Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet

3 - 5 wrz 2021 aleja Turystów 22, Pisz, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
2
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
3
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
4
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
5
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
6
POL 10083
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
7
POL 9809
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
8
POL 9603
Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
2006
2012
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
9
POL 9970
Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
2006
2010
PMOS PISZ
UKŻ Żeglarz Wrocław
10
POL 9466
Zofia Sienkiewicz
Gabriela Bednarska
2007
2009
PMOS PISZ
11
POL 9999
Zuzanna Markowska
Kajetan Chmielewski
2008
2012
UKŻ Ostróda
12
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
13
POL 10071
Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda
14
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
15
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
16
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
2009
2010
MKŻ Mikołajki
17
POL 9957
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki
18
POL 9758
Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
2010
2012
MKŻ Mikołajki
19
POL 9259
Jan Kopyra
Maciej Karpiński
2006
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
20
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
21
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS "Dwójka" Warszawa
22
POL 9433
Jagoda Glinecka
Aleksander Łabanowski
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
23
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
24
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
25
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
26
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
27
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
28
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS WODNIACY GARCZYN
29
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
30
POL 9134
Paulina Schütz
Kuba Świtalski
2007
2011
UKS WODNIACY GARCZYN
31
POL 9803
Julia Mielewczyk
Jekaterina Bianki
2006
2009
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
UKS MOS EŁK
32
POL 9901
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca
33
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
34
POL 9606
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
35
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
36
POL 9755
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki
37
POL 9514
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki
38
POL 9461
Julia Gref
Hania Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki