Puchar KS Spójnia

25 - 26 cze 2022

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Deska
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Hugo Campistro 2006 YKP Warszawa 22.06.2022, 21:46
2 Aleksandra Campistro 2008 YKP Warszawa 22.06.2022, 21:52
3 Maja Kubaszewska 2009 YKP Warszawa 23.06.2022, 09:10
4 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 23.06.2022, 12:12
5 Iga Stępczyńska YKP Warszawa 24.06.2022, 08:18
6 Jan Ożóg 2010 YKP Warszawa 24.06.2022, 18:26
7 Nika Jakobschy-Kalata YKP Warszawa 24.06.2022, 18:58
8 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 24.06.2022, 21:47
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:33
2 Gabriel Kowalik 2009 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:33
3 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:33
4 Igor Kanik 2009 UKS Nad Jeziorkiem 23.06.2022, 12:33
5 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 23.06.2022, 20:44
6 Antoni Marcinkiewicz 2010 24.06.2022, 07:17
7 Ewelina Michulec 2009 24.06.2022, 07:17
8 Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 07:17
9 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 07:17
10 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 07:17
11 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 07:17
12 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 07:17
13 Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
14 Ian Kurtysh 2007 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
15 Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
16 Emilia Brdulak 2011 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
17 Antonii Brzozowski 2009 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
18 Zofia Brdulak 2009 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
19 Henryk Komenda 2008 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
20 Stanisław Ługowski 2008 Sailing Legia 24.06.2022, 15:39
21 Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
22 Marcelina Drescher 2009 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jan Brdulak 2015 Sailing Legia 21.06.2022, 11:48
2 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 21.06.2022, 11:48
3 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 21.06.2022, 11:48
4 Jan Szyksznia 2010 Sailing Legia 21.06.2022, 11:48
5 Jagoda Klepacka 2012 Sailing Legia 21.06.2022, 11:48
6 Maria Pater 2013 Sailing Legia 21.06.2022, 11:48
7 Barbara Maciejewska 2014 KS Spójnia Warszawa 21.06.2022, 20:32
8 Nina Kunecka 2013 KS Spójnia Warszawa 22.06.2022, 11:35
9 HELENA LADA 2011 UKS Nad Jeziorkiem 22.06.2022, 11:52
10 Pola Woszczak 2013 KS Spójnia Warszawa 22.06.2022, 13:22
11 Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 22.06.2022, 15:56
12 Filip Werpachowski 2014 KS Spójnia Warszawa 22.06.2022, 23:46
13 Maja Wojdasiewicz 2011 UKS Szkwał Legionowo 23.06.2022, 09:40
14 Hania Szyplińska 2014 UKS Szkwał Legionowo 23.06.2022, 09:40
15 Jan Pisarek 2013 UKS Szkwał Legionowo 23.06.2022, 09:40
16 Julia Rola 2012 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 11:37
17 Grzegorz Karpiński 2008 UKS Nad Jeziorkiem 23.06.2022, 12:33
18 Franciszek Grygorczuk 2010 UKS Nad Jeziorkiem 23.06.2022, 12:33
19 Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:33
20 Karol Sikorski 2011 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:33
21 Anna Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:33
22 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:33
23 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 12:34
24 Franek Junko 2013 WTW Warszawa 23.06.2022, 13:21
25 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 16:57
26 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 16:57
27 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 16:57
28 Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 16:57
29 Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 16:57
30 Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 16:57
31 Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 23.06.2022, 16:57
32 Aleksandra Grochowska 2014 AZS UW Warszawa 24.06.2022, 07:29
33 Jan Kobyliński 2013 AZS UW Warszawa 24.06.2022, 07:29
34 Marysia Pawlak 2012 AZS UW Warszawa 24.06.2022, 07:29
35 Stanisław Krawczyk 2012 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 11:09
36 Franciszek Iwanicki 2010 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 11:09
37 Katarzyna Biały 2010 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 11:09
38 Stanisław Grzonkowski 2010 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 11:09
39 Jakub Brzeski 2013 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 11:09
40 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 11:09
41 Stanisław Stocki KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 14:22
42 Emilia Grędziak KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 15:18
43 Wojciech Grędziak KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 15:32
44 Maks Kajdy UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 17:52
45 Magda Kaczyńska UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 17:53
46 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 17:57
47 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 17:58
48 Adam Brzozowski UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 18:00
49 Borys Szafrański-Mądry UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 18:05
50 Bruno Szafrański-Mądry UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 18:06
51 Konstanty Belina-Brzozowski UKS FIR Warszawa 24.06.2022, 18:08
52 Hubert ?? KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 18:10
53 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
54 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
55 Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
56 Eryk Kazimierczyk 2012 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
57 Ewa Bańbura 2010 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
58 Katarzyna Biernacka 2011 Sindbad Sailing 24.06.2022, 21:53
59 Hubert Łabedzki UKS FIR Warszawa 25.06.2022, 14:50
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.