Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet

3 - 5 wrz 2021

aleja Turystów 22, Pisz, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 10082 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
Mężczyzna
Kobieta
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 6 10 4 1 3 6 18* 1 31.00
2 POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 4 1 1 13* 8 9 8 2 33.00
3 POL 10034 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 9 4 5 16* 7 5 1 7 38.00
4 POL 9752 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 8 2 10 6 5 2 7 19* 40.00
5 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS "Dwójka" Warszawa 1 UFD* 7 10 2 10 13 4 47.00
6 POL 9514 Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10 3 22 2 4 11 4 29* 56.00
7 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 7 8 2 14 9 8 28* 16 64.00
8 POL 9254 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 13 11 8 17* 16 4 6 14 72.00
9 POL 9848 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
Kobieta
Kobieta
MKS "Dwójka" Warszawa 12 13 14 22* 1 1 15 18 74.00
10 POL 9433 Jagoda Glinecka
Aleksander Łabanowski
2005
2008
Kobieta
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 15 5 6 7 17 15 9 20* 74.00
11 POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
Kobieta
Kobieta
MKS "Dwójka" Warszawa 2 6 11 21* 15 16 19 8 77.00
12 POL 9901 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 23* 16 9 3 10 22 11 15 86.00
13 POL 9809 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
Kobieta
Kobieta
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 3 7 27 4 19 19 DSQ* 10 89.00
14 POL 9127 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 16 14 15 20 11 30* 5 12 93.00
15 POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 5 UFD* 3 5 DSQ 12 25 13 102.00
16 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 26 21 12 28* 12 17 3 11 102.00
17 POL 9259 Jan Kopyra
Maciej Karpiński
2006
2006
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 11 9 13 12 22 20 20 30* 107.00
18 POL 9606 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 24* 15 23 11 20 13 10 23 115.00
19 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 21 12 24 9 28* 28 21 3 118.00
20 POL 9903 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 20 UFD* 18 15 14 18 32 9 126.00
21 POL 9956 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki DNF* DNF DNF 18 18 7 2 6 129.00
22 POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 19 22 19 8 29* 27 12 28 135.00
23 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 17 UFD* 21 25 13 24 RET 5 144.00
24 POL 9756 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
Kobieta
Mężczyzna
UKS WODNIACY GARCZYN 22 23 28 19 24 14 14 33* 144.00
25 POL 9512 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKS Żeglarz Wrocław 14 UFD* 17 29 21 21 23 24 149.00
26 POL 9603 Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
2006
2012
Kobieta
Kobieta
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 25 20 16 26 30 3 34* 31 151.00
27 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
Kobieta
Kobieta
UKS WODNIACY GARCZYN 18 17 26 23 27 DNF* 30 17 158.00
28 POL 9461 Julia Gref
Hania Sadowska
2008
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki UFD* 18 31 DSQ 6 31 17 25 167.00
29 POL 9803 Julia Mielewczyk
Jekaterina Bianki
2006
2009
Kobieta
Kobieta
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
UKS MOS EŁK
35* 19 20 34 32 26 22 21 174.00
30 POL 9810 Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
2009
2010
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 34 26 36* 33 26 23 16 22 180.00
31 POL 9999 Zuzanna Markowska
Kajetan Chmielewski
2008
2012
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 28 25 29 24 23 25 27 32* 181.00
32 POL 9957 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 27 DNF* 25 27 34 29 24 RET 205.00
33 POL 9755 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 31 27 35* 32 35 32 26 26 209.00
34 POL 9134 Paulina Schütz
Kuba Świtalski
2007
2011
Kobieta
Mężczyzna
UKS WODNIACY GARCZYN 32 29 33 35* 25 35 31 27 212.00
35 POL 9466 Zofia Sienkiewicz
Gabriela Bednarska
2007
2009
Kobieta
Kobieta
PMOS PISZ 30 28 30 31 31 DNF* 29 35 214.00
36 POL 9758 Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
2010
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 29 24 32 36* 33 34 33 34 219.00
37 POL 9970 Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
2006
2010
Kobieta
Mężczyzna
PMOS PISZ
UKŻ Żeglarz Wrocław
33 DNF* 34 30 RET 33 35 36 240.00
38 POL 10071 Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 273.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.