POL 2207
Szymon Kroczek
2007
M
809/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8*
4
4
4
20.00
12.00
3
4
OPP B
POL 1831
Piotr Małachowski
2008
M
1613/LZ
UKŻ 7 Białystok
2
9*
2
9
22.00
13.00
4
5
OPP B
POL 2210
Mateusz Walczak
2009
M
782/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11*
3
10
5
29.00
18.00
5
6
OPP B
POL 3443
Aleksander Kolman
2008
M
1057/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
UFD*
7
5
6
50.00
18.00
6
7
OPP B
POL 2096
Stanisław Kot
2008
M
12064
OKŻ Junga Olsztyn
4
6
11
19*
40.00
21.00
7
8
OPP B
POL 2104
Wojciech Markwart
2008
M
1179/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10*
5
8
8
31.00
21.00
8
9
OPP B
POL 1922
Lidia Jastrzębska
2009
K
1542/LZ
OKŻ Junga Olsztyn
6
8
9
12*
35.00
23.00
1
10
OPP B
POL 442
Tomasz Pakulski
2008
M
781/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
UFD*
UFD
1
1
66.00
34.00
9
11
OPP B
POL 1227
Julia Stawicka
2010
K
1145/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
5
18
22*
11
56.00
34.00
2
12
OPP B
POL 2099
Mikołaj Zmitrowicz
2008
M
1028/LZ
OKŻ Junga Olsztyn
16*
12
14
10
52.00
36.00
10
13
OPP B
POL 443
Aleksandra Skura
2009
K
1561/LZ
OKŻ Junga Olsztyn
7
13
17*
17
54.00
37.00
3
14
OPP B
POL 1505
Michał Musielak
2009
M
1715/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
DSQ*
20
13
7
72.00
40.00
11
15
OPP B
POL 2092
Robert Martyn
2010
M
1521
OKŻ Junga Olsztyn
12
14
20*
14
60.00
40.00
12
16
OPP B
POL 2103
Jakub Dębiński
2009
M
526/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19
15
7
23*
64.00
41.00
13
17
OPP B
POL 29
Milena Górna
2008
K
1698/LZ
UKŻ 7 Białystok
20*
10
19
13
62.00
42.00
4
18
OPP B
POL 447
Marcel Masiewicz
2008
M
1518/LZ
OKŻ Junga Olsztyn
13
19
15
UFD*
79.00
47.00
14
19
OPP B
POL 1029
Kornelia Urzędowska
2009
K
1645/LZ
UKŻ 7 Białystok
9
UFD*
16
26
83.00
51.00
5
20
OPP B
POL 1780
Pascal Kuźmicki
2010
M
1166/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
UFD*
11
24
18
85.00
53.00
15
21
OPP B
POL 441
Lena Rybicka
2010
K
921/LZ
OKŻ Junga Olsztyn
15
22
18
24*
79.00
55.00
6
22
OPP B
POL 1989
Gabriela Kiewisz
2010
K
1763/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
18
23*
23
15
79.00
56.00
7
23
OPP B
POL 270
Jakub Podziewski
2009
M
1756/LZ
UKŻ 7 Białystok
21*
21
21
21
84.00
63.00
16
24
OPP B
POL 8
Michał Szlaga
2010
M
827/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
23
26
27*
16
92.00
65.00
17
25
OPP B
POL 186
Paweł Rusak
2011
M
1738/LZ
UKŻ 7 Białystok
24
16
26*
25
91.00
65.00
1
18
26
OPP B
POL 985
Bartłomiej Darkowski
2010
M
1545/LZ
MOS SSW IŁAWA
14
25
28*
27
94.00
66.00
19
27
OPP B
POL 129
Anna Wasielewska
2009
K
1866/LZ
SSW MOS Iława
17
27
RET*
22
98.00
66.00
8
28
OPP B
POL 2401
Franciszek Klusek
2010
M
1836/LZ
MOS SSW IŁAWA
25*
24
25
20
94.00
69.00
20
29
OPP B
POL 3429
Aleksander Nadolski
2011
M
1657/LZ
MOS SSW IŁAWA
22
17
DNF*
DNS
103.00
71.00
2
21
30
OPP B
POL 1833
Konstanty Kosiński
2009
M
1710/LZ
UKŻ 7 Białystok
UFD*
UFD
12
UFD
108.00
76.00
22
31
OPP B
POL 1763
Katarzyna Liedtke
2012
K
1826/LZ
SSW MOS Iława
26
28
DNS*
DNS
118.00
86.00
3
9