Puchar Jeziora Niegocin

13 - 14 sie 2020

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
2003
2003
KŻ Mewa Poznań
JKW Poznań
30.07.2020, 20:26
2 Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
2006
2006
Nauticus YC Olsztyn 02.08.2020, 19:34
3 Magdalena Chyla
Oliwia Jekiel
2003
2003
Nauticus YC Olsztyn 03.08.2020, 15:20
4 Antonina Ołowiak
Zuzanna Mróz
2006
2002
Nauticus YC Olsztyn 05.08.2020, 17:35
5 Gustaw Miciński
Mateusz Gwóźdź
2004
2005
YKP Gdynia 05.08.2020, 22:34
6 Antoni Sopata
Patryk Różak
2003
2003
OŚ AZS Poznań 06.08.2020, 13:37
7 Zuzanna Widomska
Nawojka Ślusarska
2003
2003
JKW Poznań
KŻ Mewa Poznań
07.08.2020, 22:52
8 Marceli Mierzwicki
Franciszek Borys
2003
2003
YKP Gdynia 08.08.2020, 14:09
9 Miłosz Samek
Bartosz Luśnia
2005
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 09.08.2020, 17:16
10 Hanna Burdziej
Anna Mordas
2004
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 09.08.2020, 19:12
11 Dominika Sawicka
Kajetan Kaska
2003
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 09.08.2020, 21:35
12 Krzysztof Królik
Leon Sapijaszko
2006
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
KS Spójnia Warszawa
10.08.2020, 17:13
13 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
2004
2004
JKW Poznań 12.08.2020, 16:45
420
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Emilia Roszkowska
Julian Gloeh
2004
2002
KS Spójnia Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
29.07.2020, 15:43
2 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 30.07.2020, 20:53
3 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
2005
2002
KS Spójnia Warszawa 31.07.2020, 14:45
4 Daria Targos
Hanna Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 01.08.2020, 14:55
5 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004
2005
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo”
KS BAZA Mrągowo
01.08.2020, 18:24
6 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
02.08.2020, 16:49
7 Ewa LEWANDOWSKA
Maria KONARZEWSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2020, 16:49
8 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
02.08.2020, 17:57
9 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
2003
2004
OKŻ Olsztyn 02.08.2020, 17:59
10 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn 03.08.2020, 16:16
11 Olga Hanslik
Marianna Gębicka
2003
2006
Golden Boats Academy Warszawa 04.08.2020, 17:57
12 Hanna Jarząbek
Jacek Muszyński
2002
2002
KS Spójnia Warszawa 04.08.2020, 22:19
13 Tymon Kosobucki
Maciej Maćkowiak
2007
2007
YKP Gdynia 05.08.2020, 02:22
14 Michał Mazurowski
Aleksander Warno
2004
2006
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo” 05.08.2020, 18:03
15 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów 05.08.2020, 18:44
16 Dominika GRALA
Joanna FABISIAK
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa 06.08.2020, 09:16
17 Zuzanna Ołowiak
Zofia Kucharska
2005
2006
YKP Gdynia 06.08.2020, 19:21
18 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa 06.08.2020, 21:14
19 Rafal Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
06.08.2020, 21:50
20 Michał Trafalski
Nadia Burghard
2007
2006
YKP Gdynia 07.08.2020, 11:36
21 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
YKP Gdynia
MOS SSW IŁAWA
07.08.2020, 17:07
22 MARTA CHOMIK
Laura Banach
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 07.08.2020, 23:32
23 Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa 08.08.2020, 11:13
24 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa 08.08.2020, 11:19
25 Marcel Wolętek
Maciej Schiele
2004
2004
MKS Dwójka Warszawa 08.08.2020, 11:43
26 Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
2005
2005
Nauticus YC Olsztyn 08.08.2020, 20:54
27 Julia Schmidt
Zuzanna Figel
2003
2003
YKP Gdynia 09.08.2020, 14:41
28 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003
2004
UKS Żegluj Lublin 10.08.2020, 11:04
29 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus YC Olsztyn 10.08.2020, 12:00
30 Magdalena Skórnóg
Jan Gierzyński
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 10.08.2020, 14:43
31 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa 11.08.2020, 12:03
32 Maja Kwiek
Mateusz Krasowski
2007
2000
KS Spójnia Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
11.08.2020, 12:27
33 Jakub Tomczynski
Kacper Walęga
2004
2005
KS Spójnia Warszawa 11.08.2020, 23:14
34 Jan Turczynowicz
Bianka Śledzińska
2003
2005
KS Spójnia Warszawa 11.08.2020, 23:15
35 Apolonia Malańska
Danuta Wilska
2003
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk 12.08.2020, 12:32
36 Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk 12.08.2020, 12:32
37 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk 12.08.2020, 12:32
38 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 12.08.2020, 18:03
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.