Puchar Lata

20 - 21 cze 2020

Olsztyn, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 4 Laser 4.7 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
2 5 Laser 4.7 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
3 6 Laser 4.7 Karolina Skwarek 2005 Nauticus YC Olsztyn 08.06.2020, 10:18
4 7 Laser 4.7 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
5 13 Laser 4.7 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok 15.06.2020, 12:00
6 15 Laser 4.7 NATALIA Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa 15.06.2020, 16:51
7 17 Laser 4.7 Oliwia SIEDLECKA 2007 Giżycka Grupa Regatowa 15.06.2020, 18:06
8 18 Laser 4.7 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2020, 08:48
9 29 Laser 4.7 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 21:43
10 30 Laser 4.7 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 22:07
11 33 Laser 4.7 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2020, 20:49
12 34 Laser 4.7 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2020, 21:42
13 38 Laser 4.7 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 19.06.2020, 14:08
Laser Radial
# Nr Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 1 Laser Radial Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
2 3 Laser Radial Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
3 8 Laser Radial Radosław Jankowski 1999 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:20
4 11 Laser Radial Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 14.06.2020, 16:10
5 12 Laser Radial Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 14.06.2020, 20:25
6 14 Laser Radial Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok 15.06.2020, 14:07
OPP B
# Nr Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 16 OPP B Mateusz Walczak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
2 16 OPP B Marcin Krawczyk 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
3 16 OPP B Wojciech Markwart 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
4 16 OPP B Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
5 16 OPP B Jakub Dębiński 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
6 16 OPP B Gabriela Kiewisz 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
7 16 OPP B Tomasz Pakulski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
8 16 OPP B Adam Pakulski 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
9 16 OPP B Michał Musielak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
10 16 OPP B Julia Stawicka 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
11 16 OPP B Michał Szlaga 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
12 16 OPP B Aleksander Kolman 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
13 16 OPP B Szymon Kroczek 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
14 21 OPP B Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
15 21 OPP B Milena Górna 2008 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
16 21 OPP B Jakub Podziewski 2009 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
17 21 OPP B Kornelia Urzędowska 2009 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
18 21 OPP B Paweł Rusak 2011 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
19 22 OPP B Piotr Małachowski 2008 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:59
20 32 OPP B Franciszek Klusek 2010 MOS SSW IŁAWA 17.06.2020, 13:40
21 32 OPP B Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława 17.06.2020, 13:40
22 32 OPP B Bartłomiej Darkowski 2010 MOS SSW IŁAWA 17.06.2020, 13:40
23 32 OPP B Aleksander Nadolski 2011 MOS SSW IŁAWA 17.06.2020, 13:40
24 35 OPP B Anna Wasielewska 2009 SSW MOS Iława 17.06.2020, 22:55
25 45 OPP B Stanisław Kot 2008 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:09
26 45 OPP B Mikołaj Zmitrowicz 2008 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:09
27 46 OPP B Robert Martyn 2010 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
28 46 OPP B Marcel Masiewicz 2008 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
29 46 OPP B Lidia Jastrzębska 2009 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
30 46 OPP B Aleksandra Skura 2009 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
31 46 OPP B Lena Rybicka 2010 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
l’Equipe
# Nr Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 9 l’Equipe Malwina Podsiad
Hanna Kuliś
2006
2006
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
KS "Baza" Mrągowo
11.06.2020, 12:27
2 10 l’Equipe Antoni Kuźmiński
Zuzanna Maliniewicz
2006
2007
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 14.06.2020, 11:25
3 19 l’Equipe Marta Juńczyk
Nadia Onichimowksa
2007
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 08:51
4 23 l’Equipe Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 14:48
5 24 l’Equipe Alicja Łowicka
Oliwia Węgrzynowska
2005
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 14:54
6 25 l’Equipe Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
2007
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:17
7 26 l’Equipe Kacper Wojczulanis
Mateusz Budzisz
2008
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:31
8 27 l’Equipe Kacper Warywoda
Antoni Muszyński
2005
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:36
9 28 l’Equipe Wiktor Miałkowski
Szymon Woźniak
2007
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:48
10 36 l’Equipe Kacper Wojtyna
Adam Grycuk
2006
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
18.06.2020, 16:50
11 36 l’Equipe Piotr Jażdzewski
Tymon Konopka
2007
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk 18.06.2020, 16:50
12 37 l’Equipe Adam Warno
Maja Kuprel
2009
2006
KS "Baza" Mrągowo 18.06.2020, 22:41
13 39 l’Equipe Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 15:56
14 39 l’Equipe Bartek Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
2006
2007
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 15:56
15 39 l’Equipe Aleksandra Kot
Wojciech Kwaśny
2005
2006
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 15:56
16 40 l’Equipe Hanna Słyk
Julia Surała
2005
2006
MKS "Dwójka" Warszawa 19.06.2020, 19:07
17 41 l’Equipe Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
2008
2009
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:52
18 42 l’Equipe Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
2008
2008
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:54
19 43 l’Equipe Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
2009
2009
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:56
20 44 l’Equipe Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
2008
2008
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:58
21 45 l’Equipe Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:09
Open Masters
# Nr Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.