Puchar KS Spójnia Warszawa

2 - 3 maj 2021

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Deska
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Iga Stępczyńska 2004 YKP Warszawa 22.04.2021, 23:19
2 Karol Chudyba 2003 YKP Warszawa 27.04.2021, 09:15
3 Mateusz Kizinkiewicz 2007 ŻMKS Poznań 29.04.2021, 10:34
4 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
5 Marlena Szlaska 2003 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
6 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
7 Hugo Campistro 2006 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
8 Aleksandra Campistro 2008 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
9 Bartłomiej Zarzecki 1978 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
10 Jan Ozóg 2010 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
11 Nika Jakobschy-Kalata 2008 YKP Warszawa 29.04.2021, 17:15
12 Joanna Scherer 1976 PSW 29.04.2021, 17:20
13 Aleksander Drewniak 2010 MKS Dwójka Warszawa 30.04.2021, 10:54
14 Mikołaj Kudzia 2007 MKS Dwójka Warszawa 30.04.2021, 11:38
15 Jan Krawczyk 2008 MKS Dwójka Warszawa 30.04.2021, 17:28
16 Zofia Kapuśniak 2004 30.04.2021, 22:13
17 Joanna Dyja 2005 MKS Dwójka Warszawa 30.04.2021, 23:18
18 Dorota Janiszewska 2007 MKS Dwójka Warszawa 01.05.2021, 09:20
19 Nika Jakobschy-Kalata 2008 YKP Warszawa 01.05.2021, 11:13
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 21.04.2021, 23:03
2 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 22.04.2021, 09:01
3 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 22.04.2021, 20:13
4 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 26.04.2021, 14:12
5 Hanna Słyk 2005 MKS Dwójka Warszawa 26.04.2021, 16:07
6 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa 26.04.2021, 18:54
7 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa 27.04.2021, 14:59
8 Zuzanna Żmuda 2004 YKP Warszawa 27.04.2021, 21:12
9 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 28.04.2021, 10:03
10 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 28.04.2021, 10:52
11 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 28.04.2021, 12:46
12 Maja Kubaszewska 2009 YKP Warszawa 29.04.2021, 07:51
13 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
14 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
15 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
16 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 22:20
17 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 16:51
18 Róża Stolarska 2005 MKS Dwójka Warszawa 30.04.2021, 20:30
19 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa 30.04.2021, 21:54
20 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 01.05.2021, 12:58
21 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 01.05.2021, 17:58
22 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 01.05.2021, 20:08
23 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 01.05.2021, 21:20
24 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 02.05.2021, 09:28
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 21.04.2021, 19:48
2 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 21.04.2021, 19:48
3 Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 21.04.2021, 19:48
4 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 21.04.2021, 19:48
5 NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 26.04.2021, 18:56
6 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 27.04.2021, 16:11
7 ROZALIA ROZUM 2007 MKS Dwójka Warszawa 27.04.2021, 16:11
8 WIKTOR WRÓBEL 2007 MKS Dwójka Warszawa 27.04.2021, 16:11
9 IGOR PREKIEL 2007 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 07:43
10 MAJA SZOTYŃSKA 2008 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 07:43
11 IGA DĘBECKA-STRZYŻEWSKA 2008 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 07:43
12 Krzysztof Maksymowicz 2007 Sailing Legia 02.05.2021, 09:10
13 Henryk Komenda 2008 Sailing Legia 02.05.2021, 09:10
14 Zofia Brdulak 2009 Sailing Legia 02.05.2021, 09:10
15 Jan Muszyński 2007 Sailing Legia 02.05.2021, 09:10
16 August Sobczak 2008 Sailing Legia 02.05.2021, 09:10
17 Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 02.05.2021, 09:10
18 Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 02.05.2021, 09:10
19 Hubert Matz 2008 Sailing Legia 02.05.2021, 09:38
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 21.04.2021, 19:48
2 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 21.04.2021, 19:48
3 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 23.04.2021, 14:34
4 Stanislaw Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa 26.04.2021, 17:46
5 Szymon Stański 2009 WTW Warszawa 27.04.2021, 22:29
6 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 11:22
7 Maksymilian Ambroziak 2012 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 11:22
8 Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 11:22
9 Tomasz Biedrzycki 2010 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 11:22
10 Stanisław Tracz 2012 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 11:22
11 Dawid Brzeski 2010 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 11:22
12 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
13 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
14 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
15 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
16 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
17 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
18 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:05
19 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 29.04.2021, 12:40
20 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 29.04.2021, 14:52
21 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
22 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
23 Bartosz Nurowski 2009 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
24 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
25 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
26 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
27 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
28 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 29.04.2021, 22:18
29 Wojciech Konopiński 2009 WTW Warszawa 30.04.2021, 15:20
30 Marcelina Drescher 2009 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 23:22
31 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 23:22
32 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 23:22
33 Nina Suwalska 2011 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 23:22
34 Natasza Głusik 2010 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 23:22
35 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 23:22
36 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 30.04.2021, 23:22
37 Antoni Malicki 2009 AZS UW Warszawa 01.05.2021, 14:43
38 Adam Brzozowski 2012 KS Spójnia Warszawa 01.05.2021, 15:31
39 Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 01.05.2021, 15:31
40 Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 01.05.2021, 15:31
41 Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 01.05.2021, 15:31
42 Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 01.05.2021, 15:31
43 Antoni Marcinkiewicz 2010 KS Spójnia Warszawa 01.05.2021, 15:31
44 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 01.05.2021, 15:58
45 Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 02.05.2021, 06:00
46 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 02.05.2021, 06:00
47 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 02.05.2021, 06:00
48 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 02.05.2021, 08:47
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.