Puchar jeziora Raduńskiego Górnego

25 - 27 cze 2022

Stężyca, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 1 2 2 2 2 3* 3 2 14.00
2 POL 10085 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz UFD* 3 1 1 6 4 2 1 18.00
3 POL 9972 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 3 1 4 5 3 1 19* 3 20.00
4 POL 10034 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 4 12* 3 4 1 8 1 7 28.00
5 POL 9801 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 5 10 6 3 11* 2 4 4 34.00
6 POL 9803 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 6 16* 7 13 4 6 5 8 49.00
7 POL 9602 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 2 11 5 7 9 14* 11 11 56.00
8 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 8 4 10 9 16 11 17* 10 68.00
9 POL 10063 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca UFD* 18 9 6 5 7 6 19 70.00
10 POL 9901 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 16* 7 11 16 8 10 7 13 72.00
11 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 9 6 12 14 10 UFD* 18 12 81.00
12 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 15 8 13 15 13 9 13 17* 86.00
13 POL 9903 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
2005
2011
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca UFD* 14 17 12 7 13 20 5 88.00
14 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 7 15 18* 8 18 15 10 16 89.00
15 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki DSQ* 5 8 19 12 12 14 22 92.00
16 POL 9957 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 10 13 19 10 22* 21 12 9 94.00
17 POL 9603 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
2009
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 12 22 16 17 DNC* 16 8 6 97.00
18 POL 9756 Paulina Schütz
Alicja Węsierska
2007
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 11 9 22* 18 15 17 16 15 101.00
19 POL 9735 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
2009
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
PMOS Pisz 14 20* 14 20 14 19 9 14 104.00
20 POL 9999 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
2008
2011
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda UFD* 23 15 11 20 5 21 18 113.00
21 POL 9256 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 19 17 20 23* 17 23 15 20 131.00
22 POL 9606 Julia Czapiewska
Hanna Wasilewska
2008
2008
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 13 21 21 21 19 18 23* 23 136.00
23 POL 10065 Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
2006
2009
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 17 19 23 22 21 20 22 25* 144.00
24 POL 9463 Tomasz Stoltmann
Aleksander Hinc
2009
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Wodniacy Graczyn 18 UFD* 24 25 24 22 26 21 160.00
25 POL 9134 Zofia Przybyła
Blanka Barełkowska
2008
2009
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 20 24 DNF* 24 23 24 25 24 164.00
26 POL 9983 Leon Wróblewski
Ignacy Rambowski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 21 DNF* 25 26 25 DNF 24 26 174.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.