Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Jeziora Roś
4 - 6 września 2020
Aleja Turystów 22, Pisz, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Cadet
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda
19.08.2020, 19:07
2
Katarzyna Tymińska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
25.08.2020, 11:39
3
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
31.08.2020, 11:41
4
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
5
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
6
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
7
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
8
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
9
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
10
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
11
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
12
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
13
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa
31.08.2020, 20:41
14
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ Lamelka Kartuzy
01.09.2020, 07:11
15
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
01.09.2020, 07:15
16
Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
01.09.2020, 07:23
17
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ Lamelka Kartuzy
01.09.2020, 07:36
18
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
01.09.2020, 07:56
19
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
01.09.2020, 08:00
20
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
01.09.2020, 08:09
21
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
01.09.2020, 13:08
22
Krystian Krysiak
Klaudia Stępień
2004
2008
PMOS Pisz
01.09.2020, 13:08
23
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
01.09.2020, 13:08
24
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz
01.09.2020, 13:08
25
Julia Mielewczyk
Alicja Filipowicz
2006
2006
PMOS Pisz
01.09.2020, 13:08
26
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
PMOS Pisz
01.09.2020, 13:08
27
Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
PMOS Pisz
01.09.2020, 13:08
28
Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
ŻUKS Stężyca
01.09.2020, 16:56
29
Jakub Klasa
Wojciech Dmochowski
2006
2011
ŻUKS Stężyca
01.09.2020, 16:56
30
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KS Włókniarz Chełmża
01.09.2020, 18:51
31
Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
UKŻ Ostróda
01.09.2020, 19:55
32
Julia Kundzicz
Julia Gref
2005
2008
UKŻ Grot Suwałki
02.09.2020, 13:19
33
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot Suwałki
02.09.2020, 13:19
34
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
UKŻ Grot Suwałki
02.09.2020, 13:19
35
Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
UKŻ Grot Suwałki
02.09.2020, 13:19
36
Kacper Gajkowski
Nina Gulajew
2006
2006
MKŻ Mikołajki
03.09.2020, 14:25
37
Jakub Śliwiński
Kornel Gajkowski
2006
2010
MKŻ Mikołajki
03.09.2020, 14:25
38
Jakub Adamski
Konrad Kubicki
2006
2013
MKŻ Mikołajki
03.09.2020, 18:47
39
Amelia Leszczyńska
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki
03.09.2020, 18:47