20 - 21 cze 2020

Puchar Lata

Olsztyn, Polska
Wyniki
Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
4 Laser 4.7 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
5 Laser 4.7 POL POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
6 Laser 4.7 POL POL 210956 Karolina Skwarek 2005 Nauticus YC Olsztyn 08.06.2020, 10:18
7 Laser 4.7 POL POL 210005 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
13 Laser 4.7 POL POL BN Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok 15.06.2020, 12:00
15 Laser 4.7 POL POL 214218 NATALIA Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa 15.06.2020, 16:51
17 Laser 4.7 POL POL 186218 Oliwia SIEDLECKA 2007 Giżycka Grupa Regatowa 15.06.2020, 18:06
18 Laser 4.7 POL POL 186836 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2020, 08:48
29 Laser 4.7 POL POL 18252 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 21:43
30 Laser 4.7 POL POL 203114 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 22:07
33 Laser 4.7 POL POL 207349 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2020, 20:49
34 Laser 4.7 POL POL 204311 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2020, 21:42
38 Laser 4.7 POL POL 204205 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 19.06.2020, 14:08
Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
3 Laser Radial POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:18
8 Laser Radial POL POL 161651 Radosław Jankowski 1999 Nauticus Yacht Club Olsztyn 08.06.2020, 10:20
11 Laser Radial POL POL 197724 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 14.06.2020, 16:10
12 Laser Radial POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 14.06.2020, 20:25
14 Laser Radial POL POL 206497 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok 15.06.2020, 14:07
Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
16 OPP B POL POL 2210 Mateusz Walczak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 2205 Marcin Krawczyk 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 2104 Wojciech Markwart 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 1780 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 2103 Jakub Dębiński 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 1989 Gabriela Kiewisz 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 442 Tomasz Pakulski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 1674 Adam Pakulski 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 1505 Michał Musielak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 1227 Julia Stawicka 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 8 Michał Szlaga 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 3443 Aleksander Kolman 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
16 OPP B POL POL 2207 Szymon Kroczek 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2020, 16:52
21 OPP B POL POL 1833 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
21 OPP B POL POL 29 Milena Górna 2008 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
21 OPP B POL POL 270 Jakub Podziewski 2009 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
21 OPP B POL POL 1029 Kornelia Urzędowska 2009 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
21 OPP B POL POL 186 Paweł Rusak 2011 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:42
22 OPP B POL POL 1831 Piotr Małachowski 2008 UKŻ 7 Białystok 16.06.2020, 09:59
32 OPP B POL POL 2401 Franciszek Klusek 2010 MOS SSW IŁAWA 17.06.2020, 13:40
32 OPP B POL POL 1763 Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława 17.06.2020, 13:40
32 OPP B POL POL 985 Bartłomiej Darkowski 2010 MOS SSW IŁAWA 17.06.2020, 13:40
32 OPP B POL POL 3429 Aleksander Nadolski 2011 MOS SSW IŁAWA 17.06.2020, 13:40
35 OPP B POL POL 129 Anna Wasielewska 2009 SSW MOS Iława 17.06.2020, 22:55
45 OPP B POL POL 2096 Stanisław Kot 2008 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:09
45 OPP B POL POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz 2008 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:09
46 OPP B POL POL 2092 Robert Martyn 2010 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
46 OPP B POL POL 447 Marcel Masiewicz 2008 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
46 OPP B POL POL 1922 Lidia Jastrzębska 2009 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
46 OPP B POL POL 443 Aleksandra Skura 2009 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
46 OPP B POL POL 441 Lena Rybicka 2010 OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:11
Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
9 l’Equipe POL POL 2707 Malwina Podsiad
Hanna Kuliś
2006
2006
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
KS "Baza" Mrągowo
11.06.2020, 12:27
10 l’Equipe POL POL 2537 Antoni Kuźmiński
Zuzanna Maliniewicz
2006
2007
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 14.06.2020, 11:25
19 l’Equipe POL POL 2714 Marta Juńczyk
Nadia Onichimowksa
2007
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 08:51
23 l’Equipe POL POL 2715 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 14:48
24 l’Equipe POL POL 715 Alicja Łowicka
Oliwia Węgrzynowska
2005
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 14:54
25 l’Equipe POL POL 254 Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
2007
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:17
26 l’Equipe POL POL 2713 Kacper Wojczulanis
Mateusz Budzisz
2008
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:31
27 l’Equipe POL POL 2720 Kacper Warywoda
Antoni Muszyński
2005
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:36
28 l’Equipe POL POL 2508 Wiktor Miałkowski
Szymon Woźniak
2007
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.06.2020, 15:48
36 l’Equipe POL POL 2563 Kacper Wojtyna
Adam Grycuk
2006
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
18.06.2020, 16:50
36 l’Equipe POL POL 2567 Piotr Jażdzewski
Tymon Konopka
2007
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk 18.06.2020, 16:50
37 l’Equipe POL POL 2542 Adam Warno
Maja Kuprel
2009
2006
KS "Baza" Mrągowo 18.06.2020, 22:41
39 l’Equipe POL POL 2716 Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 15:56
39 l’Equipe POL POL 2718 Bartek Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
2006
2007
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 15:56
39 l’Equipe POL POL 2719 Aleksandra Kot
Wojciech Kwaśny
2005
2006
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 15:56
40 l’Equipe POL POL 2152 Hanna Słyk
Julia Surała
2005
2006
MKS "Dwójka" Warszawa 19.06.2020, 19:07
41 l’Equipe POL POL 2572 Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
2008
2009
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:52
42 l’Equipe POL POL 257 Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
2008
2008
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:54
43 l’Equipe POL POL 2710 Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
2009
2009
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:56
44 l’Equipe POL POL 2102 Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
2008
2008
CHKŻ Chojnice 19.06.2020, 19:58
45 l’Equipe POL POL 2717 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
OKŻ Junga Olsztyn 19.06.2020, 20:09