Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet

3 - 5 wrz 2021 aleja Turystów 22, Pisz, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
6
10
4
1
3
6
18*
1
31.00
2
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
4
1
1
13*
8
9
8
2
33.00
3
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K
UKŻ Ostróda
9
4
5
16*
7
5
1
7
38.00
4
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
8
2
10
6
5
2
7
19*
40.00
5
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
K
MKS "Dwójka" Warszawa
1
UFD*
7
10
2
10
13
4
47.00
6
POL 9514
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
M
UKŻ Grot OSiR Suwałki
10
3
22
2
4
11
4
29*
56.00
7
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa
7
8
2
14
9
8
28*
16
64.00
8
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
M
MKS "Dwójka" Warszawa
13
11
8
17*
16
4
6
14
72.00
9
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
K
MKS "Dwójka" Warszawa
12
13
14
22*
1
1
15
18
74.00
10
POL 9433
Jagoda Glinecka
Aleksander Łabanowski
2005
2008
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa
15
5
6
7
17
15
9
20*
74.00
11
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
K
MKS "Dwójka" Warszawa
2
6
11
21*
15
16
19
8
77.00
12
POL 9901
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
K
ŻUKS Stężyca
23*
16
9
3
10
22
11
15
86.00
13
POL 9809
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
3
7
27
4
19
19
DSQ*
10
89.00
14
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
16
14
15
20
11
30*
5
12
93.00
15
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
5
UFD*
3
5
DSQ
12
25
13
102.00
16
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
M
UKS Żeglarz Wrocław
26
21
12
28*
12
17
3
11
102.00
17
POL 9259
Jan Kopyra
Maciej Karpiński
2006
2006
M
MKS "Dwójka" Warszawa
11
9
13
12
22
20
20
30*
107.00
18
POL 9606
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
M
ŻUKS Stężyca
24*
15
23
11
20
13
10
23
115.00
19
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
M
UKŻ Ostróda
21
12
24
9
28*
28
21
3
118.00
20
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
K
ŻUKS Stężyca
20
UFD*
18
15
14
18
32
9
126.00
21
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
K
MKŻ Mikołajki
DNF*
DNF
DNF
18
18
7
2
6
129.00
22
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
ŻUKS Stężyca
19
22
19
8
29*
27
12
28
135.00
23
POL 10083
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
17
UFD*
21
25
13
24
RET
5
144.00
24
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
K
M
UKS WODNIACY GARCZYN
22
23
28
19
24
14
14
33*
144.00
25
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
M
K
UKS Żeglarz Wrocław
14
UFD*
17
29
21
21
23
24
149.00
26
POL 9603
Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
2006
2012
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
25
20
16
26
30
3
34*
31
151.00
27
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
K
UKS WODNIACY GARCZYN
18
17
26
23
27
DNF*
30
17
158.00
28
POL 9461
Julia Gref
Hania Sadowska
2008
2010
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
UFD*
18
31
DSQ
6
31
17
25
167.00
29
POL 9803
Julia Mielewczyk
Jekaterina Bianki
2006
2009
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
UKS MOS EŁK
35*
19
20
34
32
26
22
21
174.00
30
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
2009
2010
K
MKŻ Mikołajki
34
26
36*
33
26
23
16
22
180.00
31
POL 9999
Zuzanna Markowska
Kajetan Chmielewski
2008
2012
K
M
UKŻ Ostróda
28
25
29
24
23
25
27
32*
181.00
32
POL 9957
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
M
MKŻ Mikołajki
27
DNF*
25
27
34
29
24
RET
205.00
33
POL 9755
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
31
27
35*
32
35
32
26
26
209.00
34
POL 9134
Paulina Schütz
Kuba Świtalski
2007
2011
K
M
UKS WODNIACY GARCZYN
32
29
33
35*
25
35
31
27
212.00
35
POL 9466
Zofia Sienkiewicz
Gabriela Bednarska
2007
2009
K
PMOS PISZ
30
28
30
31
31
DNF*
29
35
214.00
36
POL 9758
Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
2010
2012
M
MKŻ Mikołajki
29
24
32
36*
33
34
33
34
219.00
37
POL 9970
Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
2006
2010
K
M
PMOS PISZ
UKŻ Żeglarz Wrocław
33
DNF*
34
30
RET
33
35
36
240.00
38
POL 10071
Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
M
UKŻ Ostróda
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
273.00