Puchar Jeziora Roś

4 - 6 wrz 2020

Aleja Turystów 22, Pisz, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 4 5* 1 1 2 1 5 2 16.00
2 POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 8 6 4 3 1 2 9* 1 25.00
3 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 6 OCS* 9 2 8 3 2 4 34.00
4 POL 9514 Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 9 1 13 4 5 4 7 UFD* 43.00
5 POL 9809 Krystian Krysiak
Klaudia Stępień
2004
2008
Mężczyzna
Kobieta
PMOS Pisz 2 2 8 9 DSQ* 12 6 5 44.00
6 POL 9903 Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 10 3 11 11 6 5 12 16* 58.00
7 POL 9803 Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 3 7 7 20 3 15 4 UFD* 59.00
8 POL 10066 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 21* 12 20 10 10 8 3 3 66.00
9 POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 17 14 15 16 4 23* 1 7 74.00
10 POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 1 8 2 19 16 24* 20 9 75.00
11 POL 9972 Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
Kobieta
Kobieta
UKŻ Lamelka Kartuzy 16 16 3 21* 13 10 11 12 81.00
12 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 5 20 6 7 7 21 15 22* 81.00
13 POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 24* 11 17 15 11 9 14 10 87.00
14 POL 9602 Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 11 13 23 18 27* 7 18 6 96.00
15 POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 22* 10 19 14 19 18 10 8 98.00
16 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 13 17 24 5 28* 20 8 21 108.00
17 POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 14 22 5 22 12 16 27* 18 109.00
18 POL 9433 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 18 15 29 6 17 13 32* 11 109.00
19 POL 9646 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 15 21 34 8 9 11 13 UFD* 111.00
20 POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 7 24 14 13 33* 19 22 14 113.00
21 POL 9735 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 25 4 18 28* 18 6 25 24 120.00
22 POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 12 19 30* 23 15 22 16 13 120.00
23 POL 9755 Julia Kundzicz
Julia Gref
2005
2008
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNF* 18 10 26 14 14 21 19 122.00
24 POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 19 9 16 12 26 26 29* 15 123.00
25 POL 9956 Amelia Leszczyńska
Natalia Pieńkowska
2006
2009
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 28 28 26 38* 21 17 17 20 157.00
26 POL 10071 Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 26 23 28 17 24 27 31* 23 168.00
27 POL 9752 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 27 29 12 25 36* 25 24 30 172.00
28 POL 9959 Jakub Adamski
Konrad Kubicki
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 20 30 25 24 30 34* 30 17 176.00
29 POL 9970 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 23 27 21 32 29 30 26 UFD* 188.00
30 POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 29 26 27 31 20 31 34* 25 189.00
31 POL 9606 Jakub Klasa
Wojciech Dmochowski
2006
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 34 38* 35 30 23 28 23 27 200.00
32 POL 9801 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
Kobieta
Kobieta
UKŻ Lamelka Kartuzy 32 34 38* 33 32 36 19 26 212.00
33 POL 9097 Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
KS Włókniarz Chełmża 31 32 32 37 22 35 39* 32 221.00
34 POL 10082 Julia Mielewczyk
Alicja Filipowicz
2006
2006
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 36* 33 31 35 25 33 33 34 224.00
35 POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 33 25 33 39* 38 29 37 33 228.00
36 POL 9603 Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 38 37 22 34 31 39 28 UFD* 229.00
37 POL 9958 Jakub Śliwiński
Kornel Gajkowski
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 37* 36 36 27 35 32 35 29 230.00
38 POL 9957 Katarzyna Tymińska
Anna Tymińska
2006
2008
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 30 35 39* 29 34 37 38 28 231.00
39 POL 9758 Kacper Gajkowski
Nina Gulajew
2006
2006
Mężczyzna
Kobieta
MKŻ Mikołajki 35 31 37 36 37 38* 36 31 243.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.