Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego

25 - 27 cze 2021 Stężyca, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 9803
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2
1
2
1
1
5*
4
1
12.00
2
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
4
3
3
2
2
3
1
5*
18.00
3
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
1
2
1
6*
4
4
3
4
19.00
4
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
5
7
4
8*
3
1
6
3
29.00
5
POL 9901
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca
6
8*
6
5
8
8
2
6
41.00
6
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
UKŻ Ostróda
DNF*
DNF
5
4
5
2
5
2
44.00
7
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
UKŻ Ostróda
3
4
10
10
6
9
12*
8
50.00
8
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca
9
OCS*
7
7
14
7
11
10
65.00
9
POL 9256
Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża
10
12
15*
9
11
6
9
12
69.00
10
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca
12
5
12
12
12
10
15*
7
70.00
11
POL 9606
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
ŻUKS Stężyca
13
6
8
15*
13
15
7
9
71.00
12
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda
11
11
11
14*
7
12
8
13
73.00
13
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
UKS WODNIACY GARCZYN
7
9
14
11
10
13
16*
11
75.00
14
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
UKŻ Ostróda
8
10
13
13
15*
11
10
15
80.00
15
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
Uczniowski Klub Sportowy Wodniacy Garczyn
UKS WODNIACY GARCZYN
DNF*
DNF
9
3
9
14
13
14
83.00
16
POL 9460
Weronika Wiadro
Diana Smoleńska
UKŻ Ostróda
14
13
17
16
16
16
UFD*
17
109.00
17
POL 9134
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS WODNIACY GARCZYN
15
DNF*
16
17
17
18
17
18
118.00
18
POL 9135
Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN
DNF*
DNF
DNF
18
19
19
14
16
128.00
19
POL 913
Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda
DNF*
DNF
DNF
19
18
17
18
DNF
135.00
20
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda
DNF*
DNF
DNF
-
DNF
-
DNF
DNF
105.00