20 - 21 cze 2020

Puchar Lata

Olsztyn, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Suma Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 1 1 5* 8.00 3.00
2 Laser 4.7 POL POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 2 4* 2 10.00 6.00
3 Laser 4.7 POL POL 204205 Lena Cituk 2007 K Giżycka Grupa Regatowa 4 6* 3 1 14.00 8.00
4 Laser 4.7 POL POL 214218 NATALIA Burczyńska 2005 K Giżycka Grupa Regatowa 3 7* 5 3 18.00 11.00
5 Laser 4.7 POL POL 210005 Jakub Rusiniak 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 11* 5 2 7 25.00 14.00
6 Laser 4.7 POL POL 203114 Weronika Maciejczuk 2006 K UKŻ 7 Białystok 8 9* 6 4 27.00 18.00
7 Laser 4.7 POL POL BN Szymon Małachowski 2006 M UKŻ 7 Białystok 5 8* 7 8 28.00 20.00
8 Laser 4.7 POL POL 210956 Karolina Skwarek 2005 K Nauticus YC Olsztyn 6 10* 8 6 30.00 20.00
9 Laser 4.7 POL POL 186836 Nikodem Górski 2006 M Giżycka Grupa Regatowa 9 3 9 11* 32.00 21.00
10 Laser 4.7 POL POL 18252 Hubert Baranowski 2004 M UKŻ 7 Białystok 12* 4 10 9 35.00 23.00
11 Laser 4.7 POL POL 186218 Oliwia SIEDLECKA 2007 K Giżycka Grupa Regatowa 7 12* 12 10 41.00 29.00
12 Laser 4.7 POL POL 207349 Hanna Borkowska 2008 K Giżycka Grupa Regatowa 10 11 11 DNS 32.00 32.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Suma Pkt
1 Laser Radial POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 5* 3 1 3 12.00 7.00
2 Laser Radial POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 RET* 2 2 14.00 7.00
3 Laser Radial POL POL 197724 Bartosz Dąbrowski 2004 M UKŻ 7 Białystok 1 5* 3 5 14.00 9.00
4 Laser Radial POL POL 161651 Radosław Jankowski 1999 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 6* 4 4 1 15.00 9.00
5 Laser Radial POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 M UKŻ 7 Białystok 4 1 5* 4 14.00 9.00
6 Laser Radial POL POL 206497 Maciej Małachowski 2003 M UKŻ 7 Białystok 2 2 6* 6 16.00 10.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Suma Pkt do 9 lat DZ CH
1 OPP B POL POL 2205 Marcin Krawczyk 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 2 3* 2 8.00 5.00 1
2 OPP B POL POL 1674 Adam Pakulski 2010 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 1 6* 3 13.00 7.00 2
3 OPP B POL POL 2207 Szymon Kroczek 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 8* 4 4 4 20.00 12.00 3
4 OPP B POL POL 1831 Piotr Małachowski 2008 M UKŻ 7 Białystok 2 9* 2 9 22.00 13.00 4
5 OPP B POL POL 2210 Mateusz Walczak 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 11* 3 10 5 29.00 18.00 5
6 OPP B POL POL 3443 Aleksander Kolman 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn UFD* 7 5 6 50.00 18.00 6
7 OPP B POL POL 2096 Stanisław Kot 2008 M OKŻ Junga Olsztyn 4 6 11 19* 40.00 21.00 7
8 OPP B POL POL 2104 Wojciech Markwart 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 10* 5 8 8 31.00 21.00 8
9 OPP B POL POL 1922 Lidia Jastrzębska 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 6 8 9 12* 35.00 23.00 1
10 OPP B POL POL 442 Tomasz Pakulski 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn UFD* UFD 1 1 66.00 34.00 9
11 OPP B POL POL 1227 Julia Stawicka 2010 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 18 22* 11 56.00 34.00 2
12 OPP B POL POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz 2008 M OKŻ Junga Olsztyn 16* 12 14 10 52.00 36.00 10
13 OPP B POL POL 443 Aleksandra Skura 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 7 13 17* 17 54.00 37.00 3
14 OPP B POL POL 1505 Michał Musielak 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn DSQ* 20 13 7 72.00 40.00 11
15 OPP B POL POL 2092 Robert Martyn 2010 M OKŻ Junga Olsztyn 12 14 20* 14 60.00 40.00 12
16 OPP B POL POL 2103 Jakub Dębiński 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 19 15 7 23* 64.00 41.00 13
17 OPP B POL POL 29 Milena Górna 2008 K UKŻ 7 Białystok 20* 10 19 13 62.00 42.00 4
18 OPP B POL POL 447 Marcel Masiewicz 2008 M OKŻ Junga Olsztyn 13 19 15 UFD* 79.00 47.00 14
19 OPP B POL POL 1029 Kornelia Urzędowska 2009 K UKŻ 7 Białystok 9 UFD* 16 26 83.00 51.00 5
20 OPP B POL POL 1780 Pascal Kuźmicki 2010 M Nauticus Yacht Club Olsztyn UFD* 11 24 18 85.00 53.00 15
21 OPP B POL POL 441 Lena Rybicka 2010 K OKŻ Junga Olsztyn 15 22 18 24* 79.00 55.00 6
22 OPP B POL POL 1989 Gabriela Kiewisz 2010 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 23* 23 15 79.00 56.00 7
23 OPP B POL POL 270 Jakub Podziewski 2009 M UKŻ 7 Białystok 21* 21 21 21 84.00 63.00 16
24 OPP B POL POL 8 Michał Szlaga 2010 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 26 27* 16 92.00 65.00 17
25 OPP B POL POL 186 Paweł Rusak 2011 M UKŻ 7 Białystok 24 16 26* 25 91.00 65.00 1 18
26 OPP B POL POL 985 Bartłomiej Darkowski 2010 M MOS SSW IŁAWA 14 25 28* 27 94.00 66.00 19
27 OPP B POL POL 129 Anna Wasielewska 2009 K SSW MOS Iława 17 27 RET* 22 98.00 66.00 8
28 OPP B POL POL 2401 Franciszek Klusek 2010 M MOS SSW IŁAWA 25* 24 25 20 94.00 69.00 20
29 OPP B POL POL 3429 Aleksander Nadolski 2011 M MOS SSW IŁAWA 22 17 DNF* DNS 103.00 71.00 2 21
30 OPP B POL POL 1833 Konstanty Kosiński 2009 M UKŻ 7 Białystok UFD* UFD 12 UFD 108.00 76.00 22
31 OPP B POL POL 1763 Katarzyna Liedtke 2012 K SSW MOS Iława 26 28 DNS* DNS 118.00 86.00 3 9
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Suma Pkt
1 l’Equipe POL POL 2715 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
M Nauticus Yacht Club Olsztyn 2* 1 2 1 6.00 4.00
2 l’Equipe POL POL 2717 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
M OKŻ Junga Olsztyn 1 6* 4 3 14.00 8.00
3 l’Equipe POL POL 2720 Kacper Warywoda
Antoni Muszyński
2005
2006
M Nauticus Yacht Club Olsztyn 14* 3 1 5 23.00 9.00
4 l’Equipe POL POL 2716 Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
K OKŻ Junga Olsztyn 4 2 14* 7 27.00 13.00
5 l’Equipe POL POL 2537 Antoni Kuźmiński
Zuzanna Maliniewicz
2006
2007
M
K
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 15* 5 9 2 31.00 16.00
6 l’Equipe POL POL 2707 Malwina Podsiad
Hanna Kuliś
2006
2006
K Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
KS "Baza" Mrągowo
5 9* 7 4 25.00 16.00
7 l’Equipe POL POL 2152 Hanna Słyk
Julia Surała
2005
2006
K MKS "Dwójka" Warszawa 8 12* 3 8 31.00 19.00
8 l’Equipe POL POL 257 Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
2008
2008
M CHKŻ Chojnice 11* 7 5 10 33.00 22.00
9 l’Equipe POL POL 2719 Aleksandra Kot
Wojciech Kwaśny
2005
2006
K
M
OKŻ Junga Olsztyn 12 4 8 UFD* 46.00 24.00
10 l’Equipe POL POL 2714 Marta Juńczyk
Nadia Onichimowksa
2007
2007
K Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 11* 11 11 36.00 25.00
11 l’Equipe POL POL 2710 Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
2009
2009
M CHKŻ Chojnice 7 10 10 17* 44.00 27.00
12 l’Equipe POL POL 715 Alicja Łowicka
Oliwia Węgrzynowska
2005
2007
K Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 UFD* 12 6 50.00 28.00
13 l’Equipe POL POL 2718 Bartek Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
2006
2007
M OKŻ Junga Olsztyn 19* 16 6 13 54.00 35.00
14 l’Equipe POL POL 2102 Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
2008
2008
M CHKŻ Chojnice 6 UFD* 19 12 59.00 37.00
15 l’Equipe POL POL 2713 Kacper Wojczulanis
Mateusz Budzisz
2008
2008
M Nauticus Yacht Club Olsztyn 16* 14 15 9 54.00 38.00
16 l’Equipe POL POL 2572 Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
2008
2009
M CHKŻ Chojnice 18* 8 18 15 59.00 41.00
17 l’Equipe POL POL 254 Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
2007
2007
M Nauticus Yacht Club Olsztyn 17* 13 13 16 59.00 42.00
18 l’Equipe POL POL 2542 Adam Warno
Maja Kuprel
2009
2006
M
K
KS "Baza" Mrągowo 20* 15 16 14 65.00 45.00
19 l’Equipe POL POL 2508 Wiktor Miałkowski
Szymon Woźniak
2007
2007
M Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 17 17 19* 66.00 47.00
20 l’Equipe POL POL 2563 Kacper Wojtyna
Adam Grycuk
2006
2007
M KS AZS AWFiS Gdańsk
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
9 19 UFD* DNF 72.00 50.00
21 l’Equipe POL POL 2567 Piotr Jażdzewski
Tymon Konopka
2007
2007
M KS AZS AWFiS Gdańsk 21 18 UFD* 18 79.00 57.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
l’Equipe Wyniki oficjalne po 4 wyścigach