Puchar jeziora Roś w klasie Cadet

2 - 4 wrz 2022

12-200 Pisz, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 11* 1 2 3 6.00
2 POL 10034 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 2 15* 1 9 12.00
3 POL 10085 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 1 4 19* 7 12.00
4 POL 10074 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 4 3 7 8* 14.00
5 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 7 11 16* 2 20.00
6 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 8 7 26* 6 21.00
7 POL 10067 Maciej Cesarz
Zofia Szaryńska
2007
2010
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 6 UFD* 12 4 22.00
8 POL 9903 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
2005
2011
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 23* 2 4 17 23.00
9 POL 10068 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 13 14* 11 1 25.00
10 POL 9461 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 3 10 13 21* 26.00
11 POL 9237 Jan Kopyra
Katarzyna Matanowska
2006
2012
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 16* 9 8 12 29.00
12 POL 10070 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 15* 12 14 5 31.00
13 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 12 29* 5 16 33.00
14 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 19* 5 10 19 34.00
15 POL 9238 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 28* 6 21 10 37.00
16 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 9 22* 9 20 38.00
17 POL 10063 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 10 24 6 28* 40.00
18 POL 9433 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 5 16 23 25* 44.00
19 POL 10082 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 18 25 3 26* 46.00
20 POL 9514 Marcel Kowalewski
Tomasz Kowalewski
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 14 17 18* 15 46.00
21 POL 9487 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 20 13 29* 14 47.00
22 POL 10066 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 26 8 15 27* 49.00
23 POL 9901 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 17 23 27* 11 51.00
24 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 21 18 24* 18 57.00
25 POL 9603 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
2009
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 24* 20 20 24 64.00
26 POL 9957 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 25 27 30* 13 65.00
27 POL 9735 Jakub Dąbrowski
Szymon Gryczan
2010
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
PMOS Pisz 27 21 17 31* 65.00
28 POL 990 Maciej Karpiński
Stefan Chojnowski
2006
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 22 26 28 DSQ* 76.00
29 POL 9755 Daria Jabłońska
Hubert Jachimowicz
2007
2010
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNF* UFD 22 23 81.00
30 POL 9606 Julia Czapiewska
Hanna Wasilewska
2008
2008
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 29 30 33* 22 81.00
31 POL 9512 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNF* 19 34 30 83.00
32 POL 9354 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNF* DNC 25 29 90.00
33 POL 9809 Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
2006
2010
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz DNF* 28 31 32 91.00
34 POL 9970 Jekaterina Bianki
Kalina Sienkiewicz
2009
2012
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz DNF* UFD 32 33 101.00
35 POL 9180 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNF* 31 DNF DNF 103.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.