Puchar jeziora Roś w klasie Cadet

2 - 4 wrz 2022

12-200 Pisz, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 9903 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
2005
2011
ŻUKS Stężyca 25.08.2022, 09:31
2 POL 9901 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 25.08.2022, 09:31
3 POL 9606 Julia Czapiewska
Hanna Wasilewska
2008
2008
ŻUKS Stężyca 25.08.2022, 09:31
4 POL 10063 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 25.08.2022, 09:31
5 POL 9237 Jan Kopyra
Katarzyna Matanowska
2006
2012
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
6 POL 9433 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
7 POL 990 Maciej Karpiński
Stefan Chojnowski
2006
2012
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
8 POL 10067 Maciej Cesarz
Zofia Szaryńska
2007
2010
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
9 POL 10068 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
10 POL 9487 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
11 POL 9354 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
12 POL 9238 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
13 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
14 POL 10074 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 27.08.2022, 17:08
15 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 28.08.2022, 20:13
16 POL 9512 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 28.08.2022, 20:13
17 POL 9180 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
UKS Żeglarz Wrocław 28.08.2022, 20:13
18 POL 9809 Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
2006
2010
PMOS Pisz 29.08.2022, 17:09
19 POL 9603 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
2009
2008
PMOS Pisz 29.08.2022, 17:09
20 POL 9970 Jekaterina Bianki
Kalina Sienkiewicz
2009
2012
PMOS Pisz 29.08.2022, 17:09
21 POL 9735 Jakub Dąbrowski
Szymon Gryczan
2010
2009
PMOS Pisz 29.08.2022, 17:09
22 POL 10082 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz 29.08.2022, 17:09
23 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 29.08.2022, 17:09
24 POL 10085 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 29.08.2022, 17:09
25 POL 10070 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
UKŻ Grot OSiR Suwałki 29.08.2022, 19:26
26 POL 9461 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 29.08.2022, 19:34
27 POL 10066 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 29.08.2022, 19:44
28 POL 9755 Daria Jabłońska
Hubert Jachimowicz
2007
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 29.08.2022, 19:51
29 POL 9514 Marcel Kowalewski
Tomasz Kowalewski
2007
2013
UKŻ Grot OSiR Suwałki 29.08.2022, 19:56
30 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 30.08.2022, 06:18
31 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
MKŻ Mikołajki 30.08.2022, 06:24
32 POL 9957 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki 30.08.2022, 06:29
33 POL 10034 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 30.08.2022, 16:45
34 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda 30.08.2022, 16:45
35 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 31.08.2022, 07:15
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.