Puchar Jeziora Roś

4 - 6 wrz 2020

Aleja Turystów 22, Pisz, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda 19.08.2020, 19:07
2 Katarzyna Tymińska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki 25.08.2020, 11:39
3 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 31.08.2020, 11:41
4 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
5 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
6 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
7 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
8 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
9 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
10 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
11 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
12 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
13 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 20:41
14 Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ Lamelka Kartuzy 01.09.2020, 07:11
15 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy 01.09.2020, 07:15
16 Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 01.09.2020, 07:23
17 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ Lamelka Kartuzy 01.09.2020, 07:36
18 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy 01.09.2020, 07:56
19 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 01.09.2020, 08:00
20 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 01.09.2020, 08:09
21 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 01.09.2020, 13:08
22 Krystian Krysiak
Klaudia Stępień
2004
2008
PMOS Pisz 01.09.2020, 13:08
23 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 01.09.2020, 13:08
24 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz 01.09.2020, 13:08
25 Julia Mielewczyk
Alicja Filipowicz
2006
2006
PMOS Pisz 01.09.2020, 13:08
26 Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
PMOS Pisz 01.09.2020, 13:08
27 Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
PMOS Pisz 01.09.2020, 13:08
28 Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
ŻUKS Stężyca 01.09.2020, 16:56
29 Jakub Klasa
Wojciech Dmochowski
2006
2011
ŻUKS Stężyca 01.09.2020, 16:56
30 Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KS Włókniarz Chełmża 01.09.2020, 18:51
31 Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
UKŻ Ostróda 01.09.2020, 19:55
32 Julia Kundzicz
Julia Gref
2005
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki 02.09.2020, 13:19
33 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki 02.09.2020, 13:19
34 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki 02.09.2020, 13:19
35 Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
UKŻ Grot OSiR Suwałki 02.09.2020, 13:19
36 Kacper Gajkowski
Nina Gulajew
2006
2006
MKŻ Mikołajki 03.09.2020, 14:25
37 Jakub Śliwiński
Kornel Gajkowski
2006
2010
MKŻ Mikołajki 03.09.2020, 14:25
38 Jakub Adamski
Konrad Kubicki
2006
2013
MKŻ Mikołajki 03.09.2020, 18:47
39 Amelia Leszczyńska
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki 03.09.2020, 18:47
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.