Puchar Lata

20 - 21 cze 2020 Olsztyn, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Licencja
Klub
R1
R2
R3
R4
Suma
Pkt
1
l’Equipe
POL 2715
Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
M
583
1621
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2*
1
2
1
6.00
4.00
2
l’Equipe
POL 2717
Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
M
992/LZ
12065
OKŻ Junga Olsztyn
1
6*
4
3
14.00
8.00
3
l’Equipe
POL 2720
Kacper Warywoda
Antoni Muszyński
2005
2006
M
1574
530
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14*
3
1
5
23.00
9.00
4
l’Equipe
POL 2716
Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
K
11403
1509
OKŻ Junga Olsztyn
4
2
14*
7
27.00
13.00
5
l’Equipe
POL 2537
Antoni Kuźmiński
Zuzanna Maliniewicz
2006
2007
M
K
1538/LZ
1504/LZ
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
15*
5
9
2
31.00
16.00
6
l’Equipe
POL 2707
Malwina Podsiad
Hanna Kuliś
2006
2006
K
634/LZ
1555/LZ
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
KS "Baza" Mrągowo
5
9*
7
4
25.00
16.00
7
l’Equipe
POL 2152
Hanna Słyk
Julia Surała
2005
2006
K
1830/LZ
100/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
8
12*
3
8
31.00
19.00
8
l’Equipe
POL 257
Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
2008
2008
M
793/LZ
1501/LZ
CHKŻ Chojnice
11*
7
5
10
33.00
22.00
9
l’Equipe
POL 2719
Aleksandra Kot
Wojciech Kwaśny
2005
2006
K
M
1508/LZ
1549/LZ
OKŻ Junga Olsztyn
12
4
8
UFD*
46.00
24.00
10
l’Equipe
POL 2714
Marta Juńczyk
Nadia Onichimowksa
2007
2007
K
532
1690
Nauticus Yacht Club Olsztyn
3
11*
11
11
36.00
25.00
11
l’Equipe
POL 2710
Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
2009
2009
M
1723/LZ
1822/LZ
CHKŻ Chojnice
7
10
10
17*
44.00
27.00
12
l’Equipe
POL 715
Alicja Łowicka
Oliwia Węgrzynowska
2005
2007
K
1816/LZ
1607
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10
UFD*
12
6
50.00
28.00
13
l’Equipe
POL 2718
Bartek Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
2006
2007
M
1517
1507
OKŻ Junga Olsztyn
19*
16
6
13
54.00
35.00
14
l’Equipe
POL 2102
Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
2008
2008
M
1537/LZ
1527/LZ
CHKŻ Chojnice
6
UFD*
19
12
59.00
37.00
15
l’Equipe
POL 2713
Kacper Wojczulanis
Mateusz Budzisz
2008
2008
M
1019/LZ
1862/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16*
14
15
9
54.00
38.00
16
l’Equipe
POL 2572
Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
2008
2009
M
1828/LZ
1499/LZ
CHKŻ Chojnice
18*
8
18
15
59.00
41.00
17
l’Equipe
POL 254
Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
2007
2007
M
1437/LZ
563/LZ
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17*
13
13
16
59.00
42.00
18
l’Equipe
POL 2542
Adam Warno
Maja Kuprel
2009
2006
M
K
1488/LZ
1483/LZ
KS "Baza" Mrągowo
20*
15
16
14
65.00
45.00
19
l’Equipe
POL 2508
Wiktor Miałkowski
Szymon Woźniak
2007
2007
M
1658
1837
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
17
17
19*
66.00
47.00
20
l’Equipe
POL 2563
Kacper Wojtyna
Adam Grycuk
2006
2007
M
1810/LZ|
1815/LZ
KS AZS AWFiS Gdańsk
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
9
19
UFD*
DNF
72.00
50.00
21
l’Equipe
POL 2567
Piotr Jażdzewski
Tymon Konopka
2007
2007
M
1808/LZ
1865/LZ
KS AZS AWFiS Gdańsk
21
18
UFD*
18
79.00
57.00